خنگول میره خواستگاری خانواده عروس بهش میگن حرف دلت رو بزن. میگه:"گشنمه" ***** شارژ فرستادن خنگول به نامزدش: ||||||||||||||||||| عزیزم خودت با ناخن پاکش کن! ***** به خنگول میگن دو دو تا؟ میگه چهار تا.... چهار تا گردو بهش میدن میگن سه سه تا؟ میگه یه گونی!!! ***** به خنگول میگن عروسی پسرت کی هست؟ میگه : این دوشنبه نه ، چهارشنبه بعدی!!! ***** خنگول تو جبهه محاصره میشه تفنگشو میندازه زمین میگه من دیگه بازی نمیکنم. ***** پیامک خنگول به نامزدش:تو خوشگلی مثل پری/اما کثافت و خری/اگرچه تو خیلی خری/همیشه درقلب منی/دوستت دارم کثافت/خاک تو سر قیافت. ***** به خنگول میگن: شنیدیم آدم شدی! میگه: نامردا شایعه کردن! ***** یه روز به فرشته آفرینش میگن حیف نون رو چطور آفریدی؟ میگه یکم خاک رو با کود قاطی کردیم میگن خنگول رو چطور آفریدی؟ میگه اصلا خاک قاطیش نکردیم! ***** توی تیمارستان نوار نوحه میزارن،همه پامیشن میرقصن بجز خنگول،میگن این حتما سالمه! ازش میپرسن تو چرا نمیرقصی میگه : آخه من عروسم. ***** خنگول با صورت باند پیچیده میاد تو خیابون. رفیقش میگه چرا اینقدر به صورتت باند پیچیدی؟خنگول میگه داشتم اتو می کردم تلفن زنگ زد بجای گوشی تلفن اتو رو گزاشتم دم گوشم. رفیقش میگه پس اونور صورتت چی شده؟خنگول میگه تا اتو رو گذاشتم زمین تلفن دوباره زنگ زد! ***** تحقیقات خنگول برای شمردن پله های پله برقی بی نتیجه ماند. ***** مداح:چراغ ها رو خاموش کنید میخوام ببرمتون کربلا؛وقتی چراغ ها روشن میشه،میبینه همه ساک بدست ایستادن. مداحه میگه:شما خنگول اینایید؟میگن:نه،ما حیف نون ایناییم،خنگول اینا رفتن ترمینال. ***** دلتنگی خنگول:بی معرفت،من گوشی ندارم،تو چرا اس ام اس نمیدی؟ ***** به خنگول میگن:نظرت درباره ی خدا چیه؟میگه:خوبه،مهربونه،خال جهانه،ابوالفضل نگهدارش باشه. ***** خنگول واسه خرش خورجین میخره،خره جفتک می ندازه،خنگول میگه ابوالفضل بکنه با دل خوش نپوشیش. ***** خنگول داشت واسه غضنفر لاف میزد و میگفت:من یه سگ دارم وقتی میخواد بیاد تو خونه در میزنه!غضنفر میگه:مگه سگت کلید نداره. ***** خنگول از همسرش می پرسه: از ازدواج با من مثل سگ پشیمونی یا مثل خر کیف می کنی؟ ***** از خنگول می پرسن این شعر از کیه؟ "سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز" می گه نمی دونم یه راهنمایی بکنید... می گن اسم شاعر توی خود شعر هست. می گه: آهان فهمیدم، جواد نکونام! ***** خنگول می میره، قحطی جوک میاد! ***** خنگول تو اتوبوس کبریت می خواسته، به بغل دستیش می گه: اسمت چیه؟ همایون. به به، شغلت چیه؟ زنبوردار. به به، کجا می ری؟ اهواز. عجب جایی! کبریت داری؟ نه. نه و نکمه! با اون اسمت، مردک پشه باز، تو این گرما سگ می ره اهواز که تو می رى؟ ***** خنگول خوابیده بود میان بیدارش کنن،میبینن پین کد میخواد. ***** به خنگول یه انگشت نشون می دن می گن این چندتاست؟ می گه یکی. بعد ده تا انگشت بهش نشون می دن می گن این چندتاست؟ می گه: وای! چقدر یک! ***** خنگول از کنار جن رد می شه جن می گه بسم الله این چی بود؟ ***** به خنگول میگن باباتو بیشتر دوست داری یا مامانتو؟ میگه مامانتو! ***** به خنگول میگن چرا سی دیت انقدر خش داره میگه:آخه زیر قسمتهای مهمش خط کشیدم! ***** خنگول و دوستش به تاکسی میگن: آقا 3 نفر تا تجریش چقدر میگیری؟ راننده میگه: شما که 2 نفر هستید ! خنگول میگه: مگه خودت نمیخوای بیای! ***** خنگول انگشتشو میکنه تو نافش، ریست میشه ***** خنگول از دوستش می پرسه: تو کجا به دنیا اومدی؟ دوستش می گه تو بیمارستان. خنگول می گه: آخی! مریض بودی؟ ***** هر کاری میکردن خنگول رو از زیر آوار زلزله بیرون بیارن نمی گذاشته، فقط هی داد میزده من کاری نکردم به خدا، فقط سیفونو کشیدم! ***** محکوم به اعدام"خنگول": آخرین آرزوم اینه که پسرم را ببینم. دادستان: اشکال نداره، پسرت کجاست؟ خنگول: من هنوز ازدواج نکرده ام! ***** خنگول ميره تو بانک وام بگيره ، ضامن نداشته منفجر ميشه ***** خنگول صبح یه لیوان خاکشیر میخوره، تا شب پشتک میزنه که ته‌نشین نشه! ***** خنگول سوار مترو می شه، تفنگ در میاره به راننده مترو می گه یالا برو دوبی! ***** به خنگول میگن تولدت مبارک، میگه: تولد شما هم مبارک!!!! ***** لامپ برق میسوزه،خنگول بهش پماد سوختگی میزنه!! ***** خنگول تو خواستگاری از دختره می پرسه اسم شما چیه؟ دختره می گه اسم من توی تمام باغچه ها هست. خنگول می گه: آهان فهمیدم ، اسمتون شیلنگه! ***** رئيس: خجالت نمي‌كشي تو اداره داري جدول حل مي‌كني؟ خنگول: چكار كنيم قربان، اين سروصداي ماشينها كه نمي‌ذاره آدم بخوابه! ***** به خنگول میگن اگه یه دختر بهت پا بده چی کار می کنی؟ میگه خوب میدمش به یه جانباز! ***** به خنگول میگن با ارّه برقی 100 تا درخت قطع کن ، 96 تا قطع میکنه خسته میشه. بهش میگن پاشو روشنش کن 4 تا دیگه بیشتر نمونده ، میگه مگه روشنم میشه ***** به خنگول ميگن اگه تو دریا کوسه بهت حمله کنه چکار می کنی؟ می گه می رم بالای درخت .می گن : تو دریا که درخت نیست خنگول می گه: مجبورم می فهمی ؟ مجبورررررم ***** یه بار خنگول پارچه می بره خیاطی می گه: آقا اینو واسم کت شلوار درست بکن،فردا نیام بگی سوزنم شکست،چرخم خراب شد،حال نداشتم اصلا پدرسگ بده نمی خوام بدوزی ***** خنگول سکه میندازه صندوق صدقات ٬ سوارش میشه ***** خنگول ميره رستوران، گارسون ميخواد بزارتش سر كار ميگه: غذاي امروز "كوجی پورو تياپوفو ساخارينو گلاسه" با "ليمو" است!خنگول ميگه : "كوجی پورو تياپوفو ساخارينو گلاسه" با چي؟ ***** بچه ي خنگول تازه بدنيا اومده بوده ، شير مامانشو نمي خورده ، هر زن ديگه اي هم آوردن ، فايده نداشته بچه شير اونا رو هم نمي خورده تا اينکه يه زن سياه ميارن بچه شيرشو مي خوره خنگول مي گه : آهان ، پدر سوخته ، تو شيرکاکائو مي خواستي ما نمي دونستيم.