به انجمن خوش آمدید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19
    کاربر سایت
    http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

تشکر شده 55 بار در 1 پست

پیش فرض پاسخ : اخبار روزانه انجمن به روایتی دیگر!!!(طنز)

سلام...این اولین کرسی آزاد اندیشی انجمن میهن دانلود هست...امیدوارم خوشتون بیاد...
    ازتون می خوام دقیق،کامل وحتما حقیقت رو بگید و بدونید این یک کرسی آزاد اندیشی هست پس خواهشا ازطفره رفتن،بیهوده پاسخ دادن،پاسخ های پیچ جدا خوداری کنید...می خوایم به یک درک صحیح از انجمن برسیم و باعث ارتقا کمی و کیفی انجمن بشیم پس پارچه خواری و نه ،هیچ مشکلی نیست و همه چیز آرومه من چقدرخوشبختم و از اینا جدا پرهیز کنید...می خوایم دوره هم یه خورده گرم بشیم...(این جهت اطلاع همه ی اونایی هست که خواستار نشستن روی این کرسی هستند)

مهمان امشب ما

[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
    خوب آقا مهرداد بریم سراغ سوالات:

اول از خودتون شروع کنیم. قضیه این دو یوزر بون شما با آقا مهدی چی بود؟اصلا چه کسی همچین موضوعی روپیش کشید؟
    این دو یوزر بودن روخودم پیش کشیدم گفتم بذار یکم با مغز کاربرا بازی کنم.

چرا سرتون درد می کنه واسه خراب کردن جو انجمن؟
    چون انجمن جو سردی داره سعی میکنم یکم پویا و فعال تر نشونش بدم.

واقعا از هیچکسی نمی ترسید حتی از.....؟

آره حتی ادمین! چرابترسم؟ رحیم از نظرم خیلی پسر بامعرفتی هم هست اوایل همیشه برام گنگ بود!

چرا از مدیریت استعفا دادید؟(تو رو خدااااااااااااااااا صادقانه جوااااااااااااااب بدییییییییییید؟)
    خب میخواستم به چند تا کار برسم منظورم چند تا فعالیت جالب بود گفتم اگه مدیر باشم حسودی میکنن بعدشم منکه همچنان مدیر هستم در ضمن همیشه هم مدیر میمونم!!!

آیا مدیران و به خصوص کاربرا از بخش هایی رو که مدیریت می کردید راضی بودند؟(می دونم که میخواین بگید باید اونا نظر بدم ولی خوب خود آدم میتونه بهترین قاضی برای کاراش باشه؟)
    میتونم بگم بخش هایی که مدیر بودم زیاد مطلب داشتن و خیلی کم پیش اومد کسی گلایه کنه البته بخش مقالات خیلی مرتب و منظم بود بیشترشم زحمت های ریحانه خانم گل بود.

کسی رو الکی اذیت کردید؟مثلا تذکر الکی برای گرفتن حال طرف یا حذف کردن پست ها یا شاید هم اخراج کردن کسی بی مورد یا از سر تلافی کردن؟
    کسی رو الکی اذیت نکردم،تلافی زیاد انجام دادم خیلی هم زیاد کردم البته تا کسی کاری بم نداشته باشه کاری باهاش ندارم.

سر به سر مدیرا هم میزاشتید؟تا چه حد؟
    سر به سر مدیرا هم خیلی گذاشتم تا حدی که مجبور بشن بگن اخراجت میکنیم! یا مثلاً فحش بهت میدیم.

نظرتون درباره کاربرای عادی؟خیلی بیخودین نه؟
    بنظرم موفق ترین عضوهای انجمن کاربرای عادی هستن نه من خودم کاربر فعال بودم که مدیر شدم پس الکی نیست.

خوب بریم سراغ انجمن؟

به نظرتون کدوم بخشها اصلا کارایی رو که باید داشته باشند ندارند؟ والکی دارن اداره می شن؟
    بخش موبایل اون کارایی لازم رو نداره البته اداره هم نمیشن!

کدوم بخش ها فعالیت خوبی دارند و کدوم ضعیف ترن؟
    بخش سرگرمی و عکس عالی هستن و بخش بازی و موبایل خیلی فقیرانه مدیریت میشن!

می شه از چند تا مدیرخوب چه از نظر فعالیت چه از نظر رفتارشون با کاربرا اسم ببرید؟
    مدیر خوب زیاد داریم ازجمله مهدی فراز و یا سعید خان توی فعالیت هیشکی رو مسه کیمی جان قبول ندارم ونخواهم داشت! توی دخترا هم من فقط ریحانه رو قبول داشتم که اونم مدیر نیست البته الان از نظر فعالیت مدیر ویژه ساناز در سطح مطلوبی قرار داره.

علت استعفا های اخیرچی بوده؟
    خب بعضی از مدیرای بالاتر چشم دیدن مدیرای پایین تر رو ندارن و هی میرن پیش ادمین و گلایه کردن البته توهین نقش بسزایی توی استعفا های اخیر داشت از جمله کامیاب!

به نظرت همه چیز توانجمن همون طوری هست که باید باشه ؟
    نه هرچیزی باید مطابق شرایط پیش بره نه اینکه دایرکت مدیریت بشه.

انجمن میهن دانلود ازنظر مهرداد؟
    یکی از قوی ترین انجمنهای ایرونی!

انجمن میهن دانلود ازنظر یکی از مدیرای استعفا داده اش؟
    بی معرفت!

چرا شما انقده از همه چی خبر داری؟ حتی وقتایی که دو سه روز نیستی؟ ارتباطی بین شما و رحیم وجود داره؟شما چرا این همه اخراج شدین؟
    چون میدونم چیکار کنم دیگه همین هست اره من و رحیم دوستیم .
    چون با سرپرست انجمن خیلی مشکل داشتم تو کار رحیم هم فضولی کردم جوابشو داد بهم.

[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]؟
    داداش خودمه خلاف سنگین زیاد کردیم!

کیا؟چرا؟چون؟(یه سوال با این سه کلمه بساز وجواب بده)
    کیا مسه من و مهدی میتونن چون و چرای زندگیشون رو پیدا کنن؟

[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]؟
    منتقد برجسته!

اف.ام .دی؟
    مافیا!

تو سه خط حرف دلتون رو بزنید؟(در رابطه با انجمن باشه...لطفا)
    بهم احترام بذارین کاری نکنید یکی دلخور بشه بعد بخواد تلافی کنه چون حتماً ضرر میکنین!

حرف آخر؟
    جون هرکی دوست دارین پشت سرهم حرف نزنین حسادت نکنین و بازم میگم احترام بزرگترتون رو داشته باشید .

حرف جا مونده؟
    به کسی اجازه نمیدم به هیچ کاربری توهین کنه!

ممنون...پیش پیش ازجواباتون...لطفا افتخار بدید نفر بعدی رو انتخاب کنید؟
    ریحانه بهترین گزینه اس.

باز هم ممنون که به سوالام جواب دادی واولین نفری بودید که روی این کرسی نشستید ...براتون آرزوی موفقیت می کنم.

خوب امیدوارم که شما کاربران عادی که دلیل اصلی پیش اومدن همچین موضوعی بودید خوشتون اومده باشه...انشالله همه تون رو روی این کرسی ببینم...
    از این به بعد هردوهفته یکبار یک نفر انتخاب می شه...بعد جا افتادن و در صورت استقبال شما کاربران تعداد کرسی ها رو بیشتر می کنیم ...فعلا همین دو بار در ماه فکر کنم کافی باشه...بازممنون
    اعلام نفر بعدی:

(عضو افتخاری)
    (20/6/1391)

msh002
    میهمان

پیش فرض پاسخ : <<<کرسی آزاد اندیشی انجمن میهن دانلود>>>

اقا خیلی کرسی جنجالی بود
    بهش قول داده بودم بعد از کرسی اخراج بشه ولی خو نامردی کرده همچینی کامل جواب نداد وگرنه حتما اخراج میشد حال میکردیم
    دست طراح سوالات درد نکنه که اینقد این کاربر عزیز رو به حاشیه کشونده
    راستی انتخاب بعدیت برای کرسی تو حلقمممممممممممم
    به این میگن یه نویسنده این کارههههه
    به شدت منتظر کرسی بعدی هستم که اگه خوب سوال بپرسید خعلی خعلی خفن میشه تا جاییکه ممکنه مرتضی هم اخراج بشه و بیشتر حال کنیم
    رز عزیز خیلی ممنون هم بابت اینکه قبول کردی یکی از نویسنده های تاپیک باشی
    هم بابت این کرسی قشنگت که جوابای صادقانه ت قشنگترش کرد
    مرتضی جان دست تو هم درد نکنه رفیق, خیلی زیبا بود

کاربر سایت
    http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

از پشت این همه کابل و سیم دیگه چه فرقی می کنه؟
    تشکر شده 13,577 بار در 3,054 پست

سلام و درود خدمت بینندگان خوب

چون آرزو خانم جواب ما رو تا حالا ندادن من از بهترین تشکر کننده ی میهن خواستم تا توی کرسی شرکت کنن…
    ﴿البته اینم بگم که اگه آرزو خانم بعداً جوابمونو دادن حتماً کرسیشونو برگزار می کنیم﴾

و اما مهمون کرسیمون که همه می شناسنش:

بی درنگ می ریم سر سؤالات مربوط به خودتون:

۱﴾آبجی یه کم خودتو معرفی کن؟
    اسم واقعیم نیلوفر نیست اما دوست دارم اینجا منو نیلوفر صدا کنید.

۲﴾یکی از بزرگترین آرزوهایی که بهش رسیدی چی بود؟

هنوز به بزرگترین آرزوم نرسیدم برام دعا کنید

۳﴾مادر دو تا بچه بودن سخته؟شیطونن؟
    من عاشقشونم ، گاهی خسته میشم اما لذت شیرینیش بیشتر خستگی هاشه.
    دخترم دیگه بزرگ شده اما پسرم حسابی شیطونه

۴﴾درس مورد علاقتون توی بچگی؟
    هندسه

۵﴾درسی که ازش نفرت داشتین؟﴿داریم؟؟؟!!! اصن داریم مردم؟؟؟!!!﴾
    یادم نمیاد اما درس تاریخو فقط میخواستم گوش بدم از امتحانش بدم میومد

۶﴾از چه تیپ آدمایی خوشتون می یاد؟از چه تیپ آدمایی بدتون می یاد؟
    از آدمای صادق خوشم میاد اما از آدمای دروغگو متنفرم

۷﴾خواننده،بازیگر،بازیکن و تیم مورد علاقه؟﴿ایرانی و خارجی﴾
    من تو هیج زمینه ای شخص برام مهم نیست کاری که انجام میشه برام مهمه که بپسندم
    اما تیم، تیم سپاهان

۸﴾زشترین و زیباترین کاری که از یه آدم برمی یاد چیه؟
    زشترینش خیانت و زیباترنش گذشت

۱۰﴾یه بیت از شاعر مورد علاقتون؟
    دیدار شد میسرو بوس و کنار هم از بخت شکر دارم و از روزگار هم
    زاهد برو که طالع اگر طالع منست جامم بدست باشد م می غمگسار هم

(من با این شعر خاطره دارم)

خب حالا ‍سؤالات مربوط به انجمن:

۱﴾کدوم بخش ها رو دوست دارین و کدوم بخش ها رو نه؟
    همه بخش ها خوبن دست بچه ها درد نکنه همشون زحمت میکشن. اما بعضی بخش ها به کار من میاد بعضی هاشون نه

۲﴾ کدوم بخش ها فعالیت خوبی دارند و کدوم ضعیف ترن؟
    در حال حاضر بخش ورزشی و اخبار از همه فعالیتش بیشتره و بعضی بخش هابه خاطر درس و دانشگاه بچه ها فعالیتشون کمی کمرنگ شده و یا با تاخیر فعالیت دارن (که من فکر میکنم درسشون مهم تره )

۳﴾به نظرتون همه چیز تو انجمن همون طوری هست که باید باشه ؟
    بالاخره هر چیزی یه نقصی داره اما من که فکر میکنم همه چیز خوبه دوستی که بین بچه ها هست از همه مهمتره

۴﴾واقعاً پای پستایی تشکر می زنین که خوبن؟یا پستای بعضی از کاربرا؟
    من پست کسانی که تو لیست دوستام هستن همشو میخونم چون برام میاد اما بقیه رو هم بیشتر طنز و عکساشونو میبینم بعضی از بخش هارو هم همیشه دنبال میکنم هر کدومو که ببینم تشکر میزنم چون واقعا" بچه ها زحمت میکشن

۵﴾هممون می دونیم شما بهترین تشکر کننده اید…به نظرتون ما چه جوری می تونیم از تشکراتون تشکر کنیم؟
    لزومی به تشکر شمانیست چون من بابت زحمتی که میکشید تشکر میکنم

۶﴾شما که بیننده ی پر و پا قرص اخبار هستین انتقادی از این تایپیک دارین؟
    به نظر من عالیه نیازی به انتقاد نداره و اینجا میخوام تشکر ویژه بکنم نویسندگان این بخش چون بیشترین زحمتو میکشن و کارشون حرف نداره

۷﴾دوست دارین کدوم یکی از بچه های میهنو ببینین؟
    دوست دارم بشه یه روز همه باهم یه جایی قرار بزاریم و همدیگرو ببینیم
    (منو این همه خوشبختی محاله.... محاله .....محاله....)

۹﴾یه سؤال که اول یادم رفت بپرسم…شما چه جوری با میهن آشنا شدین؟کی عضوش شدین؟
    من نزدیک یه سال پیش میخواستم یه چیزی دانلود کنم، نمیدونم چی شد که صفحه میهن دانلود باز شد،دیدم عضویت داره منم عضو شدم. مرتب برام ایمیل میومد. تا اینکه به روز اومدم تو انجمن دیدم چه جای جالبیه خوشم اومد مطالب جالب و به درد بخور. برا همین دیگه نمیرم ایمیلامو چک کنم همش همینجام فکر کنم حدود 200 تا ایمیل نخونده دارم که مال سایتای مختلفه اما اصلا برام مهم نیست.

۱۰﴾برای توصیف های زیر یک مدیر رو انتخاب کنین:
    مدیر مهربون و دلسوز:

من با هر کدوم برخورد داشتم و ازش کمک خواستم بهم کمک کرده به نظرم همشون مهربون و دلسوزن

نمیدونستم اینم مگه مدیر بود:

D-Space-Girl*

زیاد برخورد نداشتم:

Ronya (اصلا برخورد نداشتم)

مدیر فعال و پر تلاش

الان درحال حاضر سعید دهقان ,مهدی ، کیمی

مدیر کم فعالیت :
    dariush mak

مدیر بد اخلاق:

باهاش برخوردنداشتم

مدیر شوخ و خوشحال:

مهدی

مدیریت برازند شه:

کیمی

۱۱﴾نظرتون راجع به این افراد:

خیلی فعاله میترسم سر کار براش مشکل پیش بیاد

خیلی مودبه

عاشق و خونگرم

مهربون

به صداقتش شکی نیست روی دوستیش میشه حساب کرد

شیطون اما خوش قلب

یک بار بیشتر باهاش برخورد نداشتم اما تو همون یک بار مشخص بود که چقدر با ادبه

خانمه ،دوسش دارم

حرف نداره خیلی دوسش دارم

۱۲﴾این جمله رو با یه تمجید و یه پیشنهاد و یه انتقاد پر کنین؟
    انجمن های تخصصی میهن دانلود بهترین انجمنیه که توش عضوم

۱۳﴾یه نصیحت برای کاربرای میهن؟
    ازتون خواهش میکنم اونایی که مشغول درس هستین به درستون بیشتر از میهن اهمیت بدین،یه روزی به حرف من میرسید اون موقع بگید یادش به خیر

۱۴﴾حرف آخر؟

زیباترین حکمت دوستی ، به یاد هم بودن است ، نه در کنار هم بودن . . .

۱۵﴾حرف جامونده؟
    ممنونم از تو دوست خوبم (طاهره جان )و همه شما ها که منو تو جمعتون قبول دارید
    براهمتون آرزوی بهترینهارو دارم.

خب از نیلوفر جون از اینکه توی کرسی شرکت کردن خیلی ممنونم
    تا کرسی بعدی خدانگهدار!
    ویرایش توسط *KIMI* : 11-04-2012 در ساعت 14:19
    الهی رَضاً بِرِضائِک و تَسلیماً لأمرِک

کاربر سایت
    http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

تشکر شده 55 بار در 1 پست

سلام...اول از همه بگم این کرسی مربوط به قبل از $$$$$$ شدن سایت هستش.... $$$$$$$ شدن سایت باعث شده که ما هم دیگه بریم مرخصی و دیگه تاپیک رو آپش نکنیم ....از دوستان به خاطر وقفه ی همیشگی در این تاپیک و صبوری شما دوستان عزیز که ما هی دو تا کرسی میزاریم بعدش میریم تا برف سال دیگه میایم پایین و شما عزیزان هم هیچ گلایه ای از ما ندارید بسیار سپاسگذاریم

تیم تحریریه باشگاه خبرنگاران جوان انجمن(واحد کرسی آزاد اندیشی در انجمن ها)

مهمان این هفته

فوق متخصص جناب دکتر حسام 22

یه کم خودتو معرفی کن (یکم بیشتر)
    من حسام هستم23سالمه دانشجوی دکترای داروسازی هسستم بابل زندگی میکنم به جز خودمم 2تا داداش دیگ دارم....((که داداش وسطیم تو کماست همنطور که گفتم تو شفا خونه ی انجمن))

دانشجوی دکترا و این همه وقت آزاد؟
    اتفاقا زیاد وقت ازاد ندارم داداش صبحا اکثرا میام انجمن و شب بعدو ظهرو غروب به کارام میرسم.....

چرا این همه اصرار داری که مدیر بشی؟
    .............

مدیر شدی اولین کاری که میکنی چیه؟
    نمیدونم کاری خاصی نمیکنم...

جای دیگه مدیر هستی؟
    بله هستم.....

چی باعث میشه این همه پست تکراری بزنی؟
    این برای اولای عضویت تو انجمن بود الان دیگ به قول معروف پروفشنال شدم دیگ مثل قبل نیست.....

مدیرا وقتی بهت تذکر میدن چه حالی میشه؟با شکلکم نشون بده؟
    اوایل که خیلی بود خیلی حتی تا جایی که میخواستم برم برا همیشه از انجمن....
    اینجوری میشدم

بابل جای خوبیه برا زندگی؟آدماش چه جورین؟
    عالیه.....ادماشم واقا خوبو عالین...

با این کلمات یه جمله عاشقانه بگو:
    دوستت دارم...بی تو...شب...زندگی...خدا....تو...نمی توانم...من...غرور

بی تو ای زندگیه من غرور من شب را نمیتوانم به پایان برسانم تو....دوستت دارم...

تاحالا عاشق شدی؟کی؟ چجوری؟
    .................

خوب سوالای انجمن:

بیشتر به کدوم بخش انجمن سر میزنی؟
    بخشهای عمومی انجمنو دوس دارم

کدوم بخش ها رو دوست داری و کدوم بخش ها رو نه؟با دلیل؟
    اکثر بخشهای عمومیو دوس دارم انجمن عکس ایران شمناسیو.....از انجمن کامپیوترو نرم افزارو اینچیزا بدم میاد....خوب علاقه ی شخصیه

کدوم بخش ها فعالیت خوبی دارند و کدوم ضعیف ترن؟
    تو اکثر تالار های عمومی فعالیتم خیلی خوبه

به نظرت همه چیز تو انجمن همون طوری هست که باید باشه ؟
    به نظرم 80درصد اره ولی 20 درصد مشکلای داره که باید حل بشه....

برای هر یک از توصیف های زیر یک مدیر رو انتخاب کن:

مدیر مهربون و دلسوز:
    داداش سعید دهقانی

اه نمیدونستم اینم مگه مدیر بود:
    رز گل.....

زیاد برخورد نداشتم:
    با مامز انجل

مدیر فعال و پر تلاش:
    کیمی و ساناز

مدیر کم فعالیت :
    رز گل

مدیر بد اخلاق:
    ساناز جدیدا امریو که ناظم شد بداخلاق شد....

مدیر شوخ و خوشحال:
    معلومه دی حاج مهدی

مدیریت برازند شه:
    کیمی ساناز داداش سعید و....

نظرت راجع به این افراد:

انجمن و اهالیِ انجمن!

واقا خیلی کمکم کرده از اول وقتی اومدمو پست تکرارییم 1 زمانی میزدم خیلی محترمانه هم میگفت و پاکش میکرد...اقا ممنونم ازش[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...][برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

داداش فرازم زیاد کمکم کرده ممنونم ازش به خاطر کمکایی که بهم کرده....[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...][برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
    داداش حسینم واقا خیلی کمک کردن بهمو تموم مشکلاتو سوالامو باحوصله جوابب دادن واقا از زحمتاشونو کمکایه بزرگی که هم کردن ممنونم...[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
    ادمین که انگار با من قهره نه پستامو سر میزنه نه توجهی بهم داره....نمیدونم چی بگم والا....

داداش مهدی که خیلی گله واااااااقا با حرفاشو شوخ طبعیش فضایه خوبی تو انجمن ایجاد کرده.....[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
    داداش سعید که حرف نداره خیلی خیلی ماهه زوج میهنیه منم هست.....خخخخخخخخخخ!![برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
    راستیتش زیاد شناخت ندارم....[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

داداش شهرام که حرف نداره نهکرشم هستم خیلی گلو با مرامه و البته 1کمم شیطون که دوس داره سره کار بذاره مردمو که بعدا حالش جا میارم...[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

زیاد شناختی ازشون ندارم.....

این عکسا تو رو یاد چی میندازن

برای دیدن عکس در سایز اصلی روی نوار زرد کلیک کنید. سایز اصلی: 646 در 288

برای دیدن عکس در سایز اصلی روی نوار زرد کلیک کنید. سایز اصلی: 646 در 334

برای دیدن عکس در سایز اصلی روی نوار زرد کلیک کنید. سایز اصلی: 646 در 299

برای دیدن عکس در سایز اصلی روی نوار زرد کلیک کنید. سایز اصلی: 646 در 307

برای دیدن عکس در سایز اصلی روی نوار زرد کلیک کنید. سایز اصلی: 646 در 298

برای دیدن عکس در سایز اصلی روی نوار زرد کلیک کنید. سایز اصلی: 646 در 298

بله همونطور که اولم گفتم من ناظم و مدیر 1انجمن بزرگ و معتبر دیگم هستم این 2تا عکسم خودم هستم پتایی که انجا میزنم اینجا هم میزنم....اشکالی داره؟؟!!

انجمن میهن دانلود یه انتقاد و یه تمجید؟

انتاد اینکه واقا عدالت توش رعایت نمیشه یعنی به بعضیا ادمین یا ارشد یا هرکی توجه نمیکنن فعالیتشو نمیبینن ولی بعضیار دیگ.....!! تمجیدم دیگ فضای دوستانه ی خوبشه که خیلی صمیمیه....

تو چند خط حرف دلتون رو بزنید؟(در رابطه با انجمن باشه...لطفا)

چی بگم والا اوایل که اینجا اومدم 1پست تکراری میزدیم 1000تا مدیر مخصوصا 1ارشدی که الانه میریختن سره ما و شروع میکردن ه تهدیدو اخراج کردنو اینچیزا....خداییش از تموم مدیرا خواهش میکنم با کاربرای که پست تکراری میزنن به جای اینکه تند برخرود کنین که کاربر زده بشه از انجمن محترمانه بهش بگینو یاد بدین که چطور سرچ کنه و اینچیزا....و همچنین میخواستم بگم که به هیچ وجه به منو فعالیتامو پستام توجهی تو انجمن نمیشه نمدونم چرا....

حرف آخر؟

هیچی چی بگم دلمون خونه والا....ارزوی موفقیت و سرفرازی برای شما تموم کاربرانو مدیران انجمن میکنم.....ایشالا همیشه سالمو سلامت پیش خوانوادهاتون زندگی کنین....

حرف جا مونده؟
    ...........

خوب دوستان خداحافظ تا برف سال دیگه

کاربر سایت
    http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

به نام خدای عشق

سلام به بینندگان گرامی
    خب من با برف سال دیگه اومدم پایین

و امشب مهمون کرسیمون:

صــــــــبا

سلام به همه دوستان امیدوارم کسی از حرفای من ناراحت نشه البته من خوباش رو فقط نوشتم

1﴾یه کم خودتو معرفی کن؟

من صبا هستم و متاهل دیگه چی بگم؟

2﴾ اگه قرار باشه یکی از آرزوهات همین الان برآورده بشه اون چیه؟
    برم خونه ی خدا

3)چه نوع داستانایی دوس داری؟

از رمان متنفرم اصلا نمیتونم تحمل کنم داستانهای کوتاه پندآموز

4﴾با کدوم یکی از کاربرا راحتتری؟

داداش سعید آنلاین و مهدی

5﴾خواننده و بازیگر و تیم و بازیکنه مورد علاقه؟!
    خواننده یاحقی و علیزاده از بازیگران هم اونایی که تو کار طنزن رو دوست دارم

6﴾نظرت در مورد آقایون؟می شه تحملشون کرد آیا؟!
    بله چرا نشه نمونش همسر خودم یه دقیقه ازش بیخبر باشم دق میکنم

7)یه شعر که دوسش داری؟

من عاشق اشعار مهدی سهیلیم

8)بهترین کتابی که خوندی؟
    همین اشک مهتاب مهدی سهیلی رو خیلی دوست دارم

9)یه خاطره ی خنده دار از دوران تحصیل در مدرسه؟

با دوتا از دوستای صمیمیم 3 جلسه از درس زیست محروم شدیم که چه حالی داد کم مونده بود مدرسه رو خراب کنیم

اینام سوالات مربوط به انجمن:

10﴾حست از شرکت تویه کرسی چیه؟
    حس خاصی ندارم فقط از اینکه انتخاب شدم تعجب کردم

11﴾کدوم بخش انجمن رو دوست داری؟

حیطه فعالیت من تو اون فرومی که هستم گفتگو آزاد و صندلی داغ و مناسبتهاست و واقعا از فعالیت تو این قسمتها لذت میبرم

12﴾کدوم بخش ها فعالیت خوبی دارند و کدوم ضعیف ترن؟
    عکسها عالیه همیشه به روزه گفتگو آزاد خوبه اخبار هم خوبه وورزشی خوبه بخشهای مذهبی یه خورده کم کاره ببخشید من کم میام اگر درست به این سوال جواب ندادم معذرت میخوام

13)دوست داری توی میهن مدیر شی؟ (اگه اره...کدوم بخش و چرا؟

نه چون اصلا وقتشو ندارم من دوست دارم اگر مسئولیتی میپذیرم از دل و جون مایه بذارم

14)برای هر یک از توصیف های زیر یک مدیر رو انتخاب کن:

مدیر مهربون و دلسوز:
    الهام" رویا "ساناز کلا ما خانوما دلسوزیم
    اه نمیدونستم اینم مگه مدیر بود:
    رزگل واقعا تا چند وقت پیش نمیدونستم
    زیاد برخورد نداشتم:
    مامزآنجل و رز
    مدیر فعال و پر تلاش:
    سعید دهقان و فرازو کیمی
    مدیر کم فعالیت :
    اینو نمیگم دوست ندارم کسی ناراحت بشه
    مدیر بد اخلاق:
    آقای کیمی البته اوایل فک می کردم بداخلاقن الان فهمیدم نه ایشون خیلی وظیفه شناس هستن
    مدیر شوخ و خوشحال :
    مهدی
    مدیریت برازند شه :
    داداش سعید آنلاین

۱۵﴾نظرت راجع به اینا رو بگو:

: kahrobara
    دوست جون خودمه خیلی دوستش دارم

violet90:
    خیلی مهربون و دوست داشتنی
    msh002:
    مدیر خلاق و مردم آزار

(اخبار روزانه ی انجمن به روایتی دیگر!!!):
    عالیه معمولا خبرهاش رودنبال میکنم

• <<<کرسی آزاد اندیشی انجمن میهن دانلود>>>:
    • خوبه چون مدیران به نقطه ضعفهای انجمن واقف میشن

16)کس خاصی مد نظرت هست تا لینک کرسی رو براش بفرستم؟

فکر نمیکنم اونقد حرفام جالب بوده باشه که بخوام برا کسی بفرستم

17)یه ارزو یا نصیحت یا هر چیزی که دوست داری به بچه های میهن بگی؟

نصیحت که نه برا همشون آرزوی پیشرفت و موفقیت تو دنیای واقعی رو دارم

18)دوست داری کدوم یکی از اعضای میهنو از نزدیک ببینی؟

دوست دارم همه دوستان رو ببینم مخصوصا سعید نگار المیرا خودت نیلوفر و...........

19) عکستو توی نت کیا دیدن؟

اووووووف خیلیا هر کس یه بار با من چت کرده منو دیده نگار دیده المیرا سعید مهرداد و خودت هم فک کنم دیدی

20)میدونیم جای دیگه هم مدیری، اوجا بهتره یا میهن؟ هم از لحاظ امکانات و هم از لحاظ جو و بچه هاش

من هردو رو دوست دارم اونجا هم محیطش صمیمیه و از لحاظ امکانات هم مشکلی نیست ما فقط چت باکسمون عمومیه که اونم مهم نیست اینجا رو به خاطر دوستام خیلی دوست دارم

21)چرا دوس نداری توی اون انجمن که مدیر هستی کسی خودشو باهات صمیمی نشون بده و باهات شوخی کنه؟ میترسی یه وخ تیریپ مدیریتیت خدشه دار بشه؟ لدفن دلیلتو کامل تو ضیح بده ؟

من کلا از اینکه یه آقا من رو خیلی خودمونی خطاب کنه خوشم نمیاد و شوخی هم اندازه داره داداش من "ربطی به مدیریت نداره ببینم طرفم قصد سوءاستفاده از رابطه رو داره رابطه رو بهم میزنم همینجا هم با چند نفر سر همین موضوع برخورد کردم پس ربطی به مدیریت نداره و من یه روزی حال شما رو میگیرم سر همین سوالا

(خطاب به آقا مهدی که این سه تا سوالو طرح کردن!)

22)حرف اخر؟

.............

خب تا برف سال دیگه
    و کرسیه دیگه

خدانگهدار!

ویرایش توسط * Nice Girl* : 01-06-2013 در ساعت 19:08

کاربر سایت

به نام خدای باران
    سلامی دوباره خدمت بینندگان عزیز
    امشب ممکنه اخرین کرسیمون باشه
    و مهمونشم:
    mhd21

نام:
    محمدمهدی

نام خانوادگی:
    پاکباز

تحصیلات:
    دیپلم ریاضی فیزیک-کنکوری

بزرگترین ارزوتون که دوس دارین بهش برسین؟
    به جایی برسم که بتونم دست بقیه رو بگیرم
    اولین چیزی که با این کلمات به ذهنتون می رسه:

والعصر:
    بسم الله الرحمن الرحیم
    والعصر
    ان الانسان لفی خسر
    الا الذین امنوا وعملواالصالحات
    وتواصوا بالحق
    وتواصوا بالصبر

امید:
    فکر کنم چیزه خوبیه

دیوونگی!:
    عالمیه برا خودش

گودزیلا!
    :

خخخخخخخخخ

IT:
    یکی از رشته های مورد علاقه

بهترین کتابی که خوندین؟
    قرآن

بدترین حسی که داشتین؟

بدتریناشو میگم دیگه هرکدومش که از نظرتون بدترین بود
    تنهایی،گناه،بی ارزش بودن،ناتوان بودن

بهترین فیلم؟

بتمن:شوالیه تاریکی

بهترین اهنگ؟
    نمیشه گفت بهترین آهنگ چون آهنگ زیاده
    الان شیرخسته:رضاصادقی

بهترین تیم؟
    برام مهم نیست ولی از بچگی پرسپولیسی بودم پس پرسپولیس

قشنگ ترین خاطره از بچگیتون؟
    یکیش که تو ذهنمه
    3 یا 4 سالم بود با بابام میرفتم دنشگاه شیراز
    بابام دانشجو بود
    یه روز رفته بود سر کلاس من تو راهرو داشتم میچرخیدم
    دیدم تو یکی از کلاسا شیرینی میدن منم رفتم یه صندلی پیدا کردم نشستم که شیرینی بردارم دیگه برداشتم اومدم بیرون

خنده دارترین اتفاق دوران مدرسه؟
    هرچی فکرمیکنم یادم نمیاد

احمقانه ترین کاری که کردین؟!
    نمیدونم ولی فکرنکنم کم بوده

اینام سوالات مربوط به انجمن:

بهترین بخش انجمن های تخصصی میهن دانلود؟عمومی

ضعیفترین بخش انجمن های تخصصی میهن دانلود؟مذهبی

یه تمجید از انجمن های تخصصی میهن دانلود؟
    از لحاظ امکانات واقعا خوبه ومدیران هم تا الان خوب بودن
    یه انتقاد از انجمن های تخصصی میهن دانلود؟
    انتقادی ندارم
    یه پیشنهاد برای انجمن های تخصصی میهن دانلود؟

فکر کنم مسابقاتی برگزار بشه خوبه که یکیش تو راهه

به نظرتون من زیاد می گم (انجمن های تخصصی میهن دانلود)؟
    بله

نظرتون راجع به اینا:

انجمن و اهالی انجمن:

در کل عالی
    ☠✌ZEALOUS✌☠:
    خیلی پسر گلیه
    *JUSTICE*:
    موجودی ناشناخته از جنس مهدی
    sheitooonak:
    آبجی دوست داشتنی خودم
    *Nice Girl*:
    یه خانم با شخصیت و خلاق و مودب و شوخ
    violet90:
    خوش اخلاق و شوخ
    msh002:
    تا حالا باهاش برخورد نداشتم

niloofar abi:
    هرچی ازشون خوب بگم کمه،بهترین
    اخبار روزانه ی انجمن به روایتی دیگر!!!(طنز):
    بهترین تاپیک
    باشگاه خبرنگاران اف.ام.دی:
    بهترین گروه انجمن
    mhd21 مخفف چیه؟!
    محمدمهدی و 21 روز تولدم
    بهترین دوستتون توی انجمن؟
    همه شون واقعا خوبن
    ولی بیشتر
    نیلوفرخانم،مهدی،فاطمه خانم
    اگه خداحافظی نکنین مجری بخش اقایون می شین؟
    خخخخخخ ممکنه
    خبرنگار بودن چه حسی داره؟!
    حسه کثیف ترین آدمه رو زمین

بهترین و بدترین روزتون توی میهن؟
    بدترینشو نمیگم
    بهترین روز نه، بهترین روزا
    بودن با بچه های انجمن

لینک کرسیتون رو واسه کی بفرستم؟
    ............
    یه جمله یا شعر یا ارزو برای بچه های میهن؟
    بدونید همیشه یکی هست که به فکرتونه
    سوالات سخت بود یا اسون؟
    نرمال
    حرف اخر؟
    بهترین ها رو برای همه تون آرزو دارم
    حرفی که جا نمونده؟

قدر همو بدونید
    قدر چیزایی که دارینو بدونید
    قدر این کنار هم بودنارو بدونید

همیشه شاد و سربلند باشید

​خدانگهدار شاید برای همیشه
    ویرایش توسط * Nice Girl* : 01-08-2013 در ساعت 23:51

کاربر سایت

سلام به همگی
    صبح که دیگه نه
    ظهر یخ کرده ی زمستانیتون بخیر
    از اونجایی که کلا کاره ما معلوم نیست
    با اینکه خداحافظی کرده بودم
    امروز قراره یه کرسی ویژه
    با یه مهمون ویژه داشته باشیم
    برین یه دوری بزنین
    چون کرسیش خیلی طولانیه
    تا بذارمش خیلی طول می کشه

زیادم خوشحال نشین
    چون این تاپیک احتمالا حالا حالاها ادامه داره

ویرایش توسط * Nice Girl* : 01-28-2013 در ساعت 13:41

8. 16 کاربر مقابل از این پست * Nice Girl* تشکر کرده اند.

کاربر سایت

پاسخ : <<<کرسی آزاد اندیشی انجمن میهن دانلود>>>

به نام خدای خوبی ها
    سلام دوباره
    خب قبل از شروعه کرسی یه چیزیو بگم
    طراح سوالات این کرسی اقا مهدی.اقامهرداد
    و بنده بودیم
    و اینکه بعضی سوالات مال خیلی وقت پیشه
    و اما...
    مهمان ویژه ی کرسی ویژه ی امروز کسی نیستن جز:

mortti

یه کم خودتونو معرفی کنین؟
    اسمم مرتضی است...متولد 69 دانشجوی رشته ی IT دانشگاه پیام نور...همین دیگه

گیلکی بلدین حرف بزنین؟اگه بلدین یه جمله به گیلکی بگین؟
    من که مازنداریم اگه منظورتون طبری بود بله..اخه بعضی به اشتباه به گویش مازندارانی میگن گیلکی که درستش طبری نه گیلکی...من شه جان مار دور
    دانشجو یا شاغل؟
    دانشجو شاغل
    تا حالا شده تجدید بشین؟کمترین نمره ای که گرفتین؟
    اره ...دبیرستان 7.5
    درس مورد علاقه و درس نفرت انگیز؟!
    تاریخ و شیمی رو دوست داشتم و از جبر بیزار بودم
    ماهیگیری رفتین تا حالا؟!
    اره ولی یه چند سالی میشه که دیگه نرفتم
    با اینا جمله بسازین:
    جلاد،گروه خبرنگاران،برنج،ماهی سفید،نارنگی!

جلاد گروه خبرنگاران با گرفتن برنج ماهی سفید و نارنگی از زدن سر مهدی خودداری کرد....ینی خدایش دیگه بهتر از این نمیشد جمله ساخت
    بازیگر،بازیکن،تیم و خواننده ی مورد علاقه؟
    بازیگر حامد بهداد...بازیکن کل بازیکنان نساجی قائمشهر... خواننده فریدون آسرایی و چاوشی
    چرا یه دونه تلا چن تا کرک داره؟!﴿خخخخ خخخخ ککککک کککک هههههه هههههه همچین پیچوندم سؤالو!!!﴾
    نمیدونم..خوب از قدیم گفتن دارندگی و برازندگی لابد توان مالی شو تو این وضعیت بد اقتصادی داره که سرپرست چند تا خانواده باشه
    - چی شد که اخراج شدی؟ کامل توضیح بده برامون لطفا
    من وقتی که عضو شدم یه روز از تاپیک اخبار سر دراوردم اون موقع فقط تو و مهرداد خبر میزدید بیشتر هم فقط به مدیرا گیر می دادین منم یادمه اولین پستی که تو تاپیک اخبار زدم یه خط بیشتر نبود اگه دقیق یادم باشه نوشته بودم اخبار روزانه انجمن به روایتی دیگر شما بخونید جنگ و جدل بین مدیران. بعد تو اون پست رو پاک کردی و وقتی اومدم گفتم چرا پستم پاک شد و اینجا فقط رنگ کاربرا مهمه و کاربرای عادی هیچ ارزشی نداره و تو امدی گفتی نه ما از اول قرار شد بین دو تا خبر هر چی نظر و انتقاده باید پاک باشه و خیلی راحت برعکس بقیه مدیرا ازم عذرخواهی کردی وبهم گفتی بهتر زرنگ بازی در بیاری و نظرتو به صورت خبر بزنی و این شد که اولین خبرمو زدم...بعدش چند شب بعد خانداداش تاپیک خداحافظیشو زد و از بعضی خیلی عصبانی بود منم بعد پستش پیام دادمو حرفاشو تایید کردم ولی خیلی زود مثه همیشه تاپیک پاک شد حتی بدون اینکه بیاین مثلا بگن نه اینجوری نیست و مثلا توضیح بدن راحترین کار رو انتخاب کردن یعنی پاک کردن..بعدش من یه شعر به عنوان نود ثانیه با کتاب تو تاپیک اخبار زدم که با سرعت باور نکردنی پاک شد که شعار تاپیکم از تو همون شعر اومد تاپیکمو خالی نزار بمونو مردونه بجنگ ...بعدش کل تاپیک کلا پاک شد و من خیلی بابت این قضیه ناراحت شدم که من باعث پاک شدن تاپیک مورد علاقه ات شدم واسه همین یه شب یه تاپیک زدم به نام اصلاحیه ی تاپیک اخبار انجمن به روایتی دیگر و از مدیرا و ادمین خواستم خوب اگه چیزی هست بیاین با صحبت کردن حلش کنیم نه اینکه سریع جبهه بگیریم که اون تاپیکم به کل حذف شد و این بار هم با سرعتی باور نکردنی تر بعدش با حسین آقا یکم بحثم شد که اخرش اون شب اخراج شدم....ولی خب هرچی بود تموم شد گذشت ... ببخشید دیگه زیاد شد
    خودت گفتی کامل توضیح بده
    - بعدش چه اتفاقاتی افتاد؟ تو انجمن کسی واکنشی نسبت به اخراج شدنت نشون داد؟
    نه اتفاق خاصی که نیفتاد
    - تا حالا چند بار توی انجمن شر راه انداختی؟ خودت آمارشو داری؟ راستشو بگو من همه آمارتو دارم
    من شر راه انداختم ؟؟؟اصن همچین چیزی داریم مردم

- یه جا گفته بودی من تو دنیای حقیقی هم اصلا اینجوری نیستم، فکر نمیکردم اینجا باعث شر بشم، پس خدافس، یادته؟
    اره یادمه
    - چند بار تاحالا خداحافظی کردی؟
    ای بابا حالا ما یه چیزی میگم شما چرا زود باور میکنید...ولی خب یه بار زمان اخراج شدنم بود یکی هم همین چند وقت پیش کلا دوبار تاحالا
    - خسته نمیشی از اینهمه خداحافظی کردنو نرفتن چوپان درغگو؟ :)
    دو باره ناقابل بیشتر بود ...حالا خوبه بار اول خودت مقصر بودی
    خودتم داشتی خداحافظی میکردی...دوست داری میرم دیگه نمیام
    - چرا وقتی اومدی توی انجمن همه فکر کردن علی یه اکنت جدید ساخته؟
    نمی دونم والا شاید به خاطر این که از علی دفاع کردم و بابلی بودم
    - تا حالا شده حس کنی عمرتو توی انجمن تلف کردی؟
    اره خیلی زیاد
    - ایده کرسی آزاد اندیشی از کجا اومد؟ هدفت از این تاپیک چیه؟ دنبال چی هستی؟
    راستش ایده ی کرسی زمانی به ذهنم رسید که مهرداد شده بود عضو افتخاری و میخواستم از قضیه سر دربیارم ولی در کل از اول میخواستم تاپیکی بزنم که کاربرا بیشتر توش دخالت داشته باشن و از کاربرای عادی بیشتر حرف زده باشه اخه هر جای انجمن پا میزاری این مدیرا همه جا هستن
    - چرا از تاپیک اخبار خداحافظی رسمی و مجلسی کردی اما بازم برگشتی؟
    چرا حرف در میاری بعد خداحافظی دیگه خبر درست درمون نزدم جز اون خبر فوری که ناچار شدم بزنمش و هنوز هم در خداحافظی به سر میبرم

- طاهره یا طاهره خانوم؟
    خخخ...طاهره خانم (اورین
    )
    - تو انجمن از کی بیشتر از همه میترسی؟
    خودت که میدونی پس واسه چی میپرسی نامرد....طاهره خانم
    ()
    - قرار بود وقتی علی رو از نزدیک دیدی یه عکس بگیرید و بذارید تا شبهه یه نفر بودنتون برطرف بشه اما پیچوندی، الان دیگه وقتشه یه عکس دو نفری یا یه عکس از خودت بذاری تا باورمون بشه علی نیستی وگرنه این شبهه تا ابالدهر در اذهان مخاطبان و کاربران میهن وجود خواهد داشت.
    بگو در اذهان خودم جمع نبند عزیز...تو که عکس علی رو دیدی ولی خب اگه دوست داشتی بگو عکس خودمم برات بزارم
    - یکی از تاپیکات مربوط به دانشگاه پیام نوره، تو اون تاپیک دنبال چی هستی؟ چرا زدیش؟
    هییییی ...امان از سیستم آموزشی پیام نور نصیب گرگ بیابون نکنه...شما شاید تو دانشگاه دولتی یا حتی آزاد و غیرانتفاعی واسه کارتون با استاد و آموزش سرکله بزنید ولی ما با یه سیستم سر کله میزنیم این شعر معروف که تو تاپیکم گذاشتم : فتح یک درس به فرماندهی کامپیوتر ...و خلاصه: من دراین دانشگاه در سراشیب کسالتم(چه نطقی کردم
    )
    - چرا از آنلاین عمو خوشت نمیاد؟؟!! به نظرت مغروره؟!!! :))
    خوشم نمیاد که نه به نظرم جز مدیرای خوب وکار راه انداز انجمن هستش و این خیلی خوبه...ولی اره مغروره و واسه این حرفم دلیل دارم
    - چرا تو کرسی کیمی شرکت نمیکردی؟
    راستش اولش سوال خاصی که نداشتم و شاید یکم دلخور هم بودم ولی خب شرکت کردم
    - تو انجمن از کیا دلخوری؟ رک اسماشونو بگو
    دلخورررر؟ هیچکی
    - شده تا حالا خبری بنویسی و بعدش بگی عجب غلطی کردم؟
    نه
    - خیلیا معتقدن تو خبرنگار بدون منبع موثق انجمنی، خبر رو تو هوا مینویسی بدون منبع و مدرک کافی، اینطوریه واقعا؟
    تازه برا اولین بار دارم از خودت میشنوم..منظورت از منبع و مدرک چیه؟ اگه عکسی که تو خبرا میزاریم شاید اوایل از تصاویر تو خبرام استفاده نمیکردم ولی الان دیگه کلا خبرا تصویری شد رفت که..نظر منو بخوای حتی خبر بدون عکسم میتونه جذاب باشه مثه خبرای اویل خودم...حالا بستگی داره منظورت از منبع چی باشه؟ولی نه قبول ندارم همه ی خبرهای من موثق و درسته ما با بچه های بالا میپریم دادا
    - پیشنهاد انتخاب بهترین نویسنده تاپیک اخبار برای چی بود؟ فک میکردی تو باید نفر اول بشی؟ به نظرت درست انتخاب شدن افراد؟ یعنی حقشون بود؟
    نه اصن... اینکه فکر کنم خودم اول میشدم و این پیشنهاد رو بهت داده بشم اصلا...اره همه به حقشون رسیدن و خوب نظرات سلیقه ای بود و هر کی رای خودشو داد
    - یه انتقاد از خودت بکن
    تو دنیای مجازی کم تر فضولی کنم

تو دنیای واقعی بیشتر برا درسام وقت بزارم
    - اخرین آشوبی که تو انجمن کردی کی بوده؟ نگو اهل اشوب کردنو اینا نیستم که خندم میگیره، برای راهنمایی یکی از اخرین آشوبهات مربوط به تاپیک ارتقا مقام بود که مثه شعبون بی مخ با رفیقات افتادین وسطو شر راه انداختین
    اررره این فکر کنم آخریش بود حالا اطلاع دقیق ندارم بزار چک کنم بعدا بهت اطلاع میدم

- یه سری از بچه ها میدونن که خودت فروم داری ولی لینکش رو به کسی ندادی هنوز، چرا ندادی؟ میترسی بفهمن ادمین هستیو دیدگاهشون نسبت بهت عوض بشه؟ الان لینک انجمنت رو بذار
    مهرداد بهت میگه کصصافططط واقعا حقته...چرای میخوای اذهان عمومی رو متشنج کنی
    خودت میدونی یه شوخی بیشتر نبود و هیچ فرومی در کار نیست
    - در 5 خط نسبت به عملکرد تیم مدیریتی میهن دانلود انتقاد کن، دو خطش برای ادمین باشه، مابقیش انتقاد از سایر مدیران و عملکردشون ( 15 نمره)
    5 نمره دیگه چی شد؟!
    الان فکر میکنم نسبت به چند وقت پیش یکم تغییر پیدا کرده و بهتر شده ولی در کل با کاربرای عادی بهتر برخورد بشه نمیخوام چیزی یا کسی رو کوچیک کنم ولی خب اینجا یه فروم ساده است و قرار نیست ما نویسنده های قهاری باشیم که پست بدون غلط و عیب بدیم ...اینجا میام که از دغدغه های زندگی حقیقی مون یکم دور بشیم همین...خیلی عادی برا کاربرای عادی درخواست دوستی بدیم براشون پیغام بزاریم باهاشون چت کنیم تو تاپیکاشون شرکت کنیم پستاشون لایک کنیم یا مثلا زیر پستشون پست بدیم دمت گرم یا عالی بود یا قشنگ بود یا هر چیز دیگه فقط کنترات نکنیم تکراری بود نبود من که جز خودت تا حالا ندیدم مدیر دیگه ای زیر پست یه کاربر پست بده و تشکر کنه و یا حتی یه بحث را بندازه انقد درگیر اسپم و این جور چیزا نباشیم...
    در رابطه با ادمین باید بگم هر چی بگم اخرش به این جمله ختم میشه(البته منظورم نه ادمین میهن بلکه همه فروماست):
    شما میدونید ادمین سرش چقد شلوغه اون فقط یه کار که نداره باید به همه چیز رسیدگی کنه
    پس ترجیح میدم چیزی نگم
    - تا حالا عاشق شدی؟ اگه اره داستانشو برامون تعریف کن، چی شد که در بند عشق اسیر شدی؟
    شده باشمم نمیگم دیگه وارد مسائل شخصی ادمم میخواین بشین(حالا خوبه خودمونم از همه این سوالو می پرسیدیم
    )
    - فرض کن ازدواج کردی و پسرت الان 20 سالشه، آیا میهنو بهش معرفی میکنی و بهش میگی این کاربر من بودم؟
    اره...فکر کنم خیلی جالب باشه
    - چرا تو کرسی میوفتی دنبال سوژه موردت نظرت و تا ناکجا اباد تعقیبش میکنی؟ مثلا اینهمه افتاده بودی دنبال حسام و ردش رو توی یه انجمن دیگه زده بودی، چراااااااا؟ آزار داری؟ خوبه الان لینک پروفایلت تو تمام انجمن هایی که عضو هستی رو اینجا بذارم؟؟؟؟؟؟
    بزار داداش...آزار ندارم فقط واسه جذاب شدن کرسی این کار رو میکنم تا کرسی جذاب بشه قضیه حسام هم اتفاقی ردشو زدم...حالا اگه این کار رو نکنم همین تو علی میان میگین چرا عایا کرسی ها جالب نیست(بازم اورین
    )

بقیه در بخش دوم...

ویرایش توسط * Nice Girl* : 01-28-2013 در ساعت 19:58

10. 17 کاربر مقابل از این پست * Nice Girl* تشکر کرده اند.

کاربر سایت

پاسخ : <<<کرسی آزاد اندیشی انجمن میهن دانلود>>>

بخش سوالات دخترونه
    این بخش از سوالات برای اولین به کرسی با خلاقیت همین جانب
    (جناب سردبیر) اضافه شده است:)) که توش از چندتا دختر خانمای انجمن برای پرسیدن سوال کمک گرفتم و البته خودمم چندتا سوال به اون سوالات اضافه کردم

باغ پرتقالتون چند هکتاره؟ پرتقال تامسون خونی هم دارید؟ کیلویی چند؟
    چند هکتارررررر؟ نه بابا همش یه خیزه ...اره داریم تا چشات دراد
    چندتا بچه دوس داری داشته باشی؟
    یکی کمه دو تا غمه سه تا بسه
    چرا تو پروفایلت برای خودت گل میذاری؟
    حالا باید حتما ما رو رسوا کنین...یه بار گذاشتم همین چند شب پیش بود چند صفحه رو باز کرده بودم یه صفحه ی پروفایل خودم بود و یکی هم پروفایل خانداداش حواسم پرت شد گذاشتم تو پروفایل خودم و ارسال پیغام رو زدم بعدشم متوجه نشدم تا اینکه خودت (کنایه به مهدی) برام پیغام گذاشتی عسیسم این گل رو از طرف من به خودت تقدیم کن که تازه متوجه شدم برا خودم گذاشتم
    تا حالا با دختری غیر از خونوادت دعوا کردی؟
    اره تو مسابقات رباتیکی که پارسال رفته بودیم
    چند بار با خانداداشت بیرون رفتی؟ اصن چرا بهش میگی خانداداش
    همش یه بار...چون هم خیلی دوسش دارم هم ازم بزرگتره پس میشه خانداداش دیگه

دماغت چقدیه؟
    مثه دماغ همه ی مازندارانی ها خخخ خخخخ... ولی تعریف از دماغم نباشه خوبه
    مدل گوشیت چیه؟
    گوشی ندارم
    چندتا خواهر برادر دارین؟
    با خودم چهارتا داداش و یه خواهر
    نظرت در مورد انتخابات سال آینده چیه؟
    این انتخابات از همین الانش با بقیه انتخابات خیلی فرق داره مثلا همین الان اگه بخوای کاندیدای احتمالی رو در نظر بگیری یه سیصد نفری فکر کنم تا حالا احساس مسئولیت کرده باشن ...ولی در کل فکر کنم رقابت بین چپ و راست خیلی پیچیده داره میشه
    بنظرت نون و ماست گرون شده ما میتونیم زندگی کنیم؟
    اره چاره ی دیگه ای هم مگه داریم
    ماهواره دارین خونه؟
    نه
    سوالات تصویری

سلام رفیق
    چه خبرااااااااا؟ از این ورااااااا؟

یادش بخیر اولین شبی که از حبس در اومده بودم

حالا چه گیری دادی به این دوتا ت لامصب؟ چرا اینقد حساسی؟!!!!

خوب دو تا ت دار دیگه مورتتی... ایتالیایی بخون عزیزم

واقعا چرا عااااااااااایا؟ شما که اینقد منتقد تاپیک اخباری، یکی نیس بهت بگه تاپیک خاک خورده خودت که قرار بود هر هفته اپ بشه و نشد اینهمه منتقد داره چرا رسیدگی نمیکنی؟ چرا عاااااایا؟

دیدی گفتم با این همه تلاش و زحمت و فضولی کردن
    از تو خانداداش ایراد میگیرید...کجا ما چند تا مجری داریم هر دفعه از یکی کمک خواستیم طرف ممنوع النگارش شد و هیچکی دیگه کمکمون نکرد

چرا سرتو از توی لاکت بیرون میاری؟

فکر کنم اخرین پیامم قبل اخراج شدنم باشه

نه تنها اخرین پیامت نبود، بلکه بیماری به خود پیام ارسال کنید تا جایی پیش رفت که چند شب پیش برا خودت گل گذاشتی؟ چراااااااا؟

ای بابا چند بار بگم بالا توضیح دادم این پیامم مال زمان خداحافظی اول و ماجرای اون شعره بود

چرا تو لیست دوستان این خانم، هیچ اقایی بجز شما نیست؟؟؟؟؟!!!!!!

چرا از من میپرسی؟

ای بابااااااااا، چرا گریه میکنی حالا؟ خوبه از اول کرسی تا حالا این تنها سوال داغمون بوده، گریه چراااااا؟

این مال چند دقیقه بعد حذف اون خبرو شعرم بود که تو گفتی ترکیدم از خنده منم این جوابو بهت دادم

ای بابا چقد تو سلام میکنی
    دیگه وقت خداحافظیه
    نه متوجه منظورت نشدیم توضیح بده لدفن

این پیامی که برا خاندادش گذاشتم مربوط به یکی ازخبرام بود و 1و 2 و 3 هم واسه گل کاشتن بابلی ها تو کنکورپارسال بود

تا کی میای انجمن؟

شاید دیگه نیام...ولی خب نمیدونم

پس حالا حالا ها باید بیای
    چون من کچل بشو نیستمممم:)))

بلههه شما خیلی.... هستین

بهترین و ضعیفترین بخش انجمن های تخصصی میهن دانلود؟
    بهترین که بخش سرگرمی و مطالب طنز و گفتگوی آزاده ...ضعیفترین همه میگن بخش موبایل
    چرا ما انقد کم رأی آوردیم؟
    شما هنوز باند مخوف مهدی و علی رو نشناختین همش زیر سر این باند مخوف هستش

به نظرتون ما ۶نفر خیلی مظلومیم یا خیلی کَنه؟!﴿سردبیر و معاونشونو حساب نکردم چون کاملا معلومه جزء کدوم دسته ان!﴾
    (لازم به ذکر است که اون موقع که این سوال پرسیده شد
    اقا مهرداد معاون سردبیر بودن)

مظلوم و کنه

واسه هر کدوم یه مدیر نام ببرین:

مدیر مهربون و دلسوز: مهدی
    اه نمی دونستم مگه اینم مدیر بود:فرشاد
    زیاد برخورد نداشتم:
    مدیر فعال و پرتلاش:سعید دهقان
    مدیر کم فعالیت:اپیک

مدیر بد اخلاق:
    مدیرشوخ و خوشحال:مهدی
    مدیریت برازندشه: سعید دهقان،انلاین اما
    انجمن چی کم داره؟
    خوبه فعلا یکم سرعتش بهتر بشه خوب میشه
    به کدوم بخش بیشتر سر می زنین؟
    سرگرمی
    دوست دارین کدوم یکی از اعضایی میهنو از نزدیک ببینین؟
    خوب آدم دوست داره اکثر بچه های انجمن رو از نزدیک ببینه ولی خب خاندادش بود که دیدمش ...بعدش مهدی و خود شما

نظرتون راجع به اینا:

*KIMI*:جدی
    donbalambia:خاندادادش

ar@m:خانم معلم کم پیدا(فکر کنم یه بیست روز دیگه امتحان ارشد داشته باشه براش آرزوی موفقیت میکنم)

fun:خانم معلم پیدا و مهربان

ADMIN
    : ادمین

vhldk:زیاد باهاشون برخورد نداشتم

*SANAZ* : مهربون

mhd21:(ایشون می خوان بدونن واقعا داداشتونن
    )بلهههه داداش کوچلوی خودمه..عسیسم

msh002:رفیق بی کلک مهدی

*E P I C*:جاستیک

*FARAZ FBI*:مدیر خوب

mortti:!!دو تا ت داره

mahdis masterpis:خواهرزاده خانداداش

narsis.m:جاش خالیه

*D-Space Girl*:خانم مدیر

*Nice Girl*:
    خانوم

بهترین دوستتون توی انجمن؟
    همه
    بهترین و بدترین روزتون توی میهن؟
    همش تقریبا خوب بوده بهترین و بدترین نداشتم تا حالا
    چرا وقتی توی انجمن میای یه راست میری بخش طنز؟مگه ما تو انجمن واست جوک میگیم؟نکنه فک کردی ؟
    کجا یه راست میرم بخش طنز؟نه من هیچ فکری نکردم.
    چرا همه رو مسخره میکنی آخه؟نمیدونی خداوند مسخره کنندگان رو دوست نداره؟جاستیک زرد مفهوم داره برات که؟مخصوصا چوب صیقل داده؟
    چرا حرف در میاری واسه آدم(خطاب به مهرداد)...من تا حالا کی رو مسخره کردم؟فقط جاستیک زرد بود که میخواستم یکم اذیتت کنم اونم همش تقصیر مهدی بود اون میگفت
    حال کردی آدم فروشی رو)
    مسابقه های مهدی و علی آقا رو خواستی تهدید کنی چرا اینکارو میکنی؟
    کی ؟کجا؟من؟کدوم مسابقه؟مطمئنی با منی؟
    نظرت چیه چند نفر رو مدیر کنیم؟دوست داری کیا مدیر بشن >؟ اصولا با مدیریت کاربرای تازه وارد موافقی؟
    خوب بکنیم...نمیدونم فکر کنم در حال حاضر فقط طاهره خانم درخواست مدیریت برای بخش مذهبی دادن که فکر کنم لایقشم باشن
    کاربرای تازه وارد هم اگه بتونن چه عیبی میکنه بهشون اعتماد کرد
    یه تمجید یه انتقاد و یه پیشنهاد از انجمن های تخصصی میهن دانلود؟
    تمجید که به نظرم اون چه که میهن رو از بقیه فروم ها متمایز میکنه صمیمیتی که بین کاربراشه وگرنه این میهنم مثه همه فرومها ی دیگه
    انتقادهم جدیدا خیلی سرعت انجمن پایین اومده و بعد مدتی که آن هستی سایت دیگه برات بالا نمیاد و تا نیم ساعت گاهی هم یک ساعت طول میکشه تا دوباره وارد شی

سوالات سخت بود یا اسون؟
    زیاد بود

یه سؤال که دوست داشتین بپرسم ولی نپرسیدم؟
    چرا دوست دارم شما رو ببینم؟(اهع...شما که جواب این سوالو به خودم گفتین)

حرف اخر؟

یاد من باش اگه دنیا با تو مهربون نمیشه
    مثه عکسای قدیمی زندگی جوون نمیشه
    یاد من باش اگه سنگم اگه خاکم اگه رودم
    برا تو خاطره گفتم واسه تو خاطره بودم

حرفی که جا نمونده؟

نمیدونم جا مونده ینی

خب خدانگهدار همگی
    ویرایش توسط * Nice Girl* : 01-28-2013 در ساعت 19:58

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

تعداد اعضای بازدید کننده از این تایپیک : 5

کلمات کلیدی این موضوع

Bookmarks