زارع پور: شكست عالميان چيزي از شايستگي‌هايش كم نمي‌كند
رييس فدراسيون پينگ‌پنگ گفت: شكست عالميان در مقابل حريف آلماني‌اش چيزي از شايستگي‌هاي او كم نمي‌كند.

به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) از لندن، زارع پور پس از شكست نوشاد عالميان در جمع خبرنگاران گفت: براي اولين بار است كه پينگ‌پنگ ايران دو برد را در تاريخ المپيك را داشته است و حضوري آبرومند را در اين رقابت‌ها تجربه كرده است، هر چند نوشاد عالميان در اين مرحله در مقابل حريفش شكست خورد، اما اين شكست از شايستگي‌هاي اين بازيكن كم نمي‌كند.

وي ادامه داد: فدراسيون در نظر دارد كه بازيكنان خود را به باشگاه‌هاي اروپايي بفرستد تا در كنار بزرگان اروپا بازي كند. از حالا براي المپيك 2016 برنامه‌ريزي خواهيم كرد و اين در حالي است كه پينگ‌پنگ هم در ميان مردم شناخته شده است كه جاي تشكر از رسانه‌ها را دارد.

وي ادامه داد: در حال حاضر همه از عالميان صحبت مي‌كنند كه اين موضوع نشان مي‌دهد مردم دلشان با ورزش است و دوست دارند كه پينگ‌پنگ پيشرفت كند. عالميان هم در اين مسير تاثيرگذار بوده و به يك الگوي ورزشي تبديل شده است و طرفداران خود را دارد.

زارع پور خاطر نشان كرد: با توجه به رقابت‌هاي اخير عالميان رنكينگش چند رتبه ارتقا خواهد داشت. رقباي او نسبت به عالميان حساس‌تر شده‌اند و بازي‌هايش را مي‌بينند.

رييس فدراسيون تنيس روي ميز خاطر نشان كرد: عالميان يك ورزشكار حرفه‌اي است كه ان‌شاءالله مي‌تواند در مسابقات آتي بهتر از امسال بدرخشد. شرايط المپيك با ساير مسابقات متفاوت است و ورزشكاران در اين رقابت‌ها نقاط ضعف و قوت يكديگر را مي‌شناسند.


وي ادامه داد: اميدواريم در مسابقات بعدي نتايج مطلوب‌تري را بگيريم و به آن چيزي كه جايگاه واقعي پينگ‌پنگ ايران است برسيم. از همين جا از خانواده عالميان، مربيان تيم ملي و تمام كساني كه براي تنيس روي ميز زحمت كشيده‌اند، تشكر كنم.