+ ارسال موضوع جدید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: بمب خنده!!!!!

کاربر سایت

http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

[ ]
    تشکر شده 922 بار در 252 پست

بمب خنده!!!!!

اونقدر که ما توی کارای خدا دنبال حکمت می گردیم، خود خدا هم اونقدرا قصد و غرضی تو کارهاش نداشته!!!
    - شمام عادت دارین عین من اینقدر یه آهنگی رو گوش کنین تا کهیر بزنین و اسهال بگیرین ؟!!!
    - فکر کنم خدا وقتی داشت دماغ ما ایرانیا رو می آفرید دکمه Caps Lock رو فشار داده بود…!!!
    - تا حالا دقت کردین وقتی می خوایم یقه لباس یا روی سینه رو نیگاه کــنیم لب و لوچه آدم کج میشه! همین الان امتحان اگه کن باورت نمیشه!!!
    - لذتی که در فشار دادن معشوق تا مرز شکستن استخوانها و گاز گرفتن تا مرز کندن گوشت اوست
    در نوازش و بوسه ی عاشقانه به وی نیست.
    ستاد حمایت از نامزد بازی های وحشیانه!!!

-چاه مکن بهر کسی، خسته میشی!
    ضرب المثل شیرازی!!

-هنوز هستن پسرایی که میزنن بغل، از ماشین پیاده میشن، میرن جلو دختره، چند دقیقه التماسش میکنن تا شماره شون رو بگیره!
    نسلشون منقرض شه به حق پنج تن آل عبا... عوضش هستن پسرایی که واسه دختر می زنن کنار، دختر میاد سوار شه می گازن میرن…! خدا نگهشون داره به حق همین شب عزیز!!!

- انقدر بدم میاد از اینایی که توهم شدید دارن، فکر می کنن بقیه همیشه دارن چشمشون می زنن!!!
    - ﺩﻗﺖ ﻛﺮﺩﻳﻦ ﻭﻗﺘﻲ ﺑﭽﻪ ﺍﻱ ﺑه دنیا ﻣﻴﺎﺩ ﻫﻤﻪ ﺟﻤﻊ می شن میگن: ﭼﻪ ﻣﺎﻣﺎﻧﻴﻪ، ﭼﻪ ﺧﻨﺪﻫﺎﺵ ﻣﺎﻣﺎﻧﻴﻪ، ﻟﺒﺎﺷﻮ ﭼﻪ ﻣﺎﻣﺎﻧﻴﻪ ﻭ…. ﺍﺯ ﺑﺎﺑﺎیی ﺧﺒﺮﻱ ﻧﻴﺴﺖ؛ ﻛﻲ ﻳﺎﺩ ﺑﺎﺑﺎ ﻣﻴﻔﺘﻦ؟ ﻭﻗﺘﻲ ﭘﻮﺷﻚ ﺑﭽﻪ رو ﺑﺎﺯ می کنن، می گن: ﺍﻱ ﺑﺎﺑﺎ ﭼﻘﺪﺭ خرابی کرده!
    - این دخترایی که تا بهشون میگی سلام خانوم، میگن لطفن مزاحم نشو، خب لامصب واسا ببین چیکار داره طرف بعد خود داف پنداری کن!!!
    - با این گرونی گوشت، دیگه کم کم آبگوشت تبدیل میشه به off goosht!..
    - یه ضرب المثل ایرانی هست که هیچی نمیگه… همینطور فقط زل میزنه تو چشات…!!!
    - در قسمتی شاعر میفرمایند: ای جیگیلی جیگیلی جیگیلی جیگیلی جیگیلی جیگیلی
    جیگیلی جیگیلی جیگیلی جیگیلی جیگیلی جیگیلی جیگیلی جیگیلی اخماتو وا کن!!!

- دوستان عزیز توجه بفرمایین: وقتی فین میکنین وسط دستمال رو نگاه نکنین، کمتر گزارش شده که کسی مروارید فین کرده باشه!!!
    - یه مثل ایرانی هست که میگه: عمر دست خداست، پراید وسیله است!!!
    - عشق احساس شگفت انگیزیست... درگیرش که شدی، یک گوسفند گربه صفت رو صدا میزنی: جوجو!!!
    - یارو کتاب نوشته: چگونه 120 سال عمر کنیم، بعد خودش تو 67 سالگی مرده !!!
    - سلامتی اون سربازی که 55 دقیقه واستاد تو صف تلفن که 3 دقیقــه با عشقش حرف بزنه، ولی هرچقد زنگ زد بازم پشت خطی بود!!!
    - دانشجوی عزیز، وقتی که شما سر کلاس اس ام اس میفرستی من کاملا متوجه میشم، چون هیچ احمقی به خشتک خودش زل نمیزنه در حالی که لبخند روی لباشه!
    دوستدار تو، استاد!!!

- میدونید جمله ی : “اوکی … بازم دست درد نکنه” به چه معنیه؟؟ همون مودبانه ی “خاک تو سرت … بازم به هیچ دردی نخوردی”!!!
    - کاف حرف جالبیه. وقتی به «مرد» بچسبه تحقیر می کنه. وقتی به «نارنج» بچسبه تخریب می کنه. اما وقتی به «لواش» بچسبه معجزه می کنه!!!
    - یکی از مهیج ترین تفریحات آقایون، تماشای پارک دوبل بانوان است !!!
    نابینا و گیلاس:
    نابینا: مگر شرط نکردیم از گیلاسهای این سبد یکی یکی بخوریم؟
    بینا : آره
    نابینا : پس تو با چه عذری سه تا سه تا می خوری؟
    بینا : تو واقعا” نابینایی؟!
    نابینا : مادرزاد!
    بینا : پس چطور فهمیدی من سه تا سه تا می خورم؟!
    نابینا : واسه این که من دو تا دو تا می خورم و تو معترض نمی شی!!!

- قابل توجه : گ*ه نخور فحش نیست... یه توصیه ی بهداشتیه!!!

- نقدی حساب می کنید یا کارت می کشید؟ (شاطر نونوایی سر کوچمون)!!!
    - نون و پنیر آوردیم... دخترتون رو بردیم...
    - دخترمون ارزونیتون... نون و پنیر بدید به مون! (تاثیر افزایش قیمت نان)!!!

- یه زمان از امتحانات که بر میگشتیم، مامانمون میپرسید: چند میشی؟؟؟ با صدای بلند داد می زدیم 20! یادش گرامی باد! 1 دقیقه سکوت لطفا!!!
    - دیروز رفتم بقالی سر کوچمون یه دختر و پسر دوقلو خوشگل کوچولو تو بقالی بودن، بعدش من لپای دختر رو کشیدم گفتم اسمت چیه؟ پسره عصبی شد گفت سارا اسمتو بهش نگو!!!
    - دقت کردین بیشتر مواقع احساس می کنیم گوشیمون زنگ خورده، بعد که نگاه میکنیم میبینیم یه توهم ویبره ای بیش نبوده!!!
    - ظالم باشی بت میگن حیوون! مظلوم باشی میگن حیوونی…!!!
    - دقت کردین تعداد خواننده های ایران، از شنونده ها داره بیشتر میشه؟!!!
    - دقت کردین شعور اگه خریدنیم بود، بعضیا از کنارش رد میشدند و بازم نمی خریدند؟!!!
    - یه بارم اومدم به مهمونا شیرینی تعارف کنم گفتم: ”بفرمایید دهنتونو سرویس کنید”!!!
    - اونقدر که ما توی کارای خدا دنبال حکمت می گردیم، خود خدا هم اونقدرا قصد و غرضی تو کارهاش نداشته!!!
    - به بابام میگم: میخوام برم سمت گیاهخواری! نظرت چیه؟! بابام: آفرین پسرم خیلی هم خوبه مگه تو چیت از بز کمتره!!!
    - خطرناک ترین جای دنیا میدونی کجاست؟ دستشویی که سنگش خیلی دور از در است و درش هم قفل نمی شه!!!
    - اونقدر بدم میاد از اینایی که یه ساعت داری با عشق حرف می زنی، همین که ساکت میشی در میاد میگه من الان باید برم، بعدا راجع بهش حرف می زنیم… احساس بوق بودن می کنه آدم!!!
    - بعضی ها مثل دستگاه سی تی اسکن میمونن، فقط تو وجود آدما دنبال عیب میگردن!!!
    - کره ای : هیچ چی مثل منتظر بودن واسه عشقت عذاب آور نیست... آمریکایی : هیچ چی مثل منتظر بودن واسه یه ساندویچ گرم غذاب آور نیست... یونانی : هیچ چی مثل منتظر بودن واسه یه دسته چک عذاب آور نیست... انگلیسی : هیچ چی مثل منتظر بودن واسه یه مهمونی بزرگ عذاب آور نیست... برزیلی : هیچ چی مثل منتظر بودن واسه یه مسابقه فوتبال توپ عذاب آور نیست... ایرانی : انگار شما تا حالا با dialup کار نکردید!!!
    - خیلی حس بدیه وسط یه بحث جدی متوجه شی، حق کاملا با طرف مقابلته و داری رسما زر میزنی!!!
    - طبق آخرین آمار، خانوم ها 70٪ عمر خود را در جستجوی یافتن آدرس ”یه دکتر خوب” سپری میکنند!!!
    - اسمش دمپاییه ولی اصلن دم پا نیس… معمولا تو دور ترین نقطه توالت پارک شده... همیشه همینجوریه هااا !!!
    - مسئله اینجاس که اگه قرار بود حکایت «از دل برود هر که از دیده برفت…» واقعیت داشته باشه اونوقت نصف مشکلات بشریت حل می شد!!!
    - میگه: چرا زن نمیگیری؟ میگم: مرسی من همینطوری راحتم، میگه: آخه ما ناراحتیم تو راحتی!!!
    - وصیت نامه یه پنگوئن به پسرش: پسرم… من این رو در حال فرار از دست یه شیر دریایی مینویسم. … فقط این رو بدون: اگه طبیعت تو رو انداخته وسط قطب جنوب، و هم زمان خشتکت رو تا این حد پایین قرار داده که نتونی بدوی، و تنها وسیله ی دفاعیت رو دوتا بال قرار داده که روی هم مساحتشون اندازه یه دمپایی نمیشه، بدون که طبیعت میخواد چیزی رو بهت بگه… میخواد اینو بگه که تو فقط یه منبع غذایی هستی!!!
    - سوار تاکسی شده بودم! پولو دادم به راننده، 100 تومن برای بقیه پول نداشت! گفت به جاش یکم جلو تر پیادت میکنم…!!!
    - ظهر داشتم با دوستم راه میرفتم بهش میگم بیا از تو سایه بریم... میگه: نه عینک آفتابی دارم؛ باس از آفتاب بریم ... خدایا نعمتتو شکر ببین با کیا شدیم 70 میلیون!!!
    - با این وضعی که من میبینم چند سال دیگه، دو تا پسر دارن حرف میزنن:
    رضا: علی جون ابرو هاتو خیلی ناز برداشتی، علی: قربونت برم الهی، پیش همون آقا کریم رفتم، رضا: کریم، کدوم کریم ؟ … علی: بابا کریم بلونده. همون آرایشگره که موهاشو مش استخونی میکنه!
    دو تا دختر دارن حرف میزنن:
    ژیلا: مرجان به اون سیبیل زنونت قسم وقتی لیلا اسمتو آورد می خواستم با چاقو دسته شاخیه دو شقه اش کنم، مرجان: نوکرتم به مولا خیلی خانومی، ولی ولش کن اینها مرام ندارن. سگو نباس با چاقو زد ….!!!

- یکی از حسرت های بچگیم خون دماغ شدن بود! خیلی حس و ژست باکلاسی بود... همه بهت توجه می کردن در حد شهید زنده!!!
    - ننه بزرگم میگه دختر پسری که همدیگه رو دوست داشته باشن بهم محرمن؛ صیغه و اینا هم دیگه نمیخاد … اصن مرجع تقلیده منه به قرعان!!!
    - ﻣﯿﮕﻦ: ﺗﻮ ﺑﻬﺸﺖ ﺗﺨﻢ ﻣﺮﻏﻬﺎ ﺗﺎ ﺁﺩﻡ ﻣﺠﺮﺩ ﯾﺎ ﺩﺍﻧﺸﺠﻮ ﻣﯿﺒﯿﻨﻦ، ﺧﻮﺩﺷﻮﻥ ﻣﯿﭙﺮﻥ ﺗﻮ ﻣﺎﻫﯿﺘﺎﺑﻪ!!!
    - تلویزیون داره میگه: جوونا باید مسیر زندگیشونو مشخص کنن تا موفق بشن! یهو مامانم برگشته میگه: مسیرشون مشخصه دیگه … اینترنت... آشپزخونه… اینترنت… دستشویی… اینترنت… تخت خواب…!!!
    - تو اتوبوس نشستم با راننده گرم گرفتم ازم پرسید چی خوندی؟ گفتم: کامپیوتر! گفت: میتونی یه سی دی آهنگهای باحال واسم بزنی!!!
    - آگهی تبلیغاتی پخش میکنه، میگه: مهاجرت به آمریکا “فقط” با 500 هزار دلار... دلم میخواد برم یقه اون مجری رو بگیرم بگم لامصب برداشتت از کلمه "فقط" چیه؟!!!
    - خر کردن چیست؟ ایجاد اعتماد به نفس کاذب در فرد، برای انجام کاری احمقانه!!!
    - ضرب المثل جدید: “نه خوردیم نون گندم، نه دیدیم دست مردم” !!!
    - دیشب رفته بودم استخر، بعد از شنا اومدم لباسامو بپوشم دیدم رو موبایلم 4 تا میس کاله 6 تا اس ام اس از دوس دخترم:
    اس ام اس 1: عزیزم چرا زنگ میزنم جواب نمیدی؟
    اس ام اس 2: انگار سرت شلوغه جواب اس ام اس هم نمیدی.
    اس ام اس 3: همین الان زنگ میزنی وگرنه من می دونم و تو…
    اس ام اس4: آشغال معلوم هست کدوم گوری هستی؟
    اس ام اس 5: تقصیر منه که آدم حسابت کردم کچل زشت با اون مامان چاقت. گمشو برو پیش همون دختر عموی…
    اس ام اس6: راستی اینم میگم که بسوزی، منو دوستت حمید دو ماهه با هم هستیم. بای!!!
    ز پوچ جهان هیچ اگر دوست دارم ترا ای کهن بوم بر دوست دارم
    ترا ای کهن پیر جاوید برنا ترا ای گرانمایه دیرینه ایران

2. 2 کاربر مقابل از این پست parsa-72 تشکر کرده اند.

کاربر سایت

http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

[ ]
    تشکر شده 922 بار در 252 پست

پیش فرض پاسخ : بمب خنده!!!!!

توی این بازی های جام ملت ها حالا که لهستان و اوکراین حذف شدن، خوبه یه دفه قاطی کنن بگن جمع کنید برید کشور خودتون بازی کنید! آی حال میده!!!

- یه بنده خدا چند متر دورتر از قبری گریه می کرد، ازش پرسیدند چرا نزدیک تر نمی ری؟ گفت: مرحوم از فامیلای دورمون بود!!

- معلم: جامد چیست؟
    دانش آموز: مگه خودتون نمی دونید؟
    معلم: چرا می دونم
    دانش آموز: پس چرا وقت کلاس رو الکی می گیری؟!

- جراحی اتومبیلش را برای تعمیر به تعمیرگاهی برد! تعمیرکار بعد از تعمیر به جراح گفت: «من تمام اجزای ماشین را به خوبی می شناسم و موتور و قلب آن را کامل باز و تعمیر می کنم! در حقیقت من آن را زنده می کنم اما چطور درآمد من یک صدم شما هم نیست؟!»

جراح نگاهی به تعمیرکار انداخت و گفت: «اگر می خواهی درآمدت 100 برابر من شود این بار سعی کن زمانی که موتور در حال کار است آن را تعمیر کنی!»

- بنده خدا اسم بچه اش رو میزاره «اس ام اس» دوستانش میگن: این چه اسمیه برای بچت گذاشتی؟ میگه: چیه مگه! از پیام که با کلاس تره.

- یه روز بنده خدا رو به جرم جدیدی می برن دادگاه. قاضی میگه خجالت بکش این دفعه چهارمته که میای دادگاه. اون هم به قاضی میگه تو خجالت بکش که هر روز اینجایی!

- سه نفر دیر به قطار میرسن، دنبالش میدون، دوتاشون سوار میشن. سومی نمیرسه. شروع میکنه به خندیدن. میگن چرا میخندی؟ میگه: آخه اونا واسه بدرقه من اومده بودن.

- بنده خدا با نامزدش میرن پارک. بعد به نامزدش میگه: عزیزم اگه این درخت کاج زبون داشت الان به ما چی می گفت؟ دختره میگه اگه زبون داشت میگفت احمق من زردآلوام نه کاج...

- بنده خدا به تاکسی میگه آقا چند میگیری منو برسونی به راه آهن؟ راننده میگه 7000 تومن. میپرسه واسه چمدونام چند میگیری؟ راننده میگه هیچی. بنده خدا میگه پس چمدون هام رو ببر، من هم اومدم.

- مبانی کامپیوتر: آن بخش از یک سیستم را که می توان با چکش خرد کرد سخت افزار و آن قسمت را که فقط می توان به آن فحش داد، نرم افزار می گویند!

- عدالت یعنی چی؟ عدالت یعنی اینکه یکی پول از باباش ارث می بره، یکی کچلی!
    ز پوچ جهان هیچ اگر دوست دارم ترا ای کهن بوم بر دوست دارم
    ترا ای کهن پیر جاوید برنا ترا ای گرانمایه دیرینه ایران

کاربر سایت

http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

[ ]
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض پاسخ : بمب خنده!!!!!

ممنون

+ ارسال موضوع جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

تعداد اعضای بازدید کننده از این تایپیک : 0

بازدید کنندگان :  (نمایش کلی)

نامی برای نمایش وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

Bookmarks