+ ارسال موضوع جدید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: زنگ تفریح

کاربر سایت

http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

[ ]
    تشکر شده 70 بار در 32 پست

زنگ تفریح

*** دقت کردین وقتی مایکروویو رو تو 1 ثانیه آخراستوپشو میزنی چه حالی میده انگاری تو ثانیهآخر سیم یه بمب قطع کردی و خنثی شده:))*** ماهیمون هی میخواست یه چیزی بهم بگه . تادهنشو وا می کرد آب می رفت تو دهنش نمی تونست بگه . دست کردم تو آکواریوم درش آوردم . شروع کرد از خوشالی بالا پایین پریدن . دلم نیومد دوباره بندازمش اون تو . اینقده بالا پایین پرید خسه شد خوابید . دیدم بهترین موقع تا خوابه دوباره بندازمش تو آب. ولی الان چند ساعته بیدار نشده . یعنی فکرکنم بیدار شده دیده انداختمش اون تو قهر کرده خودشو زده به خواب...*** دافـــــ های محترم خـــــــط لب از زیــــر دماغ شروع نمیشــــــه!اين يکيو بخدا راست ميگم :|با این وضعی که من میبینم چند سال دیگهدو تا پسر دارن حرف میزننرضا : علی جون ابرو هاتو خیلی ناز برداشتیعلی : قربونت برم الهی ، پیش همون آقا کریم رفتمرضا : کریم ،کدوم کریم ؟... علی: بابا کریم بلونده . همون آرایشگره که موهاشو مش استخونی میکنه*** شمام یادتونه؟؟؟:)))اسم:غلامفامیل: غلامیغذا:غلام پلومیوه:غلام سبزشغل:غلام فروششهر:غلام رودکشور:غلامستانگل:غلام بوشی:غلام پلاستیکیماشین:همونی که غلام سوار میشه اسمشو نمیدونمیه جور مینوشتیم انگار گفتن اولش با غلام شروع شه:))بعد تازه بهمونم میگفتن مثلا غلام پلاستیکی وجود ندارهدر دفاع از ورژن پلاستیکی غلام چنان جنگ خونینی به راه می افتادکه تو 8 سال جنگ تحمیلی به راه نیافتادرو نبود که!!!!!‌*** یکی از حسرت های بچگیم خون دماغ شدن بود ! خیلی حس و ژست باکلاسی بود . . . همه بهت توجه می کردن در حد شهید زنده !*** يکی از ظُلمایی که تو بچگی به ما میشد وباعث میشد گریه کنیم؛ این بود که تولدمون بعضیا کادو پارچ و لیوان میاوردن :| خــــعــــلــی یَزید بودن این دسته..... کـــصـــافـــــ طـــــا.......*** پسر روستایی واگن پر از ذرت خود را در جاده سرنگون کرد. کشاورزی که در آن نزدیکی زندگی می کرد ، آمده بود تا ببیند چه اتفاقی افتاده. او با صدای بلند گفت : آهای پسر ، ناراحتی هایت را فراموش کن و به خانه ما بیا و شام را با ما صرف کن. بعد من کمک می کنم که واگن را راست کنی.پسر جواب داد: شما خیلی لطف دارید ، ولی فکر نمی کنم بابام بخواهد من این کار را بکنم.کشاورز با اصرار گفت : آه بیا برویم پسرم.بالاخره پسر موافقت کرد و گفت: بسیار خوب ، باشد ، ولی بابام دوست ندارد.بعد از شام صمیمانه ، پسر از میزبانش تشکر کرد و گفت : حالا حالم خیلی بهتر شده ، اما می دانم بابام واقعا عصبانی خواهد شد.همسایه گفت : من فکر نمی کنم ، راستی بابات کجاست؟"او زیر واگن است."*** قرار بود بزرگ شيم يادمون بره ...بيشتر جا افتاد لامصب :(*** آقايون و خانوما توجه کنین..............از توجهتون ممنونم ايشالا که جبران کنم*** پست ترين آدما کسايي هستن که به دست گذاشتن رو نقطه ضعف ديگران بگن شوخي... !! :|*** لحظه ی قبل از مرگم به بچه هام میگم: ده میلیارد تومن گذاشتم...زیر...زیر...زیر... و همون موقع می میرم !!!ای حال میده... :))))))*** ننه بزرگم میگه دختر پسری که همدیگه رو دوست داشته باشن بهم محرمن؛ صیغه و اینا هم دیگه نمیخاد ...اصن مرجع تقلیده منه به قرعان :))))*** به نسل هاي بعدي بگوييد: نسل ما نه سر پياز بود و نه ته پيازنسل ما خود ِ پياز بود که هرکي ديدمون، گريه کرد!به سلامتی نسلی که که باعث میشه گریه خیلی ها دربیاد*** اگر مردی بیا ایران و زن باش...!!!*** ملت تو ایمیل های عاشقانه؛به درجاتی رسیدن که ابو سعید ابالخیر تو عرفان نرسیده بود*** همتون تنهايين...همراه اول دروغ ميگه!!"ايرانسل"*** یه لحظه پیش خودت تصور کن:تو حموم باشی یهو یادت بیاد حوله ات رو با خودت نیاوردی داد بزنی که یکی واست حوله بیاره بعد از چند دقیقه صدای در بیاد در رو باز کنی یه دست بیاد تو حوله ات رو بهد بده .بعد همون جور که داری لباست رو می پوشی یادت بیاد که همه رفتن مسافرت و کسی خونه نیست.*** ﻣﯿﮕﻦ ﺗﻮ ﺑﻬﺸﺖ ﺗﺨﻢ ﻣﺮﻏﻬﺎﺗﺎ ﺁﺩﻡ ﻣﺠﺮﺩ ﯾﺎ ﺩﺍﻧﺸﺠﻮ ﻣﯿﺒﯿﻨﻦﺧﻮﺩﺷﻮﻥ ﻣﯿﭙﺮﻥ ﺗﻮ ﻣﺎﻫﯿﺘﺎﺑﻪ*** جام جم اذان لس آنجلس پخش ميکرد،بابا بزرگم خونه مون بود،پرسید: اذانه اهوازه؟گفتم نه بابا! لس آنجلسه!ميگه :همین دیگه! اگه شعور داشتي با اذان شوخي نميکردی ..!*** از قلبم پرسيدم:چه کنم وقتى دلم تنگ است و دستم کوتاه؟جواب داد:من کارم خونرسانى به بدنه،از من شرو ور نپرس!!*** به بابا میگم می‌خوام برم سمت گیاهخواری، نظرت چیه؟!بابام: آفرین، خیلی هم خوبه، مگه تو چیت از بـُـز کمتره؟!!
    من به یک آینه,یک بستگی پاک قناعت دارم.

2. 2 کاربر مقابل از این پست ghazal0 تشکر کرده اند.

+ ارسال موضوع جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

تعداد اعضای بازدید کننده از این تایپیک : 0

بازدید کنندگان :  (نمایش کلی)

نامی برای نمایش وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

Bookmarks