+ ارسال موضوع جدید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: ترفندهای pes2012

 1. #1
  کاربر سایت

  http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

  [ ]
  تاریخ عضویت
  May 2011
  نوشته ها
  30
  تشکر
  0
  تشکر شده 21 بار در 7 پست

  ترفندهای pes2012

  امروز در سایت جزیره دانلود تمامی ترفندهای pes 2012 را برایتون گذاشتم امیدوارم از[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] این ترفندهای راضی باشید.
  آموزش ضربه آزاد

  قبل از ضربه زدن دوربین رو طوری تنظیم کنید که راستای توپ بین دو سر بازیکنای دیواره دفاعی بیفته طبق عکس زیر

  خب حالا جهت پایین رو نگه میداریم و در همین حالت دکمه ی شوت رو به اندازه ی مطابق با عکس بالایی (همون عکسی که رونالدو داره شوت میزنه) پر میکنیم. نکته بسیار مهم : هیچ وقت شوت رو تیکه تیکه پر نکنید این کار باعث میشه دقت شوت پایین بیاد و ممکنه شوت بره بیرون یا بخوره به دیواره دفاعی. اگه هم احساس کردید شوتو کم پر شده بلافاصله اقدام به پرتر کردنش کنید و هیچ تاخیری بین دوبار پر کردن نباید بدید. پس تا جایی که امکان داره شوت رو یه تیکه پر کنید یا حداقل اگه توی چند مرحله خواستید پر کنید اینکار رو بلافاصله انجام بدید و بین هییچ دو تیکه ای تاخیر ایجاد نکنید با چندید بار ضربه آزاد زدن به این شکل قلق کار میاد تو دستتون
  ضربه آزاد از فاصله ی خیلی نزدیک :در زمانی که فاصله ی توپ با دروازه خیلی کمه یعنی تقریبا روی خط ۱۸ باشه بهتره از این روش بزنیم . ابتدا دوربین رو مطابق شکل تنظیم کنید . یعنی دقیقا بین دروازبان و تیرک :سپس جهت بالا رو نگه داشته و در همین حالت دکمه ی شوت رو یه تیکه و به مقدار زیر پر کنید :به این ترتیب توپ به راحتی گل میشه
  اموزش گل کردن ضربات ایستگاهی

  .ضربات آزاد چسبیده به محوطه ی جریمه ( از پشت خط تا فاصله ی حدود ۲۲ متری ) سه راه برای گل کردن چنین ضرباتی وجود داره :
  ۱٫ ابتدا جهتی که دوازه بان خالی گذاشته رو نشونه گیری می کنیم ، بعد همون طور که جهت جلو رو نگه داشتیم دکمه ی X ( تو تایپ ۲ میشه سانتر ) رو به مقدار ۱/۴ الی ۱/۳ پر می کنیم و توپ به صورت یه ضربه ی چیپ از بالای دیوار دفاعی رد شده و تبدیل به گل میشه ( دقت کنید اگه X رو زیاد بگیرید توپ از بالای دروازه عبور می کنه و اگه کم نگه دارید ، علی رغم رد شدن توپ از روی دیوار دفاعی ، دروازه بان به راحتی توپ رو می گیره ) .
  ۲٫ ابتدا جهتی که دروازه بان خالی نذاشته رو نشونه گیری می کنیم بعد همون طور که جهت جلو رو گرفتیم شوت رو حدودا ۱/۳ الی ۱/۲ پر می کنیم ( بهتره بعد از رسیدن شوت به این مقدار بلافاصله دکمه ی Y رو فشار بدیم ) ، در این حالت توپ با سرعت بالایی به کنج دروازه میره و با اینکه دروازه بان به اون زاویه نزدیکتره ، احتمال گل شدن ضربه بالاست .
  ۳٫ یه راه دیگه برای گل کردن چنین ضرباتی زدن توپ از زیر دیوار دفاعی هست !!! البته احتمال گل شدن توپ تو این شیوه کمتر از دو حالت قبله چون معمولا توپ به پای بازیکنان دیوار دفاعی می خوره . برای این کار ابتدا جهت خالی دروازه رو هدف می گیریم بعد همون طور که جهت عقب رو گرفتیم دکمه ی X رو به میزان کمی ( حدودا ۱/۴ ) پر می کنیم .
  ۲٫ ضربات آزاد با فاصله ۲۲ الی ۲۷ متری :
  برای گل کردن این ضربات باید همون طور که جهت عقب رو نگه داشتیم شوت رو به میزان حدودا ۱/۲ الی ۳/۴ پر کنیم ( برای دقت بیشتر میشه با زدن x شوت رو قطع کرد ) .


  آموزش حمله

  فرار از کناره ها و قلب دفاع
  شما میخواهید حمله کنید و به دفاع فشرده برخورد میکنید که کناره ها و قلب دفاع رو بسته و شما راهی ندارید بجز شوت زدن مثلا شما با تیم بارسلونا بازی میکنید که تقریبا هافبک شوت زن نداره ومجبور به پاس کاری هستید شما باید ترکیبی بذارید که کاملا زمین رو پوشش بدید چه سیستمی بهتر از سیستمی که سرشار از هافبکه؟؟ شما با چهار دفاع دفاع کنید ماسکرانو رو بزارید در جلوی دفاع و در کنارش چابی رو بزارید و در جلوی انها پدرو در راست و اینیستا در وسط و ویا در کنارش و مسی در مهاجم نوک(سیستم روز بارسا) شما میتونید در زمان حمله از کناره ها با یک و دو های خوب با اینیستا به صورت اسون از دفاع عبور کنیدو با دور زدن ان به مسی پاس بدید و گل بزنید یا اینکه پاس کاری کنید در این صورت هم چابی اتوماتیک به کمی جلو میاد و با پاس کاری زیبا و سانتر زمینی گل بزنید و از کناره ها میتوانید حمله کنید و با حرکت در عرض روی خط محوطه با ویا شوت بزنید و تا ممکنه سانتر زمینی کنید چون مسی نمیتونه ضربه سر بزنه .
  آموزش دفاع کردن

  دفاع در مقابل دریبل : آیا از دست مسی و کریس خسته شدین؟ آیا قادر به مهارشون نیستید؟ چند تا گل روی دریبل های حریف خوردین
  ولی به راه ساده واسه مهار دریبل هست . باید پوششی دفاع کنید و از پرس الکی پرهیز کنید چرا که باعث میشه مدافع روی یه تغییر جهت کوچولوی حریف جا بمونه. برای دفاع کردن به صورت پوششی فقط کافیه دکمه ی r2 رو به همراه ضربدر (همون دکمه ی پاس) نگه دارید. در ضمن نباید دکمه ی سرعت رو نگه دارین.
  البته این به این معنی نیست که دیگه مدافع تا ابد درییبل نمیخوره یعنی حتی با وجود این نوع دفاع هم ممکنه دریبل بخورین ولی احتمالش کمتره.
  با این روش بازیکن پا به پای حریف حرکت میکنه و به محض این که احساس کرد میتونه توپو بگیره خودش پرس میکنه و به زیبایی توپو میگیره
  دفاع در مقابل پاس به بیرون :
  حتما براتون پیش اومده که حریفتون از گوشه و نزدیک به دروازه یه پاس عرضی میده و توپ به راحتی از کنار پای مدافعین شما رد میشه به یارش میرسه و در نهایت به گل تبدیل میشه. خب برای اینکه توپ به سادگی از مدافعین رد نکنه در لحظه ی پاس دکمه ی شوت و پاس (مربع و ضربدر) رو با هم فشار بدین اینظوری مدافعین سد راه توپ میکنن.
  جلوگیری از پاس تو عمق :
  خیلی وقتا پیش میاد که حریفتون به پاس تو عمق واسه مهاجمش میده و درحالی که مدافع شما حتی کمی جلوتر از مهاجم حریفه در کمال شگفتی توپ به مهاجم میرسه .
  این به این دلیله که شما فلش رو میارین روی سری اون مدافع و این کار اشتباه محضه! هر وقت احساس کردین یه بازیکن حریف داره میره توی عمق اولا از پرس کردن بیجا روی بازیکنی که داره پاس میده پرهیز کنید (مگه این که احساس کنید این کار واقعا موثره) بهترین کار اینه که دکمه ی r1 به همراه ضربدر (یا همون دکمه ی پاس) رو نگه دارین . و زمانی هم که پاس تو عمق داده شد و مهاجم فقط در برابر یک مدافع شما به دنبال توپ بود هیچ وقت فلش رو روی سرش اوم مدافع نیارین بلکه همون دکمه ی های r1 و ضربدر رو همچنان نگه دارین تا توپ به احتمال زیاد به مدافع شما برسه .
  آموزش تکنیک های

  pes2012

  تکنیک اول:
  Drag ball:
  کشیدن توپ در مسیر: L1+R1
  تکنیک دوم:
  Darg ball stepover:
  کشیدن توپ همراه با عوض کردن پا و حرکت در عرض:L1+R1همزمان یکبار و سپس دوبار L1
  تکنیک سوم:
  sidestep stepover:
  در حالی که مستقیم بسوی جلو پا به توپ در حرکت هستید رو سر توپ میزنید وبا یک پا عوض کردن نود درجه به چپ یا راست میروید و به حرکت خود ادامه میدهد.
  تکنیک چهارم:[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
  crossing stance:
  جلو انداختن توپ و سانتر ناگهانی بروی دروازه: بعد از دریافت توپ L1 و سپس ۳بار پشت سر هم R1
  تکنیک پنجم:
  Lookup cross:
  دریبل ریز و فرار در عرض و سانتر روی دروازه : حرکت با L1+R1 و در آخرین لحظه دایره.
  تکنیک ششم:
  Nutmeg : لایی زدن.:
  درحالی که حریف جلوتونه و شما ایستا دین سر جاتون ناگهان R2 رو همراه با جهت جلو بگیرین . یا لایی میشه با دریبل دو طرفه!!!
  تکنیک هفتم:
  diving:
  تمارض در محوطه جریمه(که برای انجام این کار باید به چند نکته مهم توجه کنید) ۱.دور بودن از داور ۲. شلوغ بودن محوطه جریمه ۳.حتما بعد از برخورد به بازیکن حریف یا بعد از زدن تکل بازیکن حریف خیلی سریع اقدام به تمارض کنید. ۴.هرگز وقتی تک به تک با دروازه بان هستید وموقعیت گل دارید این کار رو انجام ندید). L2+ L1+R1یه مدل دیگه هم میتونین دایو کنین L2+R2+ L1+R1
  تکنیک هشتم:
  shirp pull:
  کشیدن پیراهن: R1+X
  تکنیک نهم:
  Heel dash:
  دریبلی زیبا و سرعتی(تنها برخی از بازیکنان توانای انجام این حرکت رو دارند مثل: دروگباو کریستین رونالدو و رنالدینیو و………….).R1 به همراه ۹۰درجه در جهت مخالف حرکت
  تکنیک دهم:
  Go around the ball:
  فریب بازیکن با حرکت بدون توپ :در حالی که با L1+R1در حال حرکت هستید L1 را نگه دارید و دوبار پست سر هم R1 را بزنید.
  آموزش پنالتی

  یه آموزش ساده ولی کاربردی براتون آماده کردم که یاد میگیرم پنالتی رو به صورت چیپ بزنیم این آموزش دو مرحله داره که به شرح زیر میباشد

  ۱ – ابتدا دکمه شوت را زده
  ۲ – و بعد دکمه سرعت را گرفته

  و بهد هم یه گل جانانه به ثمر خواهید رسوند
  آموزش شوت زدن

  شوت رو پا :اگه در هنگام زدن شوت دکمه ی l2 رو فشار بدید بازیکن یه شوت محکم و روپا میزنه
  شوت بغل پا :
  بلافاصله بعد از زدن شوت دکمه r2 رو بزنید.

  شوت چیپ :
  ابتدا دکمه ی l1 رو نگه داشته سپس دکمه ی شوت رو بزنید  آموزش پاس دادن

  پاس دادن به بازیکن دلخواه هنگام ضربه آزاد :یکی از قابلیت های جدید و عالی pes 2012 اینه که ما میتونیم موقع ضربه آزاذ (یا هر ضربه ای که میخواد باشه چه کرنری چه خطا و چه ضربه شروع دروازه) تعیین کنیم که به چه بازیکنی پاس داده بشه .
  برای این کار به وسسیله جهت های r ما میتونیم فلش رو بیاریم رو سر بازیکن مورد نظر با این کار ذوربین بازی به جای نمای رو برو از نمای کلی (همون نمای دید تماشاچی) نشون داده میشه سپس با دادن پاس توپ به بازیکنی که فلش رو سرش باشه میرسه . با این روش ما میتونیم حتی به بازیکن پشت سری هم پاس بدیم

  منبع  fun30.ir

 2. 8 کاربر مقابل از این پست zakay تشکر کرده اند.


 3. #2
  کاربر سایت

  http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

  [ ]
  تاریخ عضویت
  Apr 2012
  نوشته ها
  2
  تشکر
  10
  تشکر شده 0 بار در 0 پست

  پیش فرض پاسخ : ترفندهای pes2012

  خیلی خوب بودند ممنون
  نیما عینالی

 4. #3
  کاربر سایت

  http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

  [ ]
  تاریخ عضویت
  Jun 2012
  محل سکونت
  بوشهر
  نوشته ها
  31
  تشکر
  25
  تشکر شده 44 بار در 22 پست

  پیش فرض پاسخ : ترفندهای pes2012

  باز هم ممنون ولی اینارو من بلد بودم

  EL CAPO

 5. #4
  کاربر سایت

  http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

  [ ]
  تاریخ عضویت
  May 2011
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  43
  تشکر
  21
  تشکر شده 62 بار در 14 پست

  پیش فرض پاسخ : ترفندهای pes2012

  ممنون فوت آب شدم

 6. #5
  کاربر سایت

  http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

  [ ]
  تاریخ عضویت
  Aug 2012
  نوشته ها
  1
  تشکر
  0
  تشکر شده 0 بار در 0 پست

  پیش فرض پاسخ : ترفندهای pes2012

  merc dadash mamnooooooooooooon

 7. #6
  کاربر سایت

  http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

  [ ]
  تاریخ عضویت
  Jul 2013
  نوشته ها
  1
  تشکر
  0
  تشکر شده 0 بار در 0 پست

  پیش فرض پاسخ : ترفندهای pes2012

  خیالی خیلی ممنونم

+ ارسال موضوع جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. ترفند های بازی pes2012
  توسط el capo در انجمن کد تقلب ،ترینر ،پج و کرک بازی
  پاسخ ها: 5
  آخرين نوشته: 06-18-2012, 02:49

تعداد اعضای بازدید کننده از این تایپیک : 0

بازدید کنندگان :  (نمایش کلی)

نامی برای نمایش وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

Bookmarks

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •