+ ارسال موضوع جدید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: دانشجو کیست؟(طنز)

 1. #1
  کاربر سایت

  http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

  [ ]
  تاریخ عضویت
  Mar 2011
  محل سکونت
  تهران
  سن
  25
  نوشته ها
  231
  تشکر
  1,445
  تشکر شده 922 بار در 252 پست

  دانشجو کیست؟(طنز)

  از دید مسئولین بالا مقام دانشگاه :
  - مهمترین رکن یک دانشجوی نمونه ، پرداخت به موقع شهریه است .
  - در مرحله اول ثبت نام دو چیز کافیست اول پذیرفته شدن و دوم فیش واریزی شهریه ، بقیه مدارک باشه برای بعد ( پول مهمه )
  - دانشجو فردی است که باید به موقع و قبل از استاد سر کلاس حضور داشته باشد- نگاه او قبل از کلاس به کفشهایش و در کلاس به جزوه هایش باشد .- فاقد هر گونه آرایش ظاهری ، باطنی ، داخلی و خارجی باشد .- از خونه مستقیم بره داخل کلاس و بعد از کلاس مستقیم بره خونه .- هر چی استاد و مسئولین دانشگاه گفتن بگوید چشـــــــــــم .- کاری به کار کسی نداشته باشه و کلا" چیکار داره که کی به کی یا با کی تا کی چیکار داره !!!

  از دید اساتید محترم و زحمتکش :
  - سر کلاس سکوت رعایت شود .- سوالات سخت مطرح نشود .- هر کس بیش از 4 جلسه غیبت کند بی تربیت میباشد در نتیجه حذف .- کسی تیکه نیندازد .- افراد آخر کلاس ، ندید حذف- تقلب = مرگ- پروژه شما کپی است ، نمره بی نمره- نمره باقالی نیست که آخر ترم بین دانشجویان پخش شود بنابراین درس بخونین .

  از دید دانشجویان پسر ( بیکاراشون ):
  ( درتمامی موارد مثبت اندیشی فراموش نشود لطفا" )- عشق است دوران دانشجویی مخصوصا" اگه یک شهر دیگه باشی- شهریه رو که بابا جونی میده خرجمونم که خدا میرسونه- شب با بر و بچس بریزیم دور هم و تا صبح بگیم و بخندیم- کلاسهای صبح برای خالی نبودن عریضه است ، روم به دیفال سگ میره کلاس . ( ندید بگیرین این اصطلاحی عامیانه در عین حال نا درست میباشد )- ساعتهای سرو وعده های غذایی >>>> شام : ساعت 3 صبح به بعد – صبحانه : اگه بیدار بودیم ساعت 12 یک تیکه نون به خاطر رفع بوی نامطبوع دهان میلنبانیم . – نهار : خدا خیر بده دانشگاه که حداقل یک سلف داره و هر چند غذاش به رستورانهای شهرمون نمیرسه !! ولی شکمتو برای چند ساعتی پر میکنهمواد غذایی زمان دانشجویی : قلیون هلو نعناع ، تخمه ، مرغ همسایه ، تخم مرغ ( همسایه ) ، سیب زمینی ، سوسیس ، قلیون اینسری با طعم لیب سیمو ( سیب لیمو غنی شده ) ، انواع کنسروجات ، نون بسته ای کپک زده و انواع ترشیجات خونگی- تفریحات سالم : قلیون - .... بازی ( فرض کنین حکما" مار و پله منظورمه !! ) - ... بازی ( دخترانه فکر کنین ، عروسک بازی منظورمه ) - کشتی ( از فرنگی و آزاد گرفته تا کشتی چوخه و کشتی کج ) ، اس ام اس بازی ( معمولا" طرف اس ام اس داخل خوابگاه دختران یافت میشود ) - خدا خیر بده ایرانسل که وقت خالی دانشجویان پر کرده و برای رفع خستگی و فراقت از بار سنگین درسها با طرح بنفشش میتونی از بوق ساعت 12 تا خود 6 فکتو نرمش بدی - قبل از رفتن دانشگاه حدود یک ساعت از وقتهای باطله جلو آینه میگذره و اینجا موها و ریش و سبیل تازه روییده بسیار نمایان شده و دقت و تمرکز بیشتری لازم دارن – آب بازی تفریح سالمی هست که در هر خونه ای جای خاص خودش داره و باعث تمیزی و شادابی روحیه دانشجویان شرکت کننده میشه – در زمانهای گذشته دانشجویان هفته ای یک بار برای خلاص شدن از یکنواختی و ایجاد تنوعی در برنامه هاشون مراسم جر دادن داشتن که خوب الان به خاطر تورم و خارج شدن از زندگی غار نشینی کمتر از این مراسم دیده میشه و تقریبا" به منسوخجات پیوسته . مراسم به صورت خیلی ناگهانی و پنهانی شروع میشد به این صورت که زیر پوش و یا پیراهن همخونه ای عزیز جرانده* میشد و به محض روی دادن چنین اتفاقی همگی باید خودشون آماده جریده* شدن میکردن و آروم به کمک دوست دیگر جرانده* میشدن و در اینجا دوستانی که مقاومت میکردن غیر از هدف اصلی که پیراهن و معمولا" زیرپوششون بود جاهای دیگرشون هم مورد تجرید* قرار میگرفت و منجرد* میشد ( * صرفهای مختلف جـــر بر وزنهای مختلف )- مراسم قبل از خواب که بعضی وقتها جلو خواب گرفته و یا آسیبهای جسمی خطیری در پی دارن . ( منظورم همون بالش بازی و یا نمونه غیر انسانی اون به وجود آوردن چندین طبقه انسانی و یا لحاف تشکی بر روی اولین نگون بختی که خوابش ببره )- ضبط و نوارها و سی دیهای مختلف خوانندگان هم که از نون شب واجب تره .- حرکات موزونی که گاها" به صورت سمبل در اومده و داخل کلاسهای درس هم نمایان میشه .

  عواید و دست یافتهای این گروه در طول و آخر ترم :- نمرات درخشان- سوز عاشقی- سینه ای پر آه و پردود- لباسهایی مستاجر*- لوازم منزلی که گویای وقایعی تاریخی هستند که در طول این دوران به سرشون اومده از قبیل سوراخهای فراوان و دور سوخته به خاطر زغال قلیون ، رنگهای زرد آثار چای و آبهای مخصوص مراسم ، موهای فراوان به علت ریزش شدید موها و پشمونجات- اعضا و جوارحی مصدوم به علت درگیریهای مختلف- فراگیری آشپزی مخصوصا" از نوع ماکارونی و پلوتن ( تن ماهی + برنج)- زخم معده- بی خوابی مفرط و جغد گونه- گوش گرفتگی ( طرح بنفش )- مرض شست گرفتگی ( به علت تعدد اس ام اس)

  از دید دانشجویان دختر بیکار :
  - مخارج شهریه و خورد و خوراک با ددی جون- چقدر زندگی بدون آقا بالا سر خوش میگذره- دختران دائما" غیبت میکنن ولی همیشه در سر کلاسها حضور دارن .- نوشتن جزوه مهمترین کار و حضور در کلاسها مهمترین وظیفه در داخل دانشگاهه ( خدا داند چرا ؟! )- فراگیری پیشرفته مهمی به نام آمار گیری که در این زمینه مطلب فراوان است و چندین روز اندر مزایای آمار و آمارگیری در دختران به شخصه میتونم مطلب بدم . فقط همین بگم که سرعت پخش آمار از سرعت نور بالاتر هست و کافیه یکی از پسران کلاس پاچه شلوارش پشت کفشش گیر کرده باشه ، تا مستخدم خوابگاه متوجه این امر مهم میشه و دلایل پیدایش و رخداد چنین اتفاقی در میزگردهای شبانه مطرح میشه و نتیجه آخر اینه که پسرک عاشق یکی از دختران اون جمع هست .- تفریحات سالم : میزگردهای شبانه پیرامون پسرهای دانشگاه - گذراندن کلاسهای آرایشگری و گریم – طراحی لباس و ابداع مد – آشنا شدن با قلیون و طریقه چاغ نمودن و کا دود کردن آن – سر کار گذاشتن پسرها – نقاشی کردن در جزوات و تزئین آنها جهت اهدا به نیازمندان !! – جستجو و تحقیق در علل کنشهای متفاوت پسران – آموزش رذالت و شیطنتهای پسر کش – تمام تفریحاتی که پسران انجام میدن در میان دختران هم رایج شده و کافیه یک دور تفریحات پسران مرور کنین ، با این تفاوت که در دختران آخرش همیشه به گیس و گیس کشی منجر میشه - آشنا شدن با انواع خوراکهای سرد ( فست فود ) و کافی شاپهای شهر – هفته ای هفت شب شرکت در تولد هم اتاقیها – جمع آوری شماره پسرها و ملغب شدن به 118 – تک زنگ زدن بی موقع و شبانه به گوشی پسران – اونهایی هم که خیرخواه هستن برای اینکه دوستشون صبح برای کلاس بیدار کنن تا صبح پلک رو هم نمیذارن – شرکت در تمامی تورهای سیاحتی ، زیارتی ، علمی و تخیلی دانشگاه .

  عواید و دست یافتهای این گروه در طول و آخر ترم :- فراگیری هر نوع آرایش و مد لباس- تغییر قابل توجه از لحاظ ظاهری نسبت به بدو ورود به دانشگاه- کم آوردن حافظه گوشی جهت درج اس ام اس و شماره دوستان- تغییر ماهیت از یک دختر آروم به دختری شیطون و بازیگوش- یادگیری انواع مهارتهای شوهرداری و شوهر فراری- آشنایی با موارد برخوردهای اجتماعی و معضلات رفتاری- شکست در عشق- خیلی وقتها هم متاهل شدن یعنی رسیدن به هدف اصلی و والای دانشگاه- گوش گرفتگی و شست گرفتگی- زخم معده و پاشنه پا و ماهیچه های دوگانه فک

  دانشجویان شاغل ( دختر و پسر فرقی نمیکنه )
  - این جیب اون جیب کردن و دویدن برای جور کردن هزینه بالای شهریه- دنبال رفع تداخل کلاسها و ساعات کار- گرفتن پاچه اساتید جهت منعطف کردن آنها ( به خاطر اینکه اگه غیبتها زیاد شد حذف نکنن )- واکس زدن کفش کارفرما به خاطر دادن مرخصی تحصیلی- انجام دادن هر گونه کارهای محیر العقول برای مشتری و ارباب رجوع ( به خاطر اینکه نپره)- گرفتن جزوه از هر کس و ناکسی و کپی کردن آن- برو سر کار ، بیا کلاس ، وسط کلاس زنگ میزنن بیا سر کار ، اگه شد برو خونه ، کلاست دیر شد ، کلاس ، کلاس ، بسه برو خونه بخواب ( با این اوضاع بنزین ... )- سرو وعده های غذایی یا ممکن نمیباشد و یا در بین کلاسها یا در بین راه به صورت ضربتی صورت میگیرد .- خوابیدن در سر کلاس- فکر پاس کردن چک ، جواب دادن به مسئول ، راه انداختن مشتری و ... به جای تمرکز روی درس !!- فکر درس ، تمرین ، پروژه ، میانترم ، پایانترم و .... به جای تمرکز در کار!!

  عواید و دست یافتهای این گروه در طول و آخر ترم :- سر گیجه و موج گرفتگی- کارت سوخت خالی- پس انداز منفی و هجوم اقساط- مدرک
  - یک مشت جزوات درهم و برهم که چیزی از توش در نمیاد- افت شغلی- زخم معده و لاغری مفرط و چشمانی گود و چهره ای زرد- کلکسیونی از پاچه اساتید و مسئولین محترم- کوهی از دیون که تا سالیان دراز باید حملشون کرد- فراموش کردن هرگونه تمایلات و هنرهای قدیمی و بی میل شدن جهت ادامه آنها- کم شدن روابط دوستانه و خانوادگی در حد طرد از اون جمعجیگر آدم خون میشه برای این قبیل دانشجویان . کیه که به دادمون برسه ... ( عضوی از دانشجویان شاغل )در مجموع دانشجویی مثل پس گردنی و یا تو گوشی میمونه که هم میتونه از خواب بیدارت کنه و هم میتونه بهت آسیب برسونه این خود ما هستیم که انتخاب میکنیم .

 2. کاربر مقابل از این پست parsa-72 تشکر کرده است.


+ ارسال موضوع جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

تعداد اعضای بازدید کننده از این تایپیک : 0

بازدید کنندگان :  (نمایش کلی)

نامی برای نمایش وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

Bookmarks

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •