+ ارسال موضوع جدید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: صرفا برای خنده!!!

کاربر سایت

http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

[ ]
    تشکر شده 922 بار در 252 پست

صرفا برای خنده!!!

تو «اسم فامیل»، سر غذا دعوامون می شد می رفتیم پیش بزرگ ترها تاییدیه میخواستیم که مثلا شهادت بدن گوسنفند پلو داریم یا نه ؟! موز پلو حتی...!

- حالا همه عکاس و طراح و گرافیست و دکتر و مهندس هم نشدین نشدینا، مملکت به نجار، بقال و میوه فروش و بنا و ... هم نیاز داره. از ما گفتن بود!

- این آقایون محترم همچین می گن دخترای امروزی آشپزی بلد نیستن، خونه داری بلد نیستن، یکی ندونه انگار خودشون مثل مردای قدیم میرن از صبح کار می کنن تا بوق سگ! بابا بعضی از شماهارو که باید با بیل ساعت 12 از زیر پتو بیرون آورد.

- تفاوت را احساس کنید!
    شاعر اصفهانی: بدنبالت میام هرجا که باشی
    شاعر شیرازی: سر راهت نشینم تا بیایی

- گاو اولی: ما!
    گاو دومی: مااااا مااااا
    گوسفند وارد ماجرا میشه: بع
    گاو اولی: مااااا
    گوسفند دومی: بع
    گوسفند اولی: بع بع...
    نه واقعا نشستی این گفت و گو رو تا آخر خوندی ؟ الانم منتظر بقیه ماجرا هستی؟!

- همیشه سعی کردم تو زندگیم با کسانی که در برخورد با اطرافیان از کلمه هایی مثل: جوجو، عجیجم، عجقم و... رو استفاده می کنن کنار بیام!
    ولی خدایی دیگه تحمل جمله: «تی تال می تونی؟» (چی کار می کنی؟) از توانایی و اعصاب من یکی خارجه!

- برای کسی که می فهمه هیچ توضیحی لازم نیست! برای کسی که نمی فهمه هر توضیحی اضافه است!

- دقت کردید هر وقت تو زندگیتون یه روزنه امید پیدا می شه سریع یه "پطروس فداکار" پیدا می شه انگشتش رو می کنه توش ؟!

- وارد یه مهمونی میشی، یه عده زیادی برات پا میشن ...
    حالا میخوای با همه احوال پرسی کنی... تنوع جملاتت به صفر می رسه :
    سلام حال شما؟
    سلام حال شما چطوره؟
    سلام احوالتون؟
    سلام خوبین؟ خونواده خوبن؟
    سلام، حالتون چطوره؟
    و این دوره گردش ادامه دارد...

- دقت کردی وقتی یکی بهت میگه: «اگه یه سوال ازت بپرسم راستشو بهم میگی؟» نگران می شی، یاد تمام دروغا و کارای بدی که انجام دادی میفتی ؟!

- قدیما ظرف یکبار مصرف نبود... دختر همسایه دوبار میومد، یه بار نذری میاورد، یه بار میومد واسه ظرفش، آدم فرصت فکر کردن و تصمیم گیری داشت.... بعد میگن چرا آمار ازدواج پایین اومده!

-دارم مسواک می زنم بابابزرگم دندون مصنوعیش رو آورده گذاشته تو جیبه پیرهنم می گه یه دستی هم به دندونای ما بزن!

- دوستم گفت فقط پیاز می تونه اشک آدم رو دربیاره... منم واسه اینکه ثابت کنم اشتباه گفته با نارگیل زدم تو سرش.

- اگه یه موقعی تو یه موقعیتی گیر کردین که یکی می خواست بکشتتون زودی بگین: بکش! بکش راحتم کن! معطل چی هستی؟ د یالا لعنتی! تو همه فیلما امتحان خودشو پس داده.

- می گن پول چرک کف دسته؛ دست ما هم که کلا آنتی باکتریال!

- مدرسه : سه سیب داریم، دو تای دیگر از علی می گیریم، حالا چندتا سیب داریم؟
    مشق شب: اگر یک هندوانه سه کیلویی را بین پنج نفر تقسیم کنیم به هر یک چه مقدار میرسد؟
    امتحان : علی 12 موز دارد، قطار او هفت دقیقه تاخیر دارد، وزن خورشید را حساب کنید!

- حتی مزخرف ترین چیزهای ممکن بعدها به خاطره های شیرین تبدیل میشن. مثلا صدای مودم دایل آپ موقع کانکت شدن...

- یعنی ملت فکر می کنن در اتاقای ما، مثه در یخچال خود به خود بسته میشه که پشت سرشون نمیبندنش؟!

- هرکس به طریقی دل ما می شکند! اما تو خیلی خلاقیت به خرج دادی، آفرین.

- اوضاع اونقدر عجیبه که هرکی از هر دهه ای هست فکر می کنه جزو نسل سوخته است!

- همیشه دود سیگار به سمتی میره که نمی خوای، دقیقا مثه مسیر زندگی ما...

- ای کاش الانم مثل بچگی بزرگترین نگرانیم این بود که وقتی آدامس می خرم عکسش تکراری نباشه...!

- در تاریخ تنقلات همه جور آدمی داشتیم از آدم نابغه ای که بستنی رو اختراع کرد تا اون آدم ناتوانی که تخمه ژاپنی رو به آجیل اضافه کرد!!!

- پیرمردهای 90 ساله هم توی جمعشون به همدیگه میگن «بچه ها» !

- یعنی فک کنم مسوولان یوفا با مسوولان دانشگاه ما هماهنگ کردن که از روز شروع فرجه ها بازی های یورو 2012 رو شروع کنند و اختتامیه اش هم همزمان با اتمام امتحانات ماست.

- این عذاب وجدان گرفتن ها در روزای آخر تعطیلات کاملا نرمال و از علایم سلامتی دانشجویان و دانش آموزان است!

- هر امتحانی سه فاز دارد:

فاز فرجه ها که عموما به فنا می رود...
    فاز ایام امتحانات که عموما به فکر کردن راجع به راه کارهای تقلب می گذرد...
    فاز بعد از امتحانات که به پاچه خواری اساتید و التماس سپری می شود...

- یادمان باشد اگر قاطرمان تنها شد، طلب عشق ز هر کره الاغی نکنیم!

- خرخون مجرم نیست، بیمار است. بیایید با خرخون ها مثل بیماران رفتار کنیم...! (ستاد حمایت از بیماری های خیلی خاص)

- لیوان آب باس شعور داشته باشه وقتی از بیرون میای و پهن زمینی خودش بیاد بگه منو بخور، این دانشمندا چه غلطی می کنند من نمی دونم؟!

- من همه کتابامو دو دور کامل خوندم، تو چطور؟ (ستاد ایجاد وحشت میان دانشجویان در فصل امتحانات)

- مقدار تعطیلی بیشتر = اتلاف وقت بیشتر ! عمرا وقتی تعطیل میشی بشینی درس بخونی!

- در جهان سوم رمز موفقیت پنهان کردن منابع کسب اطلاعاته !!!

2. 20 کاربر مقابل از این پست parsa-72 تشکر کرده اند.

کاربر سایت

http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

[ ]
    تشکر شده 922 بار در 252 پست

پیش فرض پاسخ : صرفا برای خنده!!!

اگه دیوید بکام اسم پسرش را می ذاشت ایام، صداش می کردند ایام بکام، حال می کرد!
    - همیشه از بچگی یه موضوعی برام سوال بوده : این چوب بستنی ها هست که دکترها می کنن تو حلق مریض ، کیم هاش رو کی خورده !؟
    - همیشه پدرها به پسرشون به عنوان یه فرصت دوباره نگاه می کنن. برای جبران کارهایی که خودشون نتونستن بکنن !
    - رئیس : شما به زندگی پس از مرگ اعتقاد دارید ؟ کارمند : بله!
    رئیس : خوب است. چون ساعتی پیش پدربزرگ تان به اینجا آمده و می خواهد شما را ببیند، همان که دیروز برای شرکت در مراسم تشییع جنازه اش مرخصی گرفته بودید!
    - از دوره نقاهت خیلی راضی ام به عشق همین مریض میشم اصلا!
    - هموطن گرامی یارانه شما به زودی قطع خواهد شد، شما در قصابی دیده شدید. (گشت نامحسوس ستاد هدفمندی یارانه ها )
    - قدیما یکی چشم می خورد واسش تخم مرغ می شکستن، الان یکی تخم مرغ می خوره چشمش می زنن!
    - دنیا پر از آدم های مصمم است. عده ای تصمیم می گیرند کار کنند... عده ای هم تصمیم میگیرند بگذارند آنها کار کنند!

- این کتابای ریاضی آسون ترین مثال هارو خودش حل می کرد بعد دیدین سخت ترین مساله ها رو میذاشت ما حل کنیم ؟!
    - حشره کش خالی کردم تو اتاقم، من سر درد گرفتم دارم می میرم. پشه هه رو آینه اتاقم وایساده داره شاخکاشو مرتب می کنه !
    - طرف می گفت دوست دارم بچه ام پسر باشه که نسل بابام باقی بمونه! انگار باباش ببر مازندرانه...
    - کافیه بنا بزاری یکی رو نبینی و باهاش رو به رو نشی، تو یه کوچه خلوت تو کلکته هندوستان داری بستنی می خوری، از رو به روت درمیاد.
    - اولین بار که تو عمرم تقلب کردم ؛ سال اول ابتدایی ؛ امتحان ریاضی: پیس پیس (خطاب به جلوییم) گردی عدد 9 سمت چپشه یا راستش؟ جلوییم: چپ! من : چپ کدوم طرفه؟!... همچین اسکلایی بودیم ما !
    - یه بار با بابام دعوام شد ولی چون امکانات نداشتم نتونستم خواننده بشم بی خیال شدم باهاش آشتی کردم!
    - جمله ای که هر انسان به طور غریزی هربار هنگام دیدن عکسای قدیمی به کار میبره : « آخی چه قدر لاغر بودم اینجا !»
    - شماره بعضی ها رو باید تو گوشیت نگه داری؛ نه واسه اینکه بهشون زنگی بزین، بلکه واسه اینکه اگه اونا زنگ زدن جواب ندی!
    - بزرگ ترین اشتباهی که ما آدما در رابطه هامون می کنیم: نیمه می شنویم؛ یک چهارم می فهمیم، هیچی فکر نمی کنیم! و دو برابر واکنش نشون می دیم.
    - مردی که فردای روز پدر جوراب پاره پاش باشه، تنهاترین مرد دنیاست !
    - از خودآزاری های دوران بچگی میشه به زبون زدن به دو سر باتری کتابی اشاره کرد !
    - بابام هنوز معتقده که چون من همیشه پای اینترنتم پول تلفن زیاد میاد!
    - بعضی وقتا وقتی یکی میگه «ببخشید اشتباه کردم» بهتره قبول کنید چون «خوب کردم اشتباه کردم» آپشن بعدیه که بهتون ارایه می ده !
    - به دو دلیل زندگی می کنم: 1- به دنیا اومدم 2- هنوز نمردم
    - ما دختر همسایه مون سنتور میزد، کلی عاشقش شدیم بعد فهمیدیم داداشش بوده ! شکست سختی بود . . .
    - تو بچگی مون از تکلیف عذاب می کشیدیم الان داریم از بلاتکلیفی عذاب می کشیم !
    - به عشق در نگاه اول اعتقاد داری یا یه بار دیگه از جلوت رد شم؟!
    - میخوای فیلم ببینی هرچی داری آشغال و به درد نخور به نظرت میاد! حالا می خوای هارد رو خالی کنی همش خوب می شه !
    - تو امتحانا دنبال این نیستن که ببینن چقدر حالیته، هی می خوان ببینن چی بلد نیستی!
    - امسال نمایشگاه کتاب نرفتم. خودم تو خونه سیب زمینی سرخ کردم خوردم!!!
    - بابا گفت برو تو سایت این یارانه ها ببین قضیه چیه می ترسم برم توش یهو خفتم کنه بگه حالا که اومدی بیا انصراف بده!
    - آدما هم مث عکسا با بزرگ تر کردنشون دچار افت کیفیت میشن . . .
    - مرد عاشق بشه دنیا رو با خبر می کنه، زن عاشق بشه فقط به نزدیکاش میگه، مرد جدا بشه نزدیک تریناش می فهمن، زن جدا بشه همه دنیا .

- فاصله بین پشت تخت و دیوار واسه همه چیزای گمشده جا داره . . .
    - گاهی دلم میخواد یه قابلمه برنج بریزم جلوی لونه مورچه ها که اینقدر برای یه لقمه نون جون نکنن !
    - به دوره ای از زندگی رسیدم که تنها کسایی که بهم احترام میذارن درهای اتوماتیک هستن !
    - بعضی از این ارتفاعات چون تو تهرانه اسمش انقد باکلاسه و اسمشو گذاشتن بام. همین اگه تو شمال بود، الان اسمش دراز کلا بود.
    ز پوچ جهان هیچ اگر دوست دارم ترا ای کهن بوم بر دوست دارم
    ترا ای کهن پیر جاوید برنا ترا ای گرانمایه دیرینه ایران

4. 6 کاربر مقابل از این پست parsa-72 تشکر کرده اند.

+ ارسال موضوع جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

تعداد اعضای بازدید کننده از این تایپیک : 0

بازدید کنندگان :  (نمایش کلی)

نامی برای نمایش وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

Bookmarks