+ ارسال موضوع جدید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: ماجراهای +20 یک دختر باز ناشی (طنزآلود)

کاربر سایت

http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

[ ]
    تمامی این داستان ها تراوشات یک ذهن بیمار است ... هیچ کدام
    تشکر شده 25 بار در 5 پست

ماجراهای +20 یک دختر باز ناشی (طنزآلود)

سلام دوستان از این بعد در این تاپیک ماجراهای یک دختر باز ناشی به نام علی را دنبال خواهیم کرد که خداییش ته بدشانسهای عالم هست

پس با ما همراه باشید هر هفته با یک داستان جالب در همین تاپیک

برای دریافت روزانه داستان ها به صفحه ما در فیس بوک مراجعه نمایید

تمامی این داستان ها تراوشات یک ذهن بیمار است ... هیچ کدام, تکرار می کنم , هیچ کدام واقعی نیست

[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

2. کاربر مقابل از این پست 2khtar-baz تشکر کرده است.

کاربر سایت

[ ]
    تشکر شده 25 بار در 5 پست

برسونمت خانم خوشگله؟

داشتم از باشگاه برمی گشتم , یه دختر خوشگل بغل خیابون وایساده بود, هی بوق زدم براش , گفتم برسونمت خانوم خوشگله, هر چی گفتیم محل سگم بمون نذاشت, منم از سر ضایگی سرم و کردم بیرون گفتم حالا خوبه مالی هم نیستی , 10 تا بهتر از تو رو دارم دم دست
    رفتم آرایشگاه که قرار بود عصر بریم واسه داداشم خواستگاری یکی از همکاراش, تا رفتیم تو دیدم دختره خواهر همکار داداشمه, حالا هی مامان من بهم میگه خواهرشم خیلی خوشگله, بگیرمش واسه تو علی, به اونام میگه پسرای من یکی از یکی پاک تر هزار ماشالا, خواهره هم هی میگفت بعله بعله, معرف حضور هستن ...

4. 9 کاربر مقابل از این پست 2khtar-baz تشکر کرده اند.

کاربر سایت

[ ]
    تشکر شده 25 بار در 5 پست

پیش فرض عاقبت دختر بازی در پارک

تو پارک یه دختر خوشگل یه کم اونورتر رو نیمکت نشسته بود
    منم همش حواسم به اون بود, تا نگاش به من میوفتاد روشو بر می گردوند
    دیدم اصلا محل نمیده بی خیال شده بودم و رومو برگردوندم, بعد چند دقیقه برگشتم دیدم نیست ولی کیفش رو نیمکت جا مونده, من گفتم دیگه چنین فرصتی برای مخ زدن گیر نمیاد، پا شدم ورداشتم کیفشو اینور و انور دوییدم ببینم کجا رفته , یهو دیدم 10 تا مامور دورمو گرفتم میگن
    " بخواب زمین, اینجا محاصره است , هیجا نمی تونی بری"
    یکشون اومد طرفم میگه بچه کجاست ؟ به نفع خودته همکاری کنی
    بعد کلی داد بیداد فهمیدم دختره با آدم رباها قرار داشته, کیف پر از پول و گذاشته رو نیمکت اونا بیان وردارن ,

6. 6 کاربر مقابل از این پست 2khtar-baz تشکر کرده اند.

کاربر سایت

[ ]
    تشکر شده 25 بار در 5 پست

آخه پدر چی بگم بهت؟

توجه : علی داستان ما قبل از اینکه با نامزدش دلارام آشنا بشه با دختری به نام نیوشا دوست بود که بد نیست با هم گذری به گذشته زندگی علی آقا بزنیم

خسته و کوفته از سر کار اومده بودم خونه اصـــــــــــلا حوصله حرف زدن با دوست دختررو نداشتمم به بابام گفتم الان که زنگ میزنه خونه بگو علی خوابه بیدار شه میگم زنگ بزنه...
    یهو یه برقی زد تو چشماااش ازون برقای خانمان بر انداز ، تا اومدم بگم نمیخواد شما جواب بدی خودم جوابشو میدم یهو تلفن خونه زنگ خورد و بابام ورداشت...
    بابام: بفرمایید؟؟؟
    نیوشا: سلام خوب هستین؟؟ علی هست؟؟؟
    بابام (در حالی که نگاهش به منه) : ااااااام علی ، راستیتش نیست یعنی هست ولی خوابه، یعنی گفته که بگم خوابه.
    من( با زبون اشاره) : بابا تورو خداااااااا
    نیوشا: گفته که بگین خوابه؟؟؟ یعنی چی؟؟؟
    بابام: یعنی اینکــــه والااا چی بگم.. تیپ زد رفت بیرون انگار مهمونی میخواست بره گفت بگم که خوابه، شما پریسا جان هستین؟؟؟
    نیوشا: پریـــــــــــــــسا؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟ پریسا کیه؟؟؟؟ ((
    من (داد زدم که نیوشا بشنوه من خونم که گند یکم جمع شه) : بابا کیه پشت تلفن؟؟؟
    بابا: ااااااا برگشتی چرا؟؟؟ کادو تولد سمانه رو جا گذاشتی رو میزه برو وردار.
    نیوشا: لطفا بهش بگین ایشالا خواب به خواب بره دیگه بیدار نشه

8. 5 کاربر مقابل از این پست 2khtar-baz تشکر کرده اند.

کاربر سایت

[ ]
    تشکر شده 25 بار در 5 پست

پیش فرض شیطنت های دوست دخترم

دیدم از یه شماره ی رند بهم زنگ زدن ,آقای آرزومندی ؟ شما خانوم دلارام قدیری رو میشناسین ؟ گویا رابطه داشتین با هم , پدر ایشون از دستتون شکایت کرده , عصری با پدرتون تشریف بیارین اداره منکرات سعادت آباد
    منم مغزم سرویس شده, گفتم به بابااینا بگم, بعدا خودشون بفهمن خیلی گن کاری میشه ,
    به بابا گفتم , اول یه سیلی محکم خوابونده زیر گوشم , گفت هر چی بت بگن خودم 2 تا میذارم روش بدترشو بت میگم پسره ی بی حیا
    عصری داریم میریم , داشتیم ماشین و پارک می کردیم که دیدم همون شماره زنگ زده تا برداشتم دیدم یه صدای آشنایی میگه کجایی آقای آرزومندی ؟ دیدم از اونور صدای خنده ی یه سری آدم داره میاد , فهمیدم سرکاریه ,
    کلی با خودم فک کردم الان به بابام بگم باز می خوابونه زیر گوش من , گفتم میریم اونجا میگن اشتباه شده دیگه بی خیال میشه
    رفتیم تو بابام گفت ما اون مورد شکایت پدر دختر هستیم , دیدم یه مرد سیبیل کلفتی از اونور اومد میگه تو جوجه اومدی دختر منو اغفال کردی ؟ با بابام منو 2 تایی گرفتن زیر کتک
    بعد کلی ضرب و شتم فهمیدن که اشتباه شده و مرد کلی معذرت خواهی کرده میگه از اولم گفتم دختر من انقدم خر نیست که گول تو بدقیافه ی سوسول و بخوره
    ....

10. 4 کاربر مقابل از این پست 2khtar-baz تشکر کرده اند.

+ ارسال موضوع جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

تعداد اعضای بازدید کننده از این تایپیک : 0

بازدید کنندگان :  (نمایش کلی)

نامی برای نمایش وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

Bookmarks