+ ارسال موضوع جدید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: دلنوشته ای از عاشقان امام هادی (ع)

کاربر سایت

http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

[ ]
    تشکر شده 1,146 بار در 168 پست

پیش فرض دلنوشته ای از عاشقان امام هادی (ع)

بسم الله الرحمن الرحیم
    هان !چه کسی به خود جرأت داده است که بر قلب رنجور عاشقی زخم بزند؟ با توام ای مدعی که می خواهی با گفتن کلماتی که لایق توست به پیشوا وامامم ، فرزند دختر پیامبر اسلام(ص) ، دلم رابه آتش بکشی!غمی که تو می خواهی بر شانه های احساسم بگذاری درمیان سیل رنج هایم به چشم دلم نمی آید.آری راست گفت خدای تبارک وتعالی که (( مکر شیطان هم مثال خود او ضعیف است)) هان ! ای مدعی می خواهی باچوب توهین به جنگ خالق آسمانها وزمین بروی؟ای کمتراز موری که می خواهی دریا را به آتش بکشی، تو در میان قطره ای غرق می شوی چه ادعایی داری؟به امام پاکی وآزادگی توهین می کنی که چه ؟می خواهی همه بدانند که چقدر درمانده شده ای؟!چقدر ناگزیر که از واژه هایی که سزاوار خود توست مدد می گیری تابه جنگ حق بروی؟! ای بی چاره شیطان هم روزی تو رافدایی خودش خواهد کرد بی آنکه بتواند به تو یاریی برساند .به که خدمت می کنی؟ به نفسی که در درونت می خواهد تورا به قعر دوزخ بکشاند؟؟حال بشنو ! از من بشنو که درمقابل امام علی نقی(علیه السلام) هیچم،آری من مذهبی ام من عاشق وفدایی امامم هستم.مثل تو قدر ناشناس نیستم که به هادی ام به سوی نور ، پشت کنم وتاریکی وضلالت را انتخاب کنم! بشنو! از یک عاشق بشنو !می دانی یک عاشق چگونه از معشوق خود حمایت می کند؟ حتی اگر معشوقش از حمایت او بی نیاز باشد!یک عاشق با هرآنچه دارد حتی باجانش ، با روحش ، با نفس هایش با ضربان قلبش با ذره ذره ی وجودش از معشوقش حمایت ودفاع می کند . پس بترس! بترس ای ذلیل !بترس ای دشمن حق وحقیقت ! دیری نیست که با ظهور مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) منجی عالم بشریت ، نور عدالت وپاکی همه جا رافراگیرد .وظالمان وفاسدان نابودگردند .اما من وامثال من تا آن زمان صبر نخواهیم کرد .حق این است که تاجایی که می توانیم از حقیقت دفاع کنیم تا یاران حقیقی منجی باشیم .پس بترس ای بی چاره ی حقیر .بدان هر زمان وهرمکان که باشی انسانهای پاک وشریف و حقیقت طلبی هستند که کمر به نابودی ظلم وفساد وتاریکی بسته اند .پس از جانت بیمناک باش که ما همین نزدیکی هستیم و د یرنیست گلوی پلیدت که آن صدای شیطانی ات راباواژه هایی که سزاوار خود توست تقدیم شیطان کردی، با چنگال عدالت طلبان دریده شود !بیمناک باش ای بنده ی شیطان ! بیمناک باش!

2. کاربر مقابل از این پست setareh110 تشکر کرده است.

+ ارسال موضوع جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

تعداد اعضای بازدید کننده از این تایپیک : 0

بازدید کنندگان :  (نمایش کلی)

نامی برای نمایش وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

Bookmarks