ریم رسما اعتراف کرد که این شرکت مسئول هماهنگی و حرکتی بوده است که در نهایت به فعالیت های اعتراضی در جلوی اپل استور در شهر سیدنی استرالیا انجامیده است. حرکتی اعتراضی بر ضد اپل که خبر آن خیلی سریع در سرتاسر دنیا منتشر شد. افرادی که ریم آنها را دور هم جمع کرده بود در جلوی اپل استور سیدنی پلاکارد هایی با نوشته های Wake Up به معنی بیدار شوید در دست داشتند و همین کلمه را صدا میزدند و به نوعی با این حرکت خود از هواداران اپل میخواستند که کور کورانه اقدام به خرید محصولات اپل نکنند.
در حالی امروز ریم به هماهنگ سازی این اعتراضات اعتراف میکند که تا قبل از آن همه سامسونگ را مسئول این اعتراضات میدانستند و آن را تکمیل کننده تیزر تبلیغاتی سامسونگ که در مورد گالکسی S3 بود و به نوعی به همین موضوع اشاره داشت، می دانستند.
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و امروز ریم تصمیم گرفت قبل از آنکه سامسونگ دچار مشکل بیشتری قبل از[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]شود مسئولیت این موضوع را به عهده بگیرد. یکی از اعضای بلک بری در این رابطه گفته :
ما میتوانیم تائید کنیم که که کمپین Wake Up که به اعتراضات در جلوی اپل استور در سیدنی و ملبورن انجامید توسط ریم استرالیا مدیریت شده بود و آنها در تلاش بودند تا توجه مردم را به پلتفرم Blackberry 10 که بزودی عرضه خواهد شد جلب کند.
با بازگشت به عقب و نگاه مجدد به تصویر بالا میتوان صحبت این مسئول بلک بری را به عنوان حقیقت قبول کرد چرا که همه افراد پلاکارد ها و … همگی سیاه میباشند. ضمن اینکه ریم به تازگی وب سایتی راه اندازی کرده است که مربوط به مراسمی میباشد که این شرکت در تاریخ ۷ می میزبان آن میباشد.

cent