بعد از معرفی سرویس‌های کلاد (ذخیره ابری داده‌ها) توسط کمپانی‌های شناخته شده‌ای نظیر اپل، مایکروسافت و [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، حالا LG نیز دست به کار شد تا از قافله عقب نماند و بخشی از بازار کاربران را به سوی خود جذب کند. [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] به کاربران اجازه می‌دهد تا فایل‌های مورد نظرشان را با سایر افراد به اشتراک بگذارند و بدون محدودیت فنی، به استریم ویدیوهای دوبعدی و سه‌بعدی بپردازند. مهم‌ترین مزیت این سرویس، امکان مشاهده فایل‌های ویدیویی از هر نقطه به وسیله اسمارت‌ تی‌وی‌های ال‌جی است که قطعا برای علاقمندان به فیلم، جالب توجه خواهد بود.

محدودیت حجمی در نظر گرفته شده برای این سرویس، ۵ گیگابایت است و ظرفیت‌های بیشتر با پرداخت پول قابل دسترسی هستند. کاربرانی که تلفن‌های هوشمند و یا تلویزیون‌های ال‌جی را خریداری کنند، فضای رایگان ۵۰ گیگابایتی را به مدت ۶ ماه هدیه می‌گیرند. این حجم بالا برای تشویق کاربران است تا محصولات ال‌جی را خریداری نمایند.
در سرویس ابری ال‌جی، همگام سازی با تمامی دستگاه‌های این شرکت به راحتی امکان پذیر خواهد بود و کاربران می‌توانند به فایل‌های خود از هر جایی دسترسی داشته باشند. به نظر می‌رسد ال‌جی با معرفی این سرویس، تنها قصد داشته از سایر رقبای خود عقب نماند و کاربران فعلی‌اش را راضی نگه دارد، چرا که سرویس‌های مشابه و حتی قدرتمندتر از این سرویس نیز وجود دارند و شاید کمتر کسی به صورت عادی از سرویس‌ ابری این شرکت استفاده کند.