سامسونگ می خواهد شما را متعاقد کند ، Galaxy tab2 7.0 رقیب سرسخت آمازون Kindle Fire !همان طور که می دانید ، ما همیشه شاهد محصولات مختلف و تقریبا مشابه و با اسمهای طولانی و گیج کننده از طرف شرکت سامسونگ هستیم.

تبلت جدید Galaxy Tab 2 (7.0)هم یکی از اینها است ، البته این بار با با قیمت بسیار مقرون به صرفه ، 249 دلار.


البته این تبلت از لحاظ قیمت از تبلهای چون آمازون Kindle Fire و Barnes & Noble Nook بالاتر است.

اما در مقایسه با این دو تبلت ، اون چیزی که واضح است ، سامسونگ تجربه بیشتری در ساخت دستگاههای آندرویدی دارد. به هر حال اگر شما یک تبلت تمام عیار می خواهید می توانید روی این تبلت حساب باز کنید.

اما از لحاظ قیمت به هیچ عنوان نمی تواند دلیل برتری بر تبلت Kindle Fire باشد.

در تبلت (7.0)Galaxy Tab 2 موارد مثبت زیادی نسبت به تبلت کیندل فایر می توان پیدا کرد ، از جمله داشتن دوربین دوم برای تماسهای ویدئویی ، قابلیت ارتقا حافظه داخلی به دلیل داشتن درگاه کارت حافظه ، دسترسی نامحدود به برنامه های کاربردی در گوگل پلی ، استفاده از آخرین ورژن آندروید (ICS) ، داشتن بلوتوث و همچنین gps و همچنین وزن سبک این تبلت نسبت به Kindle Fire

به هر حال اگر در مورد این تبلت به اندازه کافی قانع نشدید ، حتی شرکت سامسونگ گفته که این تبلت فرمتهای مدیایی بیشتری هم نسبت به تبلت Kindle Fire پشتیبانی می کند.

شما می توانید سه جدول زیر را مشاهده کنید ، که مقایسه دقیقی بین ای دو تبلت صورت گرفته است ، مسلما شما برای خرید تبلت دلخواهتون به نتیجه خوبی خواهید رسید.


منبع:
فون آرنا