سامسونگ به تازگی گزارشی را از عملکرد مالی این شرکت در سه ماهه اول سال ۲۰۱۲ منتشر کرده است که توضیحات مربوط به آن را میتوانید اینجا مطالعه بفرمایید. در گزارش منتشر شده سامسونگ اعلام میکند که در سه ماهه مالی گذشته توانسته است به رکورد سود ۵.۲ میلیارد دلار برسد که بدون شک بدلیل فروش بالای گوشی های این شرکت بوده است. حجم فروشی که باعث شد سامسونگ بتواند رقیبی قدرتمند همانند نوکیا را از صدر لیست پرفروش ترین برند تلفن همراه پایین بکشد.

این کمپانی به این موضوع اشاره کرده که موفق شده است ۹۳.۵ میلیون تلفن همراه در آخرین دوره سه ماهه بفروش برساند که حدود ۴۴.۵ میلیون از این تعداد را فروش اسمارت فون ها تشکیل میدهد. تحلیلگر ریوترز اشاره میکند که این تعداد به معنای تصاحب بیش از ۳۰.۶% سهم کل بازار اسمارت فون ها میباشد در حالی که اپل سهمی ۲۴.۱% دارد.

سامسونگ کمتر از یک هفته دیگر در مراسمی در لندن رسما از اصلی ترین ابزار خود برای افزایش سهم بازار اسمارت فون ها و همچنین محبوب ترین اسمارت فون این شرکت یعنی گلکسی s3 رونمایی خواهد کرد و امیدوار است این اسمارت فون بتواند بیش از گلکسی s و گلکسی s2 برای این شرکت افتخار آفرینی کند.

ایسنا