+ ارسال موضوع جدید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: پ....نه....پ های روز

کاربر سایت

http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

[ ]
    تشکر شده 1,123 بار در 271 پست

پ....نه....پ های روز

مامور آمار [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] همین ۵ نفر هستید دیگه ؟گفتم پـَـ نـَـ پـَـ ۶ تامون Hidden شدن باید از Folder Option پیداشون کنید !
    .
    [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...].
    شب کولر رو از سرما خاموش کردم
    داداشم میگه سردت شده که داری می لرزی ؟
    گفتم پـَـ نـَـ پـَـ رفتم رو ویبره
    نگران نباش بگیر بخواب شارجم تموم میشه ، منم می خوابم !
    .
    .
    .
    آه میکشم دوستم میگه دلت گرفته ؟ میگم [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] آه شادیه !
    .
    .
    .
    بچه ۲ ماهه رو بردیم دکتر میگم دلش درد میکنه [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] دکتر میگه شیر خورده ؟
    میگم : پـَـ نـَـ پـَـ جاتون خالی ظهر آبگوشت با پیاز زده به بدن !
    .
    .
    .
    تو توالت بودم و تو حال خودم … یک هو یکی محکم زد به در … گفتم بله … ؟
    دیدم داداشمه میگه اه تو اونجایی !؟!؟! گفتم پـَـ نـَـ پـَـ این صدای منشی توالته …
    لطفا بعد از شنیدن بوق بفرمایین داخل !
    .
    [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
    .
    توی باشگاه یارو داره مثل اسب روی تردمیل میدوه رفیقم میگه میخواد لاغر کنه ؟ گفتم [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] میخواد ببینه تردمیل کِی خراب میشه !
    .
    .
    .
    رفتم به همسایه میگم فرغون دارید ، میگه میخوای باهاش چیزی جابه جا کنید ؟ گفتم پـَـ نـَـ پـَـ میخوایم سوارش بشیم بریم شمال !
    .
    .
    .
    رفتیم پیست اسکی ، یارو میگه اومدید اسکی [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] گفتم پـَـ نـَـ پـَـ اومدیم روی برفا غلت بزنیم !
    .
    .
    .
    توی صف دستشویی ایستاده بودم یارو اومده میگه : همه دستشویی ها پره ؟؟؟ میگم : پـَـ نـَـ پـَـ ما اینجا ایستادیم تا آستانه تحملمون رو بسنجیم !
    .
    [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
    .
    رفتم تو رستوران زنگ میزو زدم که گارسون بیاد ، یارو اومده میگه می خواین سفارش بدین ؟ گفتم [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] زنگه تفریحه گفتم خسته شدی یه استراحتی کنی !
    .
    .
    .
    ساعت ۸ صبح کلاس داریم ، منم خمیازه میکشم و دهنم یه متر باز میشه !
    استاد میگه چیه خوابت میاد ؟ پـَـ نـَـ پـَـ میخوام بخورمت !
    .
    .
    .
    تو ایستگاه متروی آزادی یکی ازم پرسید اینجا آخرشه ؟ منم گفتم [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] نیم ساعت برای ناهار و نماز نگه داشته بعد دوباره راه میوفته !
    .
    .
    .
    رفتم پمپ بنزین به یارو میگم ۴۰ تا بزن !
    میگه ۴۰ لیتر ؟
    پـَـ نـَـ پـَـ ۴۰ تا قاشق چای خوری !
    .
    .
    .
    دارم رو تردمیل عینه خر میدووم [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] یارو مبگه اینجوری میدویی لاغر کنی ؟
    میگم پـَـ نـَـ پـَـ دارم واسه نقش آفرینی تو سری جدید میگ میگ آماده میشم … !
    .
    .
    دست زدم به لوله بخاری گفتم این که سرده !!! مامانم گفت یعنی خاموشش کنیم ؟ گفتم پـَـ نـَـ پـَـ وایسیم الان آقای ایمنی میاد میگه اشکال کجاست !

از اینکه به پشت تو نخواندیم نمازی
    وقتی که به لب نافله دارم گله دارم

2. 5 کاربر مقابل از این پست jagvar3 تشکر کرده اند.

کاربر سایت

http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

[ ]
    تشکر شده 1,123 بار در 271 پست

پیش فرض پاسخ : پ....نه....پ های روز

سوسك ديده جيغ زده ميگه سوسكه؟ميگم پـَـــ نــه پـَـــ مورچش رفته بدنسازي هيكلي شده

ازش ميپرسم ارش كمانگيرو ميشناسي؟ميگه هموني كه مرز ايرانو مشخص كرد ؟
    ميگم پـَـــ نــه پـَـــ هموني كه با كمان زد تو چشم كوروش كبير

بیرون داشت بارون میومد، تازه از بیرون اومدم خودمو لباسام خیس. منو دیده میگه بیرون بودی؟ پـَـ نـَـ پـَـ تو ماشین لباسشویی بودم واقعا جات خااالی بووود..!!!
    از اینکه به پشت تو نخواندیم نمازی
    وقتی که به لب نافله دارم گله دارم

4. 2 کاربر مقابل از این پست jagvar3 تشکر کرده اند.

+ ارسال موضوع جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

تعداد اعضای بازدید کننده از این تایپیک : 0

بازدید کنندگان :  (نمایش کلی)

نامی برای نمایش وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

Bookmarks