+ ارسال موضوع جدید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: ججججججججججججججججوک !!!

کاربر سایت

http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

[ ]
    تشکر شده 57 بار در 17 پست

ججججججججججججججججوک !!!

سلام به همه !!!این جا رو درست کردم تا هرکی جک داره بیادو توش بویسه ؟؟؟؟خواهشا قوانین سایت یادتون نره ؟؟؟
    نه صدايش را نازك كرده بود
    نه دستانش را آردي...
    از كجا بايد به گرگ بودنش شك ميكردم؟؟

2. کاربر مقابل از این پست MEHRAN AZIZI تشکر کرده است.

کاربر سایت

[ ]

خوب اول خودم شروع میکنم :

نامزد غضنفر: اینقدر مى خوامت که دوست دارم تو بغلت بمیرم
    غضنفر: تو رو بخدا برو بغل ننت بمیر واسه ما مشکل درست نکن!

غضنفرمیره سینما فیلم ترسناک میبینه..همه فرار میکنن جز غضنفر..ازش میبرسن تو جرا هنوز نشستی میگه دست به من نزنید من ریدم ...

غضنفر بعد از 2 سال چیدن یک پازل رو تموم میکنه. بهش میگن: چرا اینقدر طول دادی؟!!!میگه: نه، اتفاقا خوب تموم کردم، روش نوشته بود 3 تا 5 سال !!!
    ﺑﻪ ﻏﻀﻨﻔﺮ ﺗﻮ ﺳﻦ 70ﺳﺎﻟﮕﯽ ﺍﺭﺙ
    ﻣﯿﺮﺳﻪ ﺑﺎﻫﻤﻪ ﭘﻮﻝ ﺗﻮﺍﻟﺖ ﺳﺎﺧﺖ ﺑﻬﺶﮔﻔﺘﻦ
    ﭼﺮﺍ ﺍﯾﻨﮑﺎﺭ ﺭﻭ ﮐﺮﺩﯼ ﮔﻔﺖ ﺍﺭﺛﯽ ﮐﻪﺗﻮ ﺍﯾﻦ
    ﺳﻦ ﺑﺮﺳﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺮﯾﻨﯽ ﺗﻮﺵ

غضنفر از کلاس راهنمایی رانندگی میاد
    بهش میگن بابات رو مار نیش زد و فوت کرد.
    میگه : از پشت زدش ؟
    میگن آره
    میگه مار مقصره !
    ...

غضنفر تو مسابقه‌ی دو دوپینگ میکنه،‌ ازقضا آخر میشه ! رفقاش میپرسن: بابا چرا آخر شدی؟!! ‌میگه: آخه نمیخواستم بهم مشکوک شن !!!

ازغضنفر می‌پرسند پتروس کی بود؟ می‌گه یه دهقان فداکار بود که وقتی گرگ یوسفش را خورد، رفت زیر تانک و انگشتشو کرد تو چشم راننده قطار!

غضنفرتوی اتوبوس پر جمعیت پیله کرده بود به راننده و در گوش راننده هی حرف میزد.راننده مرتب بهش می گفت:برو بشین سر جات.آخرش مسافرها به راننده میگن:آقای راننده به حرفش گوش کن شاید کاری داره.راننده میگه:نه بابا اومده به من میگه:چپ کن یکم بخندیم.

به غضنفر کار میدن که کف اتوبان رو لاین بکشه...روز اول 6کیلو متر رنگ میزنه..روز دوم 3کیلو متر رو و روز سوم کمتر...صاحب کارش بهش میگه هوی چرا تو هر روز کمتر از دیروز کار میکنی...؟ میگه:من نمیتونم بهتر از این کار کنم...چون هر روز دارم از قوطی رنگ دورتر میشم.

غضنفر واسه عاشورا نمیدونست پشت ماشینش چی بنویسه نوشت : یزید ازت انتظار نداشتم

غضنفر داشت گریه میکرد ، باباش ازش میپرسه چته؟ میگه عاشق شدم . باباش میپرسه عاشق کی شدی؟ میگه هر کسی که شما صلاح بدونین
    غضنفرواسه استخدام رفته بود
    در فُرمشون نوشتن که
    آیا استعداد خاصی دارید، که لازم باشد ما از آن مطلع باشیم؟

نوشت
    ...بله، استعداد ِ چاقی دارم.
    نه دستانش را آردي...

4. کاربر مقابل از این پست MEHRAN AZIZI تشکر کرده است.

کاربر سایت

[ ]

به غضنفر می گن بیا اینجا به انگلیسی چی می شه ؟
    میگه : کام هیر.
    میگن حالا برو اونجا به انگلیسی چی میشه ؟
    میگه: میرم اونجا میگم کام هیر. . . !!!!

غضنفر ﺑﺎ ﻣﺎﺷﻴﻨﺶ ﻳﻪ ﺩﺧﺘﺮﺳﻮﺍﺭ
    ﻣﻲ ﻛﻨﻪ. ﻣﺎﻣﻮﺭﺍ ﺟﻠﻮﺷﻮ ﻣﻲ ﮔﻴﺮﻥﻣﻲ ﮔﻦ:
    ﺧﻮﺍﻫﺮﻡ ﺷﻤﺎ ﭘﻴﺎﺩﻩ ﺷﻮ. ﻏﻀﻨﻔﺮ ﺑﺎﺗﻌﺠﺐ
    ﻣﻲ ﮔﻪ: ﺧﻮﺍﻫﺮ ﺷﻤﺎﺳﺖ؟ ﻭﺿﻌﺶ ﺧﺮﺍﺑﻪ
    ﻫﺎ !!

غضنفر ﻣﯿﺮﻩ ﮐﻼﻧﺘﺮﯼ ﻣﯿﮕﻪﺟﻨﺎﺏ
    ﺳﺮﻭﺍﻥ ﻃﻮﻃﯽ ﻣﻦ ﮔﻢ ﺷﺪﻩ… ﺍﻓﺴﺮﻩﻣﯿﮕﻪ
    ﺧﻮﺏ
    ﺣﺎﻻ ﻣﺎ ﭼﮑﺎﺭ ﮐﻨﯿﻢ ﺑﺮﺍﺕ؟ ﻏﻀﻨﻔﺮﻣﯿﮕﻪ
    ﻫﯿﭽﯽ، ﻓﻘﻂ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﻢ ﺑﮕﻢ ﻫﺮ ﻓﺤﺸﯽﮐﻪ
    ﺑﻪ ﺁﺧﻮﻧﺪﺍ ﻣﯿﺪﻩ ﻧﻈﺮ ﺷﺨﺼﯽ ﺧﻮﺩﺷﻪ

چرخه زندگی غضنفر… ﺩﺭ ﺑﭽﮕﯽ،
    ﻣﺎﻣﺎﻥ ﺫﻟﯿﻞ… ﺟﻮﻭﻧﯽ، ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺧﺘﺮﺫﻟﯿﻞ…
    ﻣﯿﺎﻥ ﺳﺎﻟﯽ، ﺯﻥ ﺫﻟﯿﻞ.…ﭘﯿﺮﯼ، ﻓﺮﺯﻧﺪ ﺫﻟﯿﻞ…
    ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﻣﺮﮒ، ﺫﻟﯿﻞ ﻣﺮﺩﻩ

یه روز قضنفر به دوست دختر خارجیش میگه ilove yuo دوست دخترش میگه ilove you tooقضنفر میگه ilove you 3دوست دخترش میگه what?قضنفر میگه کیلووات . مگاوات. تف به قبر بابات با من یکه بدو نکن

یکی تو خیابون میزنه زیر گوش غضنفر.بهش میگه جدی بود یا شوخی؟طرف میگه خیلی هم جدی بود.غضنفر میگه خوب شد چون من اصلا با کسی شوخی ندارم

غضنفر پشت ماشینش می‌نویسه: یا زهرا، یا هیچکس !

یه غضنفر قبر کن بوده بعد یه روز داشته یه مرده هرو خاک می کرده که یهو مرده زنده میشه و همه فرار می کنن.بعد غضن?ر با بیل می زنه تو سر طرف و یارو می میره! غضن?ر داد می زنه: نترسید من کشتمش !

به غضنفر میگن اگه دنیا رو بهت بدن چه کار میکنی میگه من فعلا می خوام ادامه تحصیل بدم !

غضنفر می ره بین دو الاغ می گه افسانه سه برادر !

غضنفر تو کیوسک تلفن بوده، بیرون که میاد ازش می‌پرسند سالمه؟ میگه: سالمه فقط آفتابه نداره !

به غضنفر میگن وبا اومده میگه:چی چی اورده؟؟؟

غضنفر کیس کامپیوترش رو میبره نمایندگی و میگه: آقا اینو برای ما تعمیر کنین، مسئول پذیرش میگه: چه مشکلی داره؟ غضن?ر میگه: والا نمیدونم چرا چند روزه جا لیوانیش بیرون نمیاد !

غضنفر پری دریایی می‌بینه و بهش میگه: تو چقدر خوشگلی، زن من می‌شی؟ پری میگه: من که آدم نیستم، غضنفر میگه: فکرکردی من آدمم؟

یه روز غضن?ر میره کتاب فروشی میگه کتاب غضنفر دانارو دارید ؟ صاحب کتاب فروشی میگه:ما کتابای تخیلی نداریم !

غضنفر داشت پوست پرتغال میکند تو دلش میگفت یا امام رضا خدا کنه توش موز باشه !

غضنفر میره امتحان راهنمایی و رانندگی بده، ازش می‌پرسن: یه نیسان، یه اتوبوس، یه ماشین آتش نشانی و یه دوچرخه، سر یه چهارراه هستند، کدوم اول باید بره؟ عضنفر میگه: نیسان اول باید بره، بهش میگن خوب فکر کن! ماشین آتش نشانی در حال ماموریته! میگه: خوب نیسان اول باید بره! بهش میگن: یه کمی بیشتر فکر کن! غضنفر کلی فکر می‌کنه بعد میگه: اول ماشین آتش نشانی، بعد اتوبوس، بعد دوچرخه! میگن: پس نیسان چی شد؟ میگه: کجایی بابا، نیسانه همون اول گازشو گرفت رفت !

غضنفر سوار یه خر بوده داشته می‌رفته، یه نفر خیلی بهش نگاه می‌کنه، غضن?ر میگه: چیه؟ تا حالا خر دوطبقه ندیدی ؟

غضنفر با دوستش دعواش میشه، دوستش یه سنگ بزرگ بر می‌داره پرت می‌کنه طرف غضنفر ، غضنفر می‌پره هد می‌زنه !

از یه غضنفر می‌پرسند: چهار شیش تا؟ غضن?ر یه کم فکر می‌کنه، مغزش رگ به رگ میشه !

به غضنفر میگن: زنت چه شکلیه؟ میگه: جنیفر لوپز رو دیدی؟ دست به آب کن روش !

غضنفر رشته‌اش دامپروری بوده، روش نمیشده به کسی بگه. یکی ازش می‌پرسه: رشته‌ات چیه؟ میگه: دامپیوتر، گرایش پشم افزار!

غضنفر به قل مراد میگه : هیشکی ولخرج تر از زن من نیست !
    همیشه از من پول می خواد !
    قل مراد : با این همه پول چه کار می کنه ؟
    غضنفر : مطمئنم کاری نمی کنه…!
    آخه هیچ وقت بهش پول نمیدم!

هر کاری می کردن غضنفر رو از زیر آوار زلزله بیرون بیارن نمی گذاشته
    فقط هی داد میزده من کاری نکردم بابا ، فقط سیفونو کشیدم !
    نه دستانش را آردي...

کاربر سایت

[ ]
    تشکر شده 209 بار در 73 پست

کاربر سایت

[ ]

ترکه از بم برمیگشته بهش میگن تو حادثه غم انگیز دیدی ؟ ترکه میگه حادثه غم انگیز که خیلی زیاد بود ولی یکیش از همه بیشتر غم انگیز بود .وقتی که داشتم یه دختر بچه ۶ ساله را خاک میکردم همش گریه میکرد و میگفت اقا ترو به خدا منو خاک نکن من زنده ام .

یه بار یه ترکه تویه یک عملیات تروریستی با کایت خودشو میزنه به کاخ سفید آمار که میگیرن میبینن ۱۰۰ نفر کشته شدن ۹۹ نفر از خنده ۱ نفر هم خود ترکه.

- ترکه داشته تو اتوبان کرج با سرعت میرفته , یه دفعه رادیو پیام میگه : "رانندگان عزیز که در لاین تهران به کرج در تردد هستند مواظب باشن یه اتوموبیل در لاین مخالف در حرکت است" ترکه همینجور که داشته فرمونو اینور اونور میکرده میگه : لامصبا یکی دوتام نیستن ...

ترکه به شکمش میگه: تا کی من کار کنم تو بخوری شکمش جواب داد : میخوای من کار کنم تو بخوری.

ترکه تو مسابقه ژیمناستیک از روی خرک نمیپریده میگفته :احترام به همنوع واجب است.

ترکها واسه همدردی با زلزله زدگان بم همه خانه هایشان را خراب میکنند.

یه روز یه فارس میره خونه ی خدا . خلاصه خیلی از کاراش پشیمون میشه و توبه میکنه و میگه من قسم میخورم دیگه واسه ترکا جک نسازم , همون موقع یه ترکه میزنه پشتش میگه آقا ببخشید قبله کدوم طرفه ؟ میگه: خدایا خاطره که می تونم نعریف کنم؟

ترکه زنگ میزنه خونه ی دوست دخترش بابای دختره گوشیو بر میداره ترکه هول میکنه میگه ببخشید میدون انقلاب کدوم طرفه ؟

یه روز ترکه تو خیابون داشته میرفته , یکی بهش میگه آقا چرا پای چشت کبوده ؟ ترکه میگه : جان من ؟ درد هم میکنه ؟

ترکه میره مسجد وقتی میاد بیرون میبینه کفشاش نیست . با خودش میگه من کی رفتم خودم نفهمیدم؟؟!!

به ترکه میگن عجب مملکت خر تو خری داریم میگه آره بابا من ۳ بار رفتم سربازی هیچکی نفهمید
    بابای ترکه میمیره، مجلس ختمش رفیقای ترکه همه میان بهش تسلیت میگن. ترکه خیلی احساساتی میشه، میگه: به خدا خیلی زحمت کشیدین تشریف آوردین، ‌شرمنده کردین... ایشالله ختم پدرتون جبران می‌کنم!

تو یکی از دهات اردبیل ملت برای بار اول کیوی میبینن، میرن از ملای ده میپرسن این چیه؟ ملاهه یکم میره تو نخ کیویه، بعد میگه: ایلده تخم مرغیش، که تخم مرغه! ولی من نمی‌فهمم چرا موکتش کردن؟!
    از ترکه میپرسن بنفش چه رنگیه؟ میگه: قرمز دیدی؟! آبیش!

ترکه میفته تو جوب،‌ سند میگذاره میاد بیرون!

یک هواپیما داشته از تبریز میرفته پاریس، وسطای راه یهو صدای خلبان از بلندگوها میاد: اَتِنْشِن پلیز! ایلده خلبان اسپیکینگ..مسافران لیسنینگ! موتور چپ هواپیما از کار افتاده، ولی شما هیچ نترسید! من خودم واردم، هواپیما رو سالم میشونم. یک مدت میگذره، دوباره صدای خلبان از بلندگوها میاد که: اَتِنْشِن پلیز! ایلده خلبان اسپیکینگ..مسافران لیسنینگ! موتور راست هواپیما هم از کار افتاده، ولی شما هیچ نترسید! من خودم کلی تجربه دارم، تا فرودگاه بعدی هم راهی نیست، هواپیما رو سالم میشونم. باز یک مدت هواپیما دور خودش میچرخه، دوباره صدای خلبان از بلندگوها میاد که: اَتِنْشِن پلیز! ایلده خلبان اسپیکینگ..مسافران لیسنینگ! همین الان دم هواپیما کنده شد، ولی شما هیچ نترسید! من خودم هواپیما رو میشونم. یک ده دقیقه می‌گذره، دوباره صدای خلبان از بلندگوها میاد که: اَتِنْشِن پلیز! ایلده خلبان اسپیکینگ... مسافران ریپید افتر می! ایلده بد بخت شدیم!

ترکه میخ میره تو پاش، نمیتونه درش بیاره،‌ کجش میکنه!

ترکه داشته رادیو پیام گوش میداده،‌ گزارشگره میگفته: راه بهارستان به امام حسین بسته‌است، راه انقلاب هم به امام حسین بسته‌است... ‌ترکه میگه: باشه بابا بستس که بستس، دیگه چرا هی به امام حسین قسم میخوری؟!

ترکه یه تیکه یَخو گرفته بوده بالا، ‌داشته خیلی متفکرانه بهش نگاه می‌کرده. رفیقش ازش میپرسه: چیرو نگاه میکنی؟ ترکه میگه: ایلده ازش آب میچیکه ولی معلوم نیست کجاش سوراخه!
    به ترکه میگن یک معما بگو، میگه اون چیه که زمستونا خونه رو گرم میکنه تابستونا بالای درختو؟! یارو هرچی فکر میکنه جوابشو پیدا نمیکنه، میگه: نمیدونم، حالا بگو چیه؟ ترکه میگه بخاری! یارو کف می‌کنه، میگه: باباجان بخاری زمستونا خونه رو گرم میکنه ولی تابستونا چه جوری بالای درختو گرم می‌کنه؟ ترکه میگه: بخاریِ خودمه دوست دارم بگذارمش بالای درخت!

ترکا میان یه شعر بسازن که فارسا رو مسخره کنن، میگن: ترکا گل پسرن فارسا ترک خرن!
    نه دستانش را آردي...

کاربر سایت

[ ]

مردي كه در و پنجره مي ساخت رفته بود خواستگاري، پدر عروس پرسيد : آقا داماد چه کاره اند؟ داماد خواست کلاس بذاره گفت : من ويندوز نصب مي کنم!!!

غضنفر رو براي اولين بار مي برند توي هلي کوپتر ، توي آسمان از سمت چپي اش مي پرسه : شما گرمتونه ؟ طرف مي گه : نه. از سمت راستي اش مي پرسه شما گرمتونه ؟ اون يکي هم مي گه نه. بعد غضنفر بلند مي گه : آقاي خلبان هيچ کس گرمش نيست. اون پنکه سقفي رو خاموشش کن (پره هاي هلي کوپتر!)

يه بار يه ديوونه دنبال رئيس بيمارستان مي اندازه . خلاصه رئيس بيمارستان رو تو يه بن بست گير مياره. رئيس بيمارستان با ترس مي گه از جون من چي مي خواي ؟ ديوونه هه مي ره با دست بهش مي زنه مي گه حالا تو گرگي!
    نه دستانش را آردي...

کاربر سایت

[ ]

حکومت نظامی بود ، سروانه به غضنفر میگه که تو اینجا کشیک بده ، از هفت شب به بعد هر کسی رو تو خیابون دیدی در جا بزنش . حرفش که تموم میشه ، تا میاد بره سوار ماشینش بشه ، میبینه صدای گلوله اومد . برمیگرده میبینه غضنفر زده یک بدبختی رو کشته ! داد میزنه : احمق ! الان که تازه ساعت پنج بعد از ظهره ! غضنفر میگه : قربان این یه آدرسی پرسید که ، عمراً تا ساعت نه شب هم پیداش نمیکرد !

به غضنفر میگن: دوست داری بابات بمیره ارثش به تو برسه؟
    میگه: نه، دوست دارم بکشنش تا دیه هم بگیرم

وآنگاه که زائران خانه خدا به جایگاه شیطان سنگ میزدند شیطان پنجره را بازکرد وگفت: پنجره دن داش گلی آی بری باخ بری باخ!!!

تبلیغ زمزم به سبک ع.ر.بی:
    عبود: ولک جاسم کوکاکولا میخوری؟
    جاسم: ها میخورم
    عبود: گ.و.ه میخوری! باید زمزم بخوری.

غضنفر تا ده سال برای مادرش عزاداری می کرد . بهش میگن : آخه چقدر گریه می کنی ده سال گذشته . میگه : آخه هر وقت یادم میفته که موقع خاکسپاریش چه دست و پایی میزد جیگرم آتیش می گیره

غضنفرمیره تو خیابون می بینه نوشته: سیو همان سیب است…
    میگه: دروغ میگن پدر سگا ! خودم خوردم صابون بود!!!

غضنفر از طبقه صدم یه ساختمون می پره پایین . به طبقه پنجاهم که میرسه میگه : خب الحمدالله تا اینجاش که بخیر گذشت !

‎‫غضنفر ده هزار تومن تو جیبش بوده می‌خواسته بره عرق بگیره. تو راه نیرو انتظامی رو میبینه، پولا روپرت میکنه تو جوب

غضنفر داشته پیاده راه می رفته بهش میگن آقا کجا میری؟میگه دارم میرم کارواش .میگن خوب چرا پیاده ؟ میگه دو قدم راه که دیگه ماشین نمی خواد

یک روز به غضنفر میگن چرا تو جوب نشستی میگه میخوام در جریان باشم

غضنفر با یک سرهنگه سوار هواپیما میشن . غضنفر رو به سرهنگه می کنه میگه ببخشید شما گروهبانید؟ سرهنگه میگه نه
    غضنفرهمین سوال رو چند بار می پرسه. آخر سرهنگه خسته میشه میگه بله بابا من گروهبانم . غضنفر میگه پس چرا لباس سرهنگارو پوشیدی ؟!!

می دونی اگه یه ت.ر.ک یه نارنجک انداخت طرفت با ید چی کار کنی؟ . . . باید ضامن شو بکشی پرت کنی طرف خودش
    نه دستانش را آردي...

10. کاربر مقابل از این پست MEHRAN AZIZI تشکر کرده است.

کاربر سایت

[ ]
    تشکر شده 209 بار در 73 پست

کاربر سایت

[ ]
    تشکر شده 139 بار در 53 پست

خداوند ديد مرد گرسنه است نان را آفريد ديد تشنه است آب را آفريد ديد در تاريكي است نور را آفريد ديد هيچ مشكل ديگه اي نداره زن را آفريد!

جوک غضنفر

يه روز غضنفر ميره مغازه لوازم خونگي چشش ميافته به فلاسك ميپرسه آقا اون چيه؟ مغازه دار ميگه اون فلاسكه ميپرسه كارش چيه ميگه هر چيز سردي رو بزاري تو ش سرد نگه ميداره هر چيز گرم هم بذاري توش گرم نگه ميداره مرده خوشحال ميشه و يكي ميخره فردا كه ميره اداره باخودش ميبره رييسش وقتي فلاسكو ميبينه ميگه ببينم چي تو اون فلاسكت داري؟ ميگه اقاي رييس 2 تا الاسكا دارم با 3 تا فنجون قهوه!

جوک غضنفر

غضنفر نميتوانند با 110 تماس بگيرند .چون كليد 11 رو روي تلفن پيدا نميكنند!

جوک غضنفر

غضنفر بالاي پل هوايي ايستاده بوده ميگه: حالا ما خر، ما نفهم ، ما بي شعور ... اينجا اصلأ آب ردميشه كه پل زدن؟!

جوک غضنفر

به غضنفر ميگن زبون غضنفری(لهجه غضنفر) چه جوريه؟ ميگه فارسي بلدي؟ ميگه آره. ميگه برين توش ميشه غضنفری(لهجه غضنفر)

جوک غضنفر

به غضنفر میگن چرا سي ديت انقدر خش داره ميگه:آخه زير قسمتهاي مهمش خط كشيدم !

جوک غضنفر

به خروسه ميگن : چرا معتاد شدي؟ ميگه اگه زنتو لخت کنن بزارن پشت ويترين معتاد نمي شي !

جوک غضنفر

به غضنفر ميگند اگه دنيارو بهت بدند چه کار ميکني ميگه ميفروشم ميرم خارج !

جوک غضنفر

جاسم (بنده خدا خسیس) به بچه اش ميگه: اگه همه نمره هات بيست بشه مي برمت پارک تا بستني خوردن بچه هاي ديگرو ببيني!

جوک غضنفر

غضنفر به رفيقش مي گه من يه تمساح پيدا كردم چيكارش كنم؟ ميگه ببرش باغ وحش. فردا رفقيش مي گه برديش؟ غضنفر مي گه : آره ، تازه امشب هم مي خوام ببرمش سينما !

جوک غضنفر

غضنفر و دوستش به تاکسي ميگن: آقا 3 نفر تا تجريش چقدر ميگيري؟ راننده ميگه: شما که 2 نفر هستيد ! غضنفر ميگه: مگه خودت نميخواي بياي !

جوک غضنفر

غضنفر سر سفره داد ميزنه: نون بربري بيارين، نون بربري بيارين! ميگن چي شده؟ ميگه: آب تو گلوم گير كرده !

جوک غضنفر

به غضنفر ميگن تو طرفدار كدوم تيم فوتبال هستي؟ ميگه قربون جدش برم آسد ميلان!!

جوک غضنفر

به غضنفر ميگن اذون بگو ... ميگه والا چي بگم همه چي از يه نگاه شروع شد !

جوک غضنفر

به غضنفر مى گن كه چرا اينهمه جوك راجع به شما مى گن ناراحت نميشيد؟ ... مى گه: آخه اينها واسه شما جوكه ولي واسه ما خاطرست !

منبع :[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

13. کاربر مقابل از این پست eshgh_morde تشکر کرده است.

+ ارسال موضوع جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

تعداد اعضای بازدید کننده از این تایپیک : 0

بازدید کنندگان :  (نمایش کلی)

نامی برای نمایش وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

Bookmarks