دوربين مدرن جيبي کداک با امکانات فراوان

دوربين فيلمبردري ديجيتال Kodak که با مدل Zi8 به بازار معرفي شده، اندازه اي کوچک درابعاد جيبي داشته و بسيارسبک وزن است.


Zi8 مجهز به يک USB براي اتصال به کامپيوتر[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] شارژ شدن و البته انتقال فايل هاي مختلف است.اين دوربين هم چنين قابليت ضبط ويدئو با وضوح تصوير 1080 پيکسل را داشته و از لرزش گير الکترونيک هم بهره مي برد.سنسور اين دوربين براي عکاسي از نوع 5 مگاپيکسل بوده و نمايشگر LCD آن اندازه اي برابر 2/5 اينچ دارد.اين دوربين قرار است با قيمت 179/95 دلار به فروش برسد.
Z950 هم محصول جديد ديگري است که به تازگي به بازار معرفي شده است.اين دوربين امکان عکاسي با وضوح تصوير 12 مگاپيکسل را داشته و قابليت زوم اپتيکال تا 10 برابر را دراختيار کاربرانش قرار مي دهد.طبق اعلام Kodak اين محصول 280 دلار قيمت دارد.Kodak هم چنين يک قاب عکس ديجيتالي جديد با مدل S730 به بازار معرفي کرده است.دوربين عکاسي سه بعدي در راه است

شرکت Fujifilm که يکي از توليدکنندگان بزرگ بازار انواع دوربين و لوازم عکاسي ديجيتال است، به تازگي خبر از طراحي و توليد يک دوربين عکاسي 3D داده است.
اين دوربين از تکنولوژي سيستم Finepix Real 3D اين شرکت بهره مي برد تا به اين ترتيب امکان گرفتن عکس هاي سه بعدي را در اختيار کاربرانش قرار دهد.
اين دوربين مجهز به دو لنز بوده و تصاوير را به همان صورتي که چشم انسان مي بيند، ثبت مي کند.دوربين جديد و متفاوت Fujifilm به زودي با قيمت 600 دلار به بازار عرضه شده و به فروش عمومي مي رسد.دوربيني با نمايشگر بزرگ

يکي از شرکت هاي چيني به تازگي دوربيني متفاوت با نام Clamshell به بازار معرفي کرده که طراحي متفاوتي دارد و مي تواند براي بسياري از کاربران جالب توجه باشد.اين دوربين 60 گرمي، ابعادي برابر 60×24×110 ميلي متر دارد.Clamshell تصاوير را با وضوح 5 مگاپيکسل ثبت و ذخيره کرده و حساسيت آن را در حالت عکاسي حداکثر به 2000 مي رساند.
اين دوربين که با هفت زبان مختلف دنيا سازگار است، امکان فيلمبرداري با سرعت هاي 15 و 30 فيرم در هر ثانيه را به کاربرانش مي دهد.نمايشگر آن با اندازه 3 انيچ است که تصاوير را با وضوح 230 هزار پيکسل به نمايش مي گذارد و براي خريد آن بايد مبلغي در حدود 120 دلار هزينه کنيد.دوربين عکاسي کوچک براي کاربران خانگي

Genius به تازگي دوربين عکاسي ديجيتال خود را با طراحي منحصر به فردش به بازار معرفي کرده است.
اين دوربين امکان عکاسي با وضوح تصوير 6 مگاپيکسل را در اختيار کاربرانش قرار مي دهد.
کاربران اين دوربين با اين اوصاف امکان گرفتن عکس هايي با اندازه هاي حداقل 3×2 اينچ و حداکثر 18×12 اينچ را هم دارند[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]اين دوربين عکاسي ديجيتال امکان زوم اپتيکال تا 3 برابر زوم ديجيتال تا 4 برابر را در اختيار کاربرانش قرار مي دهد.
P6533 از سري دوربين هاي G-shot امکان عکاسي در شش حالت مختلف را به کاربران خود مي دهد.نمايشگر اين دوربين 2/4 اينچ بوده که تصاوير را با وضوح 220 هزار پيکسل به نمايش مي گذارد و در هر بار شارژ هم امکان گرفتن بيش از 100 عکس را به کاربران خود مي دهد.
P6533 که قابليت استفاده به عنوان وب کم هم دارد، مبتني بر حافظه فلش بوده و امکان ارتقاي حافظه از طريق کارت هاي حافظه SD و SDHC را تا حداکثر 2 گيگابايت در اختيار کاربران قرار مي دهد.دوربيني براي کاربران کوچک

محصول جديد شرکت Vtech با نام Kidizoom plus تصاوير را با وضوح 2 مگاپيکسل ثبت و ذخيره مي کند و امکان زوم ديجيتال تا 2 برابر را هم به کاربرانش مي دهد.همچنين دوربيني مبتني بر حافظه فلش بوده و ظرفيت حافظه داخلي آن به 256 مگاپيکسل مي رسد.
دوربين جديد کودکان قابليت فيلمبرداري را داشته و مجهز به کليدي ويژه براي انجام بازي هاي کامپيوتري است.
اين دوربين با هر دو سيستم عامل ويندوز و Mac شرکت APPLE سازگار بوده و با چهار باتري سايز AA هم شارژ مي شود.شرکت Vtech اعلام کرده است که دوربين جديدش را با قيمت 60 دلار براي ک اربران کوچکش به بازار عرضه کرده است.دوربيني براي عکاسي در فضاي باز

دوربين جديد Olympus که با مدل mju Tough 6010 به بازار معرفي شده، در واقع دوربيني براي عکاسي در محيط خارج از خانه است.
Tough 6010 يک دوربين عکاسي ضد آب، ضد شوک، ضد يخ زدگي و حتي ضد گرد و خاک است و به اين دليل مي تواند نظر بسياري از کاربران را به خود جلب کند.
به اين ترتيب اين دوربين امکان عکاسي در عمق 3 متري آب[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] افتادن از ارتفاع 1/5 متري زمين و حتي قرار گرفتن در دماي کمتر از 10 درجه سانتي گراد را در اختيار کاربرانش قرار مي دهد.
دوربين جديد امکان عکاسي با وضوح تصوير 12 مگاپيکسل را داشته و امکان زوم اپتيکال تا 3/6 برابر را به کاربرانش مي دهد.
نمايشگر اين دوربين از نوع LCD با اندازه 2 اينچ است که تصاوير را با وضوح 230 هزار پيکسل براي کاربرانش به نمايش مي گذارد.اين کاربران هم چنين امکان تماشاي تصاوير در اين نمايشگر را در زير نور خورشيد و با زاويه 160 درجه در اخيتار دارند.دوربين عکاسي با قابليت هاي متنوع

محصول جديد شرکت Samsung که با مدل HZ 15 W به بازار معرفي شده، طراحي بدنه ساده اي داشته و ابعاد آن برابر 2/42×1/44×4/13 ميليمتر بوده و وزن آن به حدود 242 گرم مي رسد.
دوربين عکاسي جديد Samsung مبتني بر حافظه فلش بوده و ظرفيت حافظه داخلي آن به 32 مگابايت مي رسد.
اين دوربين جديد امکان عکاسي با وضوح تصاوير 12 مگاپيکسل را داشته و قابليت زوم اپتيکال تا 10 برابر را هم به کاربرانش مي دهد.اين دوربين هم چنين قدرت زوم ديجيتال تا 4 برابر را هم داشته و با حساب حداکثر 3200 عکاسي مي کند.
سرعت شاتر اين دوربين حداقل برابر 16 ثانيه بوده و حداکثر برابر 1 به 1500 ثانيه است.اين دوربين امکان فيلمبرداري با وضوح تصوير 720 پيکسل را در اختيار کاربرانش قرار مي دهد.قيمت 330 دلاردوربين جديد سوني

سوني، يک دوربين جديد با نام DSC-S980 را به بازار معرفي کرده است دوربين هاي سري S شرکت سوني، با ويژگي هاي بهترهستند و پيشرفته تر از قبل.
با حالت هاي مختلف عکس برداري و استفاده ساده و آساني که اين دوربين 12/1 مگاپيکسلي با صفحه نمايش 2/7 اينچي، دراختيارتان مي گذارد.تجربه خوبي خواهيد داشت.
حسگر super HAD CCD به شما اين امکان را مي دهد تا عکس هايي با کيفيت بگيريد،همه جزئيات را ثبت کنيد و رنگ زمينه مناسبي هم داشته باشدي.صحفحه نمايش بزرگ 2/7 اينچي با 230 هزار پيکسل از نوع TFT active matrix، تضمين کننده رنگ هايي شفاف و طبيعي است که خواندن منو و مشاهدات عکس ها را راحت تر مي کند.
لرزش گير از محوشدگي تصاوير جلوگيري به عمل مي آورد؛ به اين ترتيب که به طور خودکار، دو عکس با سرعت شاتر بالا مي گيرد و آنها را در يک تصوير شفاف و واضح، ترکيب مي کند.قيمت 126 هزار توماندوربين هاي کاربران حرفه اي و خانگي

نيکون دوربين هاي D300 و D300s را براي کاربران خانگي و حرفه اي عرضه کرده است.
D300 با قيمت 600 دلار جايگزين D40X خواهد شد.
اين دوربين ديجيتالي،حسگر 10 مگاپيکسلي را در خود جا داده و شامل فناروي ISO بين 100 تا 1600، نمايشگر لمسي 3 اينچي، سيستم 11 نقطه اي اتوفوکوس و سرعت عکس برداري 3 فريم در ثانيه مي شود.منوي داخلي اين دوربين نسبت به مدل قبلي خود تغيير کرده و شامل نرم افزار ويرايش تصاوير، سيستم تشخيص چهره و فن آوري تشخيص منظره مي شود.
دوربين D300s که مدل پيشرفته D300 است و براي کاربران حرفه اي ساخته شده، 1800 دلار قيمت دارد و قادر است با کيفيت HD و با سرعت 24 فريم در ثانيه تصويربرداري مي کند.

عرضه دو دوربين فيلمبرداري جديد از طرف Samsung

شرکت Samsung به تازگي دو دوربين فيلمبرداري را عرضه کرده است.
دوربين هاي SMX-k40 و SMX-k45 از سري K اين شرکت هستند که مجهز به لرزش گيرهاي پيشرفته تصوير بوده و از لنزهاي جديد بهره مي برند.
اين دو دوربين فيلمبرداري داراي لنزهاي schneider KREUZNACH هستند که امکان زوم اپتيکال بالا را در اختيار کاربرانش قرار مي دهد.
با اين اوصاف اين دوربين هاي فيلمبرداري قابليت زوم اپتيکال تا 65 برابر را به کاربرانشان مي دهند.
اين دوربين ها از تکنولوژي Intelli-Zoom بهره مي برند که امکان زوم اپتيکال بيشتر از 52 برابر را در اختيار کابرانشان قرار مي دهند.
SMX-k40 حافظه داخلي نداشته و مبتني بر حافظه فلش است تا به اين ترتيب امکان ارتقاي حافظه از طريق کارت هاي حافظه SD و SDHC را به کاربرانش بدهد.
مدل SMX-k45 هم مبتني بر هاردديسک بوده و ظرفيت هارد ديسک آن برابر 32 گيگابايت است تا به اين ترتيب قابليت ذخيره بيش از 20 ساعت و 40 دقيقه فيلم را در اختيار کاربرانش قرار دهد.
قيمت مدل SMX-k45 500 دلار و SMX-k40 400 دلاردوربين عکاسي ديجيتال مجهز به GPS

شرکت Ricoh محصول جديد و متفاوتي را به بازار عرضه کرده است.SE500امکانات متفاوتي را در اختيار کاربرانش قرار مي دهد.اين دوربين مبتني بر حافظه فلش بوده و ظرفيت حافظه داخلي آن به 26 مگابايت مي رسد.کاربران اين دوربين، امکان ارتقاي حافظه آن را از طريق کارت هاي حافظه SD و SDHC در اختيار دارند.دوربين جديد شرکت Ricoh تصاوير را با وضوح 8/1 مگاپيکسل ثبت و ذخيره مي کند.اين دوربين امکان زوم اپتيکال تا 3 برابر را داشته و قدرت زوم ديجيتال آن به 5 برابر مي رسد.اين دوربين مجهز به GPS بوده و به اين ترتيب امکان نمايش مکان را به کاربرانش مي دهد.قيمت 169 دلاردوربين فيلمبرداري جيبي براي به اشتراک گذاري آنلاين فيلم

دوربين فيلمبرداري HMX-U10 امکان فيلمبرداري با وضوح تصوير full HD را به کاربرانش مي دهد تا فيلم هايي با وضوح 1080×1920 پيکسل را ثبت و خيره کنند.
HMX-U10 هم چنين امکان عکاسي با وضوح تصوير 10 مگاپيکسل را هم در اختيار کاربرانش قرار مي دهد.نمايشگر اين دوربين فيلمبرداري ديجيتال کوچک از نوع LCD با اندازه 2 اينچ است که تصاوير را با وضوح 230 هزار پيکسل براي کاربرانش نمايش مي دهد.اندازه کوچک و جيبي اين دوربين و البته مجهز بودن آن به پورت USB پرسرعت نسخه 2، امکان به اشتراک گذاري راحت و سريع را در اختيار کاربران خودش قرار مي دهد.قيمت 200 دلار
منبع:نوآور شماره