+ ارسال موضوع جدید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: خطاهای اینترنتی به ترتیب حروف الفبا

 1. #1
  º°”˜×.مدیریت کل سایت.×`”°º

  http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

  [ ]
  تاریخ عضویت
  Mar 2007
  محل سکونت
  City Bonab
  نوشته ها
  31,995
  تشکر
  16,883
  تشکر شده 25,435 بار در 9,128 پست

  پیش فرض خطاهای اینترنتی به ترتیب حروف الفبا

  خطاهای اینترنتی به ترتیب حروف الفبا

  400-Bad Request
  خطایی است چند منظوره، بدین مفهوم که اشتباهی در آدرس رخ داده است، غلت این است که یا سرور، سند مورد تقاضای کاربر را تشخیص نمی دهد، یا اینکه دیگر سند وجود ندارد و یا کاربر اجازه مرور سند را ندارد.
  راه حل: آدرس تایپ شده را دوباره کنترل کنید. اگر مشکل رفع نشد احتمالا اشتباه در منبعی است که
  URL را از آن گرفته اید.
  401-Unauthorized
  کاربر در حال تلاش برای دستیابی به سایتی است که نیاز به کلمه عبور دارد.
  راه حل: اگر مطمئن هستید که اجازه مرور صفحه را دارید، کلمه عبور خود را دوباره کنترل کنید. در صورت تکرار خطا، ناچار به تماس با مدیران سایت هستید.
  403-Forbidden or connection refused by host
  این خطا مشابه خطای401-Unauthorized است و وقتی ظاهر می شود که کابر اجازه دسترسی به سند مورد نظر را نداشته باشد.
  404-File not found
  بروز این خطا چندین علت می تواند داشته باشد: پیوندی که کاربر دنبال می کند به اطلاعات تاریخ گذشته مرتبط است، URL مورد نظر، اشتباه تایپ شده است، سرویس دهنده میزبان آن سایت بخصوص، نمی تواند سند نامبرده در انتهای URL را پیدا کند یا اینکه آن سند وجود ندارد، صفحه جابجا شده یا نام آن تغییر کرده است.
  راه حل: اول آدرس را کنترل کنید. اگر هنوز پیغام خطا دریافت می کنید، باید مطمئن شوید که سایت فعال است. برای این کار آخرین قسمت آدرس را پاک کرده و کلید Enter را فشار دهید. باید ببینید آیا آدرس باقیمانده، شما را به صفحه اصلی تر آن سایت متصل می کند یا خیر. برای مثال در آدرس:
  [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] us.htm شما باید قسمت about us.htm را حذف کنید و کلید Enter را فشار دهید. با این کار از فعال بودن یا نبودن سایت مطلع خواهید شد. اگر آخر آدرس شما به html ختم نمی شود، آخرین علامت / را حذف کرده و html. را تایپ کنید. ممکن است این آدرس، شما را به سند مورد نظرتان برساند.
  408-Request timeout
  قبل از اتمام بازیابی فایل توسط سرور، کاربر درخواست را متوقف کرده است ( روی دکمه Stop کلیک کرده، مرورگر را بسته، یا قبل از بارگذاری کامل صفحه، روی پیوندی دیگر کلیک کرده است). علت دیگر می تواند کندی سرور یا حجیم بودن فایل ها باشد.
  500-Server error
  اگر سرور، نادرست تنظیم شده باشد یا مشکلات فیزیکی داشته باشد، این خطاها ظاهر می شود.
  راه حل: در صورتی که به طور مداوم این پیغام را دریافت می کنید، کمی صبر کرده و دوباره تلاش کنید. در صورت عدم موفقیت پی در پی، با مدیران سرورها تماس بگیرید.
  502-Bad gateway error
  سرورها (نه الزاما وب سرور) برای اجرای درخواستهای رسیده از طرف کلاینت، به عنوان یک گیت وی یا ابزار مسیریابی عمل می کنند تا صفحات وب مورد درخواست را در دسترس وی قرار دهند. این خطا زمانی رخ می دهد که یک پاسخ بی اساس و بی اعتبار از سرور رده بالاتر دریافت شود. این مسئله، معمولا بدین معنی نیست که سرور رده بالاتر و گیت وی، روی پروتکل تبادل داده، توافق ندارند. با توجه به اینکه پروتکل های اینترنت، تعریف شده هستند، معنی این خطا این است که یک یا هر دوی ماشین ها نادرست یا ناقص، برنامه ریزی شده اند.
  راه حل: اولین گام برای حل مشکل پیش آمده، تلاش دوباره بعد از چند دقیقه تامل است. در صورت عدم موفقیت، نمی توانید کار دیگری انجام دهید، جز اینکه با مسئولان تماس بگیرید و آنها را از دریافت چنین خطایی مطلع سازید تا برای رفع مشکل اقدام کنند.
  502-Service temporarily overloaded
  سرور ترافیک بالایی دارد. بعد از چند لحظه دوباره تلاش کنید.
  503-Service unavailable
  غیر قابل دسترس بودن سرور می تواند علت های مختلفی داشته باشد: ممکن است ISP شما مشکل پیدا کرده باشد یا گیت وی مابین شبکه محلی و اینترنت شما خطایی داشته باشد و یا اینکه ماشین شما درست پیکر بندی نشده باشد.
  راه حل: این مشکل معمولا بعد از چند لحظه مرتفع می شود. در غیر این صورت، تنظیمات سیستم خود را کنترل کنید. در صورت تداوم اشکال، با ISP خود تماس بگیرید.
  505-Not implemented
  این خطا در نتیجه وجود مشکل در صفحات وب فرامتنی و معمولا زمانی رخ می دهد که صفحات وب در محلی که اطلاعات تایپ شده و به شخص سومی ارسال شده، دارای فریم باشد.
  راه حل: برای حل این مشکل سعی کنید با گردانندگان آن سایت تماس بگیرید. اگر آدرس صفحه وب مورد نظر [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] است. آدرس گردانندگان آن باید شبیه webmaster@goldensee.com باشد.
  Bad file request
  مرورگرهای وب از تمامی ارکان صفحات وب از جمله فرم ها پشتیبانی می کنند. تمامی مرورگرهای خوب، ارکان استاندارد فرم ها را (اعم از فیلد ورود اطلاعات یا لیست های باز شو) پوشش می دهند. خطا زمانی زخ می دهد که طراح صفحه وب از فرمی در صفحه استفاده کرده که در آن خطا وجود دارد یا اینکه به ابتکاری در ارکان فرم یا دیگر ویژگیهای آن دست زده و این ابتکار جدید غیر استاندارد است.
  راه حل: اول روی دکمه refresh یا reload کلیک کنید تا مطمئن شوید که این خطا، یک خطای کاذب اینترنتی نیست. اگر مشکل حل نشد با ارسال یک نامه الکترونیکی، پدید آورنده صفحه یا گردانندگان آن وب سایت را از خطای پیش آمده، آگاه سازید و یکی دو روز بعد دوباره تلاش کنید.
  Cant parse http
  مرورگر نمی تواند URL را تشخیص دهد. برخی از مرورگرها به شما امکان می دهند http اول آدرس را تایپ نکنید، اما برخی دیگر به آن احتیاج دارند.
  راه حل: اول مطمئن شوید URL شما دقیق تایپ شده است. دکمه refresh یا reload کلیک کنید یا منتظر بمانید و چند لحظه بعد دوباره تلاش کنید. اگر مشکل حل نشد حافظه cache مرورگر خود را پاک کنید. در صورت تداوم مشکل، سایت های دیگر وب را امتحان کنید. اگر می توانید به دیگر سایت ها متصل شوید، فقط با یک سایت مشکل دارید و باید بعد از گذشت چند لحظه دوباره تلاش کنید. اما اگر اتصال به دیگر سایت ها هم با مشکل مواجهید، احتمالا کامپیوتر با اتصالات اینترنتی تان مشکل دارد.
  cannot add form submission result tobookmark list
  کاربر سعی دارد نتایج جست و جو از یک موتور جست و جو را که مبتنی بر فرم (مانند WebCrawler) است، به عنوان Bookmark ذخیره کند. مشکل این است که URL نتایج بدست آمده غیر قابل دسترسی است، گر چه ممکن است این مسئله مشخص نباشد.
  راه حل: یا از ذخیره نتایج چشم پوشی کرده و به چاپ آن اکتفا کنید. یا با استفاده از دستور Save As صفحه نتایج را به عنوان یک صفحه HTML در هارد دیسک کامپیوتر خود ذخیره کرده. سپس صفحه ذخیره شده را به لیست Bookmark اضافه کنید. در نظر بگیرید که بسته به نسخه رابط صفحات وب و برخی عوامل دیگر، امکان عدم موفقیت نیز وجود دارد.
  cannot connect to server
  اگر در اتصال به سرورهای خاص از لایه حفاظتی (SSL(Secure Socket Layer استفاده کنید با این خطا مواجه می شوید. این اتفاق در سرورهای c2s StrongArm به هنگام کار با مرورگر Internet Explorer ، نسخه 3 و 4 در ویندوز 95 و ویندوز NT رخ می دهد.
  Cannot open the internet site ..., Cantfind the server
  URL تایپ شده وجود ندارد یا سرور میزبان درست کار نمی کند.
  Connection reset bypeer
  یعنی سرور، درخواست را کاملا دریافت نکرده و از شما می خواهد دوباره آن را بفرستید.
  راه حل: روی دکمه refresh یا reload کلیک کنید. اگر موفق نشدید آدرس را دوباره تایپ کنید.
  Couldnot connect to server(useNetخطای)
  سرور خبری، ترافیک بالایی دارد یا از کار افتاده است یا کاربر به سرور خبری دسترسی ندارد. احتمال دیگر، آن است که مروگر کاربر یا برنامه خبرخوان، درست تنظیم نشده است.
  Document contains nodata
  خطایی کاذب است. دوباره تلاش کنید.
  Failed DSN look up DSNentry
  مرحله اول، یعنی پیدا کردن آدرس IP برای سایت، با شکست مواجه شده است.
  آدرس را کنترل کرده و بعد از چند ثانیه دوباره تلاش کنید. اگر دوباره همان پیام را دریافت کردید، احتمال دارد سرور از کار افتاده باشد. بعد از گذشت چند دقیقه دوباره تلاش کنید
  File contains nodata
  سایتی که کاربر به آن دسترسی پیدا کرده، درست است اما صفحه وب مورد نظر، در آن وجود ندارد. این خطا زمانی رخ می دهد که سایت در حال به روز شدن است.
  Helper application notfound
  مرورگر وب از برنامه های کاربردی برای خواندن فایل ها کمک کی گیرد. مثلا Adobe Acrobat برای خواندن فایل های PDF و WinZip یا Stufflt برای خواندن فایل های Zip یا Sit و Realplayer برای خواندن فایل های صوتی. این خطا یعنی کاربر، برنامع کاربردی لازم را ندارد یا آن برنامه درست نصب نشده است. کادر محاوره ای حامل این پیغام، معمولا اطلاعاتی درباره نوع برنامه مورد درخواست می دهد. برخی جملات بی ربط نیز ممکن است وجود داشته باشد.
  راه حل: دستورالعمل مرورگر خود را دنبال کنید تا بتوانید برنامه مورد نیاز را نصب کنید.
  HTTP/1.0404objectnot found
  کابر به دنبال یک پیوند فرامتنی نادرست است. وقتی در یک صفحه وب، پیوند فرامتنی کور وجود دارد، یعنی در طراحی این صفحه اشتباهی رخ داده است.
  راه حل: نمی توانید برای حل این مشکل کاری انجام دهید. بعد از مدتی دوباره تلاش کنید.
  HTTP server at compressed <..>.com:8080 replies:HTTP/1.0500 error fromproxy
  این خطا در سرور ها ی دارای پراکسی عمومیت دارد. این سرورها روی شبکه محلی هستند و امکان اتصال کاربر را به اینترنت، بدون بهره گیری از مودم فراهم می آورند. این خطا نشان می دهد پراکسی مورد استفاده مشغول است یا نمی توان دستوری را که به آن رسیده تفسیر کند. معمولا به جای com .<..> نام ISP کاربر نشان داده می شود.
  راه حل: بعد از چند ثانیه دوباره تلاش کنید. اگر هنوز مشکل وجود دارد با مدیر شبکه آن پراکسی، تماس بگیرید.
  Host unavailable
  سرور میزبان این سایت، به علت امور امنیتی برای مدتی کار نمی کند.
  Host unknown or unable to locate host orserver
  یعنی کامپیوتر میزبان که سایت مورد نظر کاربر روی آن قرار دارد، از کار افتاده است یا دیگر وجود ندارد یا ارتباط، قطع شده است. همچنین ممکن است خطای کاذب اینترنتی باشد.
  The internet is going veryslow
  سرعت اینترنت پایین است که می تواند به یکی از علل زیر باشد: تعداد کاربران شبکه محلی، زیاد است و باعث می شود سرور و مسیریابها، ترافیک زیادی داشته و سرعت پایین بیاید یا تعداد کاربران ISP بیشتر از گنجایش آن است.
  راه حل: برقراری ارتباط در شب یا اوایل صبح می تواند در بالا بردن سرعت اینترنت موثر باشد.
  Internet servererror
  خطایی در برنامه رابط صفحات وب و پایگاه داده ها یا نسخه فایل ها وجود دارد.
  راه حل: احتمال کمی وجود دارد که کاربر بتواند این مشکل را رفع کند. مسئولان سایت باید برای حل چنین مشکلی اقدام کنند.
  Invalid host or unable to resolve (FTPخطای)
  معادل خطای 404 برای مرورگر است. برنامه FTP نمی تواند سایت مورد درخواست را پیدا کند. مسئولان سایت باید برای حل چنین مشکلی اقدام کنند.
  Invalid newsgroup (UseNetخطای)
  علت آن اشتباه تایپی URL است. یا مرورگر خبری که کاربر به دنبال آن است، در سرور خبری وجود ندارد.
  Mail for a mail list stops appearing (خطای پستالکترونیکی)
  این پیغام خطا نیست. یک مشکل موقتی در سایت یا اینترنت به وجود آمده است یا شاید هم اشتراک کاربر در لیست پستی آن سایت قطع شده و یا اینکه ارتباط با لیست از بین رفته است.
  Network connection was refused by theserver
  معمولا این خطا به معنی شلوغی بیش از حد سرور است که نمی تواند حتی یک کاربر دیگر را بپذیرد.
  Not such message (UseNetخطای)
  پیغام، تاریخ گذشته است. یعنی پیغام مورد درخواست کاربر هنوز در نمایه وجود دارد اما از سرور حذف شده است.
  NNTP server error (UseNetخطای)
  کاربر در تلاش است مطلبی را در یک گروه خبری مطالعه کرده یا مطلب جدیدی را به آن ارسال کند. مرور گروههای خبری از طریق یک سرور اخبار (NNTP) صورت می گیرد. این سرور توسط ISP تامین می شود. این خطا بدین معناست که ISP، این گروه خبری را در اختیار کاربر قرار نداده است.
  راه حل: URL را کنترل کنید. اگر نتیجه نگرفتید، تنظیمات سرور اخبار را کنترل کنید. در صورت تداوم این خطا، با ISP خود تماس بگیرید.
  Permissiondenied
  به نظر می رسد کاربر تلاش می کند فایلی را upload یا download کند و مدیران سایت، این اجازه را به وی نمی دهند. یا اینکه فایل مورد نظر برای دریافت کردن یا مرور وجود ندارد. احتمال دیگر این است که سایت خیلی شلوغ است و نمی تواند درخواست کاربر را بپذیرد.
  راه حل: نام فایل را کنترل کرده و مطمئن شوید آن را درست تایپ کرده اید. اگر جواب نگرفتید مدتی صبر کرده و دوباره امتحان کنید. در صورت تداوم مشکل، با مدیران سایت تماس بگیرید و طریقه upload کردن فایل به آن سایت را برسید.
  problem: The message appears as a bunch of unintelligible character (UseNetخطای)
  فایل های دودویی یا باینری، فایل هایی غیر متنی هستند. مانند تصاویر، فیلم، یا برنامه هایی که با کاراکترهای متنی، کد گذاری شده اند. بیشتر خبر خوان ها به طور خودکار، فایل های دودویی را کد گشایی خودکار داشته باشد. توجه داشته باشید که برنامه Outlook Express، بیشتر گروههای خبری دودویی را کد گشایی می کند.
  problem:Too many cosective transmitted (FTPخطای)
  خط اختلال دارد و از ادامه برنامه FTP جلوگیری می کند که می تواند به علت مشکلات سخت افزاری باشد. از جمله اینکه سلسله دستورات ارسالی به مودم کاربر، صحیح نیست و یا مودم درست پیکر بندی نشده است.
  problem: Your FTP program connects , suddenly stop responding (FTPخطای)
  و اگر این خطا بلافاصله بعد از اتصال شما ظاهر شد، سعی کنید از خط فاصله به عنوان اولین کاراکتر کلمه عبور استفاده کنید. این کار، پیغامهای اطلاعاتی سایت را غیر فعال می کند، زیرا ممکن است پیغامهای اطلاعاتی سایت به علت تضاد با برنامه FTP باشد.
  Refused by host
  کاربر اجازه دسترسی به این سند را ندارد. علت این است که حوزه (domain) وی مسدود شده یا نیاز به کلمه عبور دارد.
  Server Not Responding... many be down, contact host...
  کاربر به دنبال صفحاتی است که سرور آنها از کار افتاده است. مشکل از سرور کاربر نیست.
  Site unavailable
  این خطا چندین علت می تواند داشته باشد: یا سایت به دلیل امور امنیتی برای مدتی تعطیل است، یا در خط، ترافیک بالایی وجود دارد یا سایت، دیگر وجود ندارد و یا اینکه URL درست تایپ نشده است.
  TCP error encountered while sendingrequest to server
  داده های نادرست روی خط مابین کاربر و سایت مورد درخواست، وجود دارد. شاید مشکل، سخت افزاری باشد.
  Too many connection-try againlater
  در اینترنت نیز ساعات پر تردد وجود دارد و با ای خطا به نظر می رسد کاربر با آن برخورد کرده است.
  Too many users (FTPخطای)
  هیچ کدام از سایت های FTP امکن دسترسی نا محدود ندارند. ارتباطات فیزیکی یا سیاست مدیران، امکان استفاده تعدادی محدودی از کاربران نا شناس را به سایت فراهم می آورد. وقتی تعداد فراتر رفت، تمام کسانی که سعی در برقراری ارتباط دارند، با این خطا مواجه می شوند.
  راه حل: برای برقراری ارتباط تلاش کنید. اما در یک سایت پرتردد یا سایتی که قوانین محدود کننده دسترسی دارد، امکان به دست آوردن چنین شانسی کم است. در این مورد به دنبال سایت های آینه ای بگردید و از آنها استفاده کنید.
  Too much networktraffic
  صفحه وبی که کاربر تلاش دارد آن را مرور کند، کاربران بسیاری دارد که قبلا به آن متصل شده اند. گاهی اوقات دریافت این پیغام حکایت از وجود خطایی در cache کامپیوتر دارد.
  راه حل: دکمه refresh یا reload کلیک کرده یا آدرس را دوباره تایپ کنید.
  Unable to connect to <web address>
  مرورگر نمی تواند با وب سایت مورد نظر درخواست کاربر، ارتباط برقرار کند. این امر علل مختلفی می تواند داشته باشد: URL اشتباه تایپ شده است، وب سایت مورد درخواست جابجا شده یا دیگر وجود ندارد، سرور ترافیک بالایی دارد یا کار نمی کند و یا اینکه مشکلات شبکه ای در اینترنت کاربر وجود دارد.
  Unable to locatehost
  سرور برای امور امنیتی تعطیل شده یا ارتباط کاربر قطع شده است.
  راه حل: روی refresh یا reload کلیک کنید. URL را کنترل کنید. در اکثر موارد مشکل حل می شود.
  Unable to locateserver
  URL اشتباه تایپ شده است یا سرور وجود ندارد.
  راه حل: URL را کنترل کنید. اگر جواب نداد، سعی کنید اطلاعات جدیدی در مورد آدرس سایت به دست آورید.
  Unknown user (خطایپست الکترونیکی)
  اشتباه تایپی وجود دارد. نام کاربری درست تایپ نشده یا آدرس اشتباه است.
  Viewer not found
  مرورگر نمی تواند فایل مورد درخواست را تشخیص دهد. فایل های قابل مرور الزاما گرافیکی نیستند. این فایل ها می توانند فایل های صوتی، کلیپهای فیلم، فایل های آرشیو Zip یا Sit و غیره باشند. فایل های غیر گرافیکی که Gif یا JPEG نیستند، ممکن است توسط مرورگر تشخیص داده نشوند. کادر محاوره ای که حامل این پیغام است، معمولا نوع فایل درخواستی را مشخص می کند.
  راه حل: دستورالعمل مرورگر را دنبال کنید تا برنامه کاربردی مورد نیاز را دریافت دارید.
  Warning: message skill undelivered After Xx hours (خطای پستالکترونیکی)
  هشدار می دهد که شاید پیغام پستی با تاخیر ارسال شود. سرور به تلاش خود ادامه خواهد داد تا ارسال پیغام، در زمان تعیین شده به پایان برسد.
  You cont log as a user (FTPخطای)
  تمام سایت های FTP اجاز استفاده از سایت را به افراد غیر عضو نمی دهند. برخی از سایت ها نیز تعداد کاربران را محدود می کنند. احتمال دیگر این است که مرورگر شما اتصال های FTP ناشناس را پشتیبانی نمی کند. راه انتخابی بیشتر مرورگر ها این است که Anonymous را به عنوان نام کاربر و آدرس پست الکترونیک را به عنوان کلمه عبور ارائه می دهند. مرورگر American Online یکی از معدود مرورگرهایی است که این کار را انجام نمی دهد.
  راه حل: بعد ازمدتی دوباره تلاش کنید یا نام کاربری و کلمه عبور را دستی وارد کنید ( از نرم افزار FTP مانند WS-FTP استفاده کنید، اما به خاطر داشته باشید نام کاربری شما، Anonymous و کلمه عبور شما، آدرس پست الکترونیک خودتان است).
  :: یاد گرفته ام تنهایی را به بودن درجمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم ::
  :: یاد گرفته ام که بااحمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش زندگی کند ::
  :: یاد گرفته ام با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند ::
  :: یاد گرفته ام از حسود دوری کنم چون حتی اگر دنیا را به او تقدیم کنم باز هم از من بیزار خواهد بود ::
  =====================
 2. 7 کاربر مقابل از این پست ADMIN تشکر کرده اند.


 3. #2
  کاربر سایت

  http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

  [ ]
  تاریخ عضویت
  Jan 2012
  نوشته ها
  23
  تشکر
  3
  تشکر شده 37 بار در 9 پست

  پیش فرض

  600 اگر سيستم در حال شماره گيري باشد و دوباره شماره گيري نماييد اين خطا نمايش داده مي شود.
  601 راه انداز Port بي اعتبار مي باشد.
  602 Port هم اكنون باز مي باشد براي بسته شدن آن بايد كامپيوتر را مجدداً راه اندازي نمود.
  603 بافر شماره گيري بيش از حد كوچك است.
  604 اطلاعات نادرستي مشخص شده است.
  605 نمي تواند اطلاعات Port را تعيين كند.
  606 Port شناسايي نمي شود.
  607 ثبت وقايع مربوط به مودم بي اعتبار مي باشد.
  608 راه انداز مودم نصب نشده است.
  609 نوع راه انداز مودم شناسايي نشده است.
  610 بافر ندارد.
  611 اطلاعات مسير يابي غير قابل دسترس مي باشد.
  612 مسير درست را نمي تواند پيدا نمايد.
  613 فشرده سازي بي اعتباري انتخاب شده است.
  614 سرريزي بافر.
  615 Port پيدا نشده است.
  616 يك درخواست ناهمزمان در جريان مي باشد.
  617 Port يا دستگاه هم اكنون قطع مي باشد.
  618 Port باز نمي شود. ( وقتي رخ مي دهد كه يك برنامه از Port استفاده كند )
  619 Port قطع مي باشد. ( وقتي رخ مي دهد كه يك برنامه از Port استفاده كند)
  620 هيچ نقطه پاياني وجود ندارد.
  621 نمي تواند فايل دفتر راهنماي تلفن را باز نمايد.
  622 فايل دفتر تلفن را نمي تواند بارگذاري نمايد.
  623 نمي تواند ورودي دفتر راهنماي تلفن را بيابد.
  624 نمي توان روي فايل دفتر راهنماي تلفن نوشت.
  625 اطلاعات بي اساسي در دفتر راهنماي تلفن مشاهده مي شود.
  626 رشته را نمي تواند بارگذاري كند.
  627 كليد را نمي تواند بيابد.
  628 Port قطع شد.
  629 Port بوسيله دستگاه راه دور قطع مي شود. ( درست نبودن راه انداز مودم با برنامه ارتباطي)
  630 Port به دليل از كار افتادگي سخت افزار قطع مي شود.
  631 Port توسط كاربر قطع شد.
  632 اندازه ساختار داده اشتباه مي باشد.
  633 Port هم اكنون مورد استفاده مي باشد و براي Remote Access Dial-up پيكر بندي نشده است. ( راه انداز درستي بر روي مودم شناخته نشده است)
  634 نمي تواند كامپيوتر شما را روي شبكه راه دور ثبت نمايد.
  635 خطا مشخص نشده است.
  636 دستگاه اشتباهي به Port بسته شده است.
  637 رشته ( string ) نمي تواند تغيير يابد.
  638 زمان درخواست به پايان رسيده است.
  639 شبكه ناهمزمان قابل دسترس نيست.
  640 خطاي NetBIOS رخ داده است.
  641 سرور نمي تواند منابع NetBIOS مورد نياز براي پشتيباني سرويس گيرنده را بدهد.
  642 يكي از اسامي NetBIOS شما هم اكنون روي شبكه راه دور ثبت مي گردد. ( دو كامپيوتر مي خواهند با يك اسم وارد شوند )
  643 Dial-up adaptor در قسمت network ويندوز وجود ندارد.
  644 شما popus پيغام شبكه را دريافت نخواهيد كرد.
  645 Authentication داخلي اشكال پيدا كرده است.
  646 حساب در اين موقع روز امكان log o­n وجود ندارد.
  647 حساب قطع مي باشد.
  648 اعتبار password تمام شده است.
  649 حساب اجازه Remote Access را ( دستيابي راه دور ) را ندارد. ( به نام و كلمه عبور اجازه dial-up داده نشده است )
  650 سرور Remote Access ( دستيابي راه دور ) پاسخ نمي دهد.
  651 مودم شما ( يا ساير دستگاههاي اتصال دهنده ) خطايي را گزارش كرده است. ( خطا از طرف مودم بوده است )
  652 پاسخ نا مشخصي از دستگاه دريافت مي گردد.
  653 Macro (دستورالعمل كلان). ماكرو خواسته شده توسط راه انداز در ليست فايل .INF موجود نمي باشد.
  654 يك فرمان يا يك پاسخ در قسمت .INF دستگاه به يك ماكرو نامشخص اشاره مي نمايد.
  655 دستور العمل (پيغام) در قسمت فايل .INF دستگاه مشاهده نمي شود.
  656 دستورالعمل (ماكرو) (default off) در فايل .INF دستگاه شامل يك دستور العمل نامشخص مي باشد.
  657 فايل .INF دستگاه نمي تواند باز شود.
  658 اسم دستگاه در فايل .INF دستگاه يا در فايل .INI رسانه بيش از حد طولاني مي باشد.
  659 فايل .INI رسانه به نام ناشناخته يك دستگاه اشاره مي نمايد.
  660 فايل .INI رسانه براي اين فرمان پاسخي را ندارد.
  661 فايل .INF دستگاه فرمان را از دست داده است.
  662 تلاش براي قرار دادن يك ماكرو ليست نشده در قسمت فايل .INF صورت نگرفته است.
  663 فايل .INI رسانه به نوع ناشناخته يك دستگاه اشاره مي نمايد.
  664 نمي تواند به حافظه اختصاص دهد.
  665 Port براي Remote Access (دستيابي راه دور) پيكر بندي نشده است.
  666 مودم شما (ياساير دستگاههاي اتصال دهنده) در حال حاضر كار نمي كنند.
  667 فايل .INI رسانه را نمي تواند بخواند.
  668 اتصال از بين رفته است.
  669 پارامتر به كار برده شده در فايل .INI رسانه بي اعتبار مي باشد.
  670 نمي تواند نام بخش را از روي فايل .INI رسانه بخواند.
  671 نمي تواند نوع دستگاه را از روي فايل .INI رسانه بخواند.
  672 نمي تواند نام دستگاه را از روي فايل .INI رسانه بخواند.
  673 نمي تواند كاربر را از روي فايل .INI رسانه بخواند.
  674 نمي تواند بيشترين حد اتصال BPS را از روي فايل .INI رسانه بخواند.
  675 نمي تواند بيشترين حد BPS حامل را از روي فايل .INI رسانه بخواند.
  676 خط اشغال مي باشد.
  677 شخص به جاي مودم پاسخ مي دهد.
  678 پاسخي وجود ندارد.
  679 نمي تواند عامل را پيدا نمايد.
  680 خط تلفن وصل نيست.
  681 يك خطاي كلي توسط دستگاه گزارش مي شود.
  682 Writing section name دچار مشكل مي باشد.
  683 Writing device type با مشكل روبرو شده است.
  684 writing device name 684 با مشكل روبرو مي باشد.
  685 Writing maxconnectbps مشكل دارد.
  686 Writing maxcarrierBPS دچار مشكل مي باشد.
  687 Writing usage با مشكل مواجه است.
  688 Writing default off دچار مشكل مي باشد.
  689 Reading default off با مشكل مواجه است.
  690 فايل INI خالي ست.
  691 دسترسي صورت نمي پذيرد زيرا نام و كلمه عبور روي دامين بي اعتبار مي باشد.
  692 سخت افزار در درگاه يا دستگاه متصل شده از كار افتاده است.
  693 Binary macro با مشكل مواجه مي باشد.
  694 خطاي DCB يافت نشد.
  695 ماشين هاي گفتگو آماده نيستند.
  696 راه اندازي ماشين هاي گفتگو با مشكل روبرو مي باشد.
  697 Partial response looping با مشكل روبرو مي باشد.
  698 پاسخ نام كليدي در فايل INF. دستگاه، در فرمت مورد نظر نمي باشد.
  699 پاسخ دستگاه باعث سر ريزي بافر شده است.
  700 فرمان متصل به فايل INF. دستگاه بيش از حد طولاني مي باشد.
  701 دستگاه به يك ميزان BPS پشتيباني نشده توسط گرداننده com تغيير مي يابد.
  702 پاسخ دستگاه دريافت مي گردد زماني كه هيچكس انتظار ندارد.
  703 در فعاليت كنوني مشكلي ايجاد شده است.
  704 شماره اشتباه callback .
  705 مشكل invalid auth state .
  706 Invalid auth state دچار مشكل مي باشد.
  707 علامت خطاياب . x. 25
  708 اعتبار حساب تمام شده است.
  709 تغيير پسورد روي دامين با مشكل روبرو مي باشد.
  710 در زمان ارتباط با مودم شما خطاهاي سري يش از حد اشباع شده مشاهده مي گردد.
  711 Rasman initialization صورت نمي گيرد گزارش عملكرد را چك كنيد.
  712 درگاه Biplex در حال اجرا مي باشد. چند ثانيه منتظر شويد و مجدداً شماره بگيريد.
  713 مسيرهاي ISDN فعال در خط اصلي قطع مي باشد.
  714 كانال هاي ISDN كافي براي ايجاد تماس تلفني در دسترس نمي باشند.
  715 به دليل كيفيت ضعيف خط تلفن خطاهاي فراواني رخ مي دهد.
  716 پيكر بندي remote access IP غير قابل استفاده مي باشد.
  717 آدرسهاي IP در static pool remote access IP وجود ندارد.
  718 مهلت بر قراري تماس PPP پايان پذيرفته است.
  719 PPP توسط دستگاه راه دور پايان مي يابد.
  720 پروتكل هاي كنترل PPP پيكر بندي نشده اند.
  721 همتاي PPP پاسخ نمي دهد.
  722 بسته PPP بي اعتبار مي باشد.
  723 شماره تلفن از جمله پيشوند و پسوند بيش از حد طولاني مي باشد.
  724 پروتكل IPX نمي تواند بر روي درگاه dial –out نمايد زيرا كامپيوتر يك مسير گردان IPX مي باشد.
  725 IPX نمي تواند روي port (درگاه) dial – in شود زيرا مسير گردان IPX نصب نشده است.
  726 پروتكل IPX نمي تواند براي dial – out ، روي بيش از يك درگاه در يك زمان استفاده شود.
  727 نمي توان به فايل TCPCFG . DLL دست يافت.
  728 نمي تواند آداپتور IP متصل به remote access را پيدا كند.
  729 SLIP استفاده نمي شود مگر اينكه پروتكل IP نصب شود.
  730 ثبت كامپيوتر كامل نمي باشد.
  731 پروتكل پيكر بندي نمي شود.
  732 توافق بين PPP صورت نگرفته است.
  733 پروتكل كنترل PPP براي پروتكل اين شبكه، در سرور موجود نمي باشد.
  734 پروتكل كنترل لينك PPP خاتمه يافته است.
  735 آدرس مورد نياز توسط سرور رد مي شود.
  736 كامپيوتر راه دور پروتكل كنترل را متوقف مي نمايد.
  737 نقطه برگشت ( LOOPBACK DETECTED ) شناسايي شد.
  738 سرور آدرس را مشخص نمي كند.
  739 سرور راه دور نمي تواند از پسورد ENCRYPTED ويندوز NT استفاده نمايد.
  740 دستگاه هاي TAPI كه براي remote access پيكر بندي مي گردند به طور صحيح نصب و آماده نشده اند.
  741 كامپيوتر محلي از encryption پشتيباني نمي نمايد.
  742 سرور راه دور از encryption پشتيباني نمي نمايد.
  743 سرور راه دور به encryption نياز دارد.
  744 نمي تواند شماره شبكه IPX را استفاده نمايد كه توسط سرور راه دور در نظر گرفته شده است گزارش وقايع را باز بيني نماييد.
  745 يك فايل مهم و ضروري آسيب ديده است. Dial – up networking را مجدداً نصب نماييد.
  751 شماره callback شامل يك كاراكتر بي اعتبار مي باشد. كاراكترهاي زير فقط مجاز دانسته مي شوند : Space, T, P, W, (,), - , @. صفر تا 9 .
  752 در زمان پر دازش script يك خطاي نحوي صورت مي گيرد.
  753 اتصال نمي تواند قطع شود زيرا توسط مسير گردان چند پروتكلي ايجاد شده است.
  754 سيستم قادر به يافتن bundle چند انصالي نمي باشد.
  755 سيستم قادر به اجراي شماره گيري خودكار نمي باشد زيرا اين ورودي يك شماره گير عادي را دارد.
  756 اين اتصال هم اكنون در شماره گيري مي باشد.
  757 خدمات دستيابي راه دور خود به خود آغاز نمي شوند اطلا عات بيشتري در گزارش وقايع در اختيار شما قرار مي گيرد.
  758 اشتراك اتصال اينترنت هم اكنون روي اين اتصال ميسر مي گردد.
  760 در زمان فراهم آوري امكانات مسير يابي ، اين خطا رخ مي دهد.
  761 در زمان فراهم شدن اشتراك اتصال اينترنت براي اين اتصال اين خطا ايجاد مي گردد.
  763 اشتراك اتصال اينترنت فعال نمي باشد. دو اتصال LAN و يا بيشتر به علاوه اتصالي كه با اين LAN ها مشترك شده است وجود دارد.
  764 دستگاه كارت خوان smartcard نصب نيست.
  765 اشتراك اتصال اينترنت ميسر نمي باشد. اتصال LAN با آدرس IP در حال حاضر پيكر بندي مي شود كه براي آدرس گذاري اتوماتيك IP مورد نياز مي باشد.
  766 سيستم نمي تواند هيچ گواهي اي را بيابد.
  767 اشتراك اتصال اينترنت ميسر نمي گردد اتصال LAN بر روي شبكه شخصي انتخاب مي گردد كه بيش از يك آدرس IP را پيكر بندي كرده است. اتصال LAN را با يك آدرس IP مجزا، مجدداً پيكر بندي نماييد قبل از اينكه اشتراك اتصال اينترنت صورت گيرد.
  768 به دليل رمز دار نكردن داده ها اتصال صورت نمي پذيرد.
  769 مقصد مشخصي قابل دست يابي نمي باشد.
  770 دستگاه راه دور تلا ش براي ايجاد اتصال را نمي پذيرد.
  771 اقدامات اتصال صورت نمي گيرد زيرا شبكه اشغال مي باشد.
  772 سخت افزار شبكه كامپيوتر راه دور با نوع تلفن مورد نياز سازگاري ندارد.
  773 امكان ايجاد اتصال موثر نمي باشد زيرا شماره مقصد تغيير كرده است.
  774 به دليل از كار افتارگي موقت ، اتصال صورت نمي گيرد.
  775 مكالمه تلفني توسط كامپيوتر راه دور متوقف شد.
  776 مكالمه تلفني نمي تواند وصل گردد زيرا مقصد خواسته است كه ويژگي را حفظ نمايد.
  777 اتصال صورت نمي گيرد زيرا مودم ( يا ساير وسايل ارتباط دهنده ) روي كامپيوتر راه دور دچار مشكل مي باشند.
  778 تاييد هويت سرور غير ممكن مي باشد.
  779 براي بر قراري dial – out اين اتصال بايد از smartcard استفاده نماييد.
  780 عمل انجام شده براي اين اتصال بي اعتبار مي باشد.
  781 تلاش براي رمز گذاري (encryption) صورت نمي گيرد زيرا گواهي معتبري يافت نمي گردد.
  782 ترجمه آدرس شبكه (NAT) در حال حاضر به عنوان يك پروتكل مسير يابي نصب مي گردد و بايد قبل از اينكه اشتراك اتصال اينترنت فراهم گردد حذف شود .
  783 اشتراك اتصال اينترنت ميسر نمي باشد. اتصال LAN كه به عنوان شبكه شخصي انتخاب مي گردد يا فراهم نمي شود و يا از شبكه قطع مي باشد. لطفاً قبل از فراهم شدن اشتراك اتصال اينترنت از اتصال آداپتور LAN مطمئن شويد.
  784 در حالي كه اين اتصال را در زمان log o­n استفاده مي كنيد شما نمي توانيد شماره بگيريد زيرا اين اتصال براي استفاده از نام كاربري پيكر بندي شده است كه متفاوت از نام كاربر روي smartcard مي باشد. چنانچه بخواهيد آنرا در زمان log o­n استفاده نماييد بايد براي است
  785 در صورت استفاده از اين اتصال در زمان log o­n شما نمي توانيد شماره گيري نماييد زيرا براي استفاده از يك smartcard پيكر بندي نشده است. چنانچه بخواهيد آنرا در زمان log o­n به كار ببريد بايد امكانات اين اتصال را تصحيح و آماده نماييد به طوري كه smartcard استفا
  786 مبادرت به اتصال L2TP صورت نمي پذيرد زيرا هيچ گواهينامه معتبري براي تصديق (authentication) امنيت روي كامپيوتر شما وجود ندارد.
  787 اتصال L2TP غير ممكن است زيرا لايه امنيتي نمي تواند كامپيوتر راه دور را authentication نمايد.
  788 تلاش براي ايجاد اتصال L2TP بي نتيجه مي باشد زيرا لايه امنيتي نمي تواند پارامترهاي سازگار با كامپيوتر راه دور را فراهم نمايد.
  789 تلاش براي اتصال L2TP فراهم نمي گردد زيرا لايه امنيتي با يك خطاي پردازشي در طول سازگاري با كامپيوتر راه دور مواجه است.
  790 تلاش براي اتصال L2TP صورت نمي گيرد زيرا تاييد گواهينامه بر روي كامپيوتر راه دور ميسر نمي باشد.
  791 اتصال L2TP ميسر نمي باشد زيرا خط مشي امنيتي (security policy) براي اتصال يافت نمي شود.
  792 اتصال L2TP صورت نمي گيرد زيرا زمان توافق امنيتي به پايان رسيده است.
  793 اتصال L2TP ميسر نمي گردد زيرا اين خطا رخ مي دهد در حالي كه در مورد امنيت به توافق مي رسند.
  794 ويژگي RADIUS اين كاربر PPP نمي باشد.
  795 ويژگي RADIUS نوع تونلي براي اين كاربر، نادرست مي باشد.
  796 ويژگي RADIUS نوع خدمات براي اين كار نه قالب بندي مي شود و نه callback قالب بندي مي شود.
  797 مودم پيدا نشد.
  798 گواهينامه اي شناسايي نمي شود كه بتواند پروتكل قابل ارائه استفاده شود.
  799 اشتراك اتصال اينترنت ميسر نمي گردد زيرا دو IP شبيه به هم در شبكه وجود دارد. IC ها به ميزباني نيازمند مي باشند كه براي استفاده از 192 ، 168 ، 0 ، 1 پيكر بندي شده است. مطمئن شويد كه هيچ سرويس گيرنده ديگري براي استفاده از 192 ، 168 ، 0 ، 1 پيكر بندي نشده اس
  800 قادر به ايجاد اتصال VPN نمي باشد. سرويس دهنده VPN در دسترس نمي باشد و يا ممكن است پارامترهاي امنيتي براي اتصال به درستي پيكربندي نشده باشند.
  ویرایش توسط TARIMEHR : 02-26-2012 در ساعت 20:54

+ ارسال موضوع جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

تعداد اعضای بازدید کننده از این تایپیک : 0

بازدید کنندگان :  (نمایش کلی)

نامی برای نمایش وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

Bookmarks

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •