سلام
همونظوری که تو عنوان گفتم وقتی چاپگر سامسونگتون چاپ نمیکنه نشان از این نیست که پودرش تموم شده بلکه شمارنده چاپگر پرشده
یعنی چی؟

چاپگرهای سامسونگ شمارنده ی تعداد ورق چاپ شده دارند
مثلا اگه شما 2000 ورق چاپ کنید دیگه به شما اجازه نمیده تا چاپ کنید و عملا به شما اخطار میده که باید کارتریجتون رو عوض کنید(حتی اگه شارژش کنید هم فبول نمیکنه)که خوب این عمل پرهزینه واشتباه است!
همونطوري كه خيلي از شما مي دونيد و شايدم نمي دونيدكارتريجي كه همراه اين پرينتر هستش چيپ نداره!
سامسونگ بجاي اينكه بياد رو خود كارتريج چيپ قرار بده اومده رو برد اصلي پرينتر اين چيپ رو قرار داده!
اما راه چیست؟
اگر کارتریجتونو به یکی از مکان های شارژ ببرید بهتون میگه باید چاپگرتونو بیارید تا یه تغییراتیرو روش انجام بدیم و خوب یه هزینه ای هم ازتون میگیره
اما چه کاری انجام میده تا چاپگرتون نتونه اطلاعات مربوط به میزان تونر رو نشون بده تا هرچقدر خواستید چاپ کنید؟
من دو راه واستون میذارم

راه اول : استفاده از فایل ریسیت شمارنده که خوب هر چاپگری ریسیتر خاصه خودشو داره
تازه هر مدلی با توجه به ورژنش فایل ریسیتر جدا داره!(اطلا عات تکمیلی در صورت در خواست متعاقبا)

راه دوم :
ابتدا بايد كاور پشتي پرينتر رو باز كنين .براي انجام اين كار بايد دو تا پيچي رو كه يكي سمت كابل usb‌و ديگري سمت كابل برق هست رو باز كنيد . و زائده زير دستگاه رو هم با يه پيچ گوشتي جدا كنين .حتما قبل از اين كار برق پرينتر رو قطع كنيد
بعد از باز كردن كاور و برداشتن اون دو تا برد رو مي تونين ببينين كه يكي سمت چپ قرار داره و كابل برق به اون وصل مي شه و برد ديگري كه كابل usb بهش وصل مي شه.شما با برد سمت چپ اصلا كاري ندارين و حتي بهش دست هم نمي زنين.(اين برد تغذيه پرينتر هستش و ممكنه تا چند هزار ولت ولتاژ روش باشه پس اصلا بهش دست نزنين) و يكراس مي رين سراغ برد سمت راست رو اين برد يه چيپ برزگ قرار داده كه به اصطلاح cpu دستگاه هستش و بغل اون يه آي سي 8 پايه وجود داره شما بايد بكنين اينه كه پايه 1 و 4 اين آي سي رو با يه تيكه سيم به هم وصل كنين عکس:
http://h1.ripway.com/electroway/scrow.jpg
http://h1.ripway.com/electroway/reset.jpg
همونطور که گفتم این توضیحات و ناقص نوشتم در صورت در خواست کاملا تو ضیح میدم
البته باید بگم هیچ مسئولیتی در قبال اتفاقات احتمالی و یا غیره ندارم