سلام به مدیران سایت مفید میهن دانلود. دوستان من از سایت شما تا حالا خیلی چیزها دانلود کردم و تقریبا همه اونها برای من بسیار مفید بودند. به نظر من سایت شما واقعا در خیلی از زمینه ها توی سایت های فارسی حرف اول رو می زنه. به خاطر همین خیلی دوست داشتم و دارم که ضحمات شما رو یک جوری جبران کنم. ببینید، من نرم افزار Cambridge Advanced Learners Dictionary 3rd Edition رو از رپیدشیر که لینک های دانلودش رو هم در ادامه می گذارم دانلود کردم. فایلش یک فایل ایزوی 753 مگابایتی است که به 7 پارت 100 مگابایتی و یک پارت 53 مگابایتی تقسیم شده. من از ویندوز 7 استفاده می کنم و اون رو، روی همین 7 نصب کردم کاملا سالم و تر و تمیز کار می کنه و بعد از نصب هم نیاز نیست برای بالا آمدن نرم افزار و استفاده از اون مثل ورژنی که در سایت خوبتون قرار دادید حتما ایمیج نرم افزار در یک درایور مجازی وجود داشته باشه. به یکی از آشنایان که از Xp استفاده می کنه هم دادم و بدون هیچ مشکلی روی اون هم کار می کنه. من فکر می کنم اگه این رو در سایت خوبتون قرار بدید چند نفر از دوستان هم که مشکل داشتن و در بخش نظرات اون پست کامنت گذاشته بودند دیگه مشکل نخواهند داشت.
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
البته اگر مایلید که از سرور های دیگه ای مثل fileserver دانلود کنید می تونید به این لینک مراجعه کنید:
با تشکر از سایت خوبتون که برای من و خیلی از ما مفید بوده و با آرزوی موفقیت روز افزون شما