مای بی بی (MyBB) چیست؟
MyBulletinBoard به اختصار MyBB مای بی بی سیستمی است که بر پایه زبان برنامه نویسی PHP و بانک اطلاعاتی MySQL نوشته شده است. پلاگین(افزونه)ها و تم(پوسته)های طراحی شده برای این سیستم، آن را بیش از پیش حرفه ای تر و کاربر پسندانه تر کرده است. این سیستم توسط Chris Boulton ساخته شده و توسط گروه MyBB پشتیبانی می شود. امکانات و ابزار های جدید در نسخه 1.4 باعث شده این سیستم جایگاه برتری را در بین سیستم های انجمن ساز به خود اختصاص دهد. مای بی بی یکی از محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوای رایگان در ایران بوده و توسط دو سایت فارسی پشتیبانی می شود.

استفاده آسان:
هم برای شما و هم برای کاربران شما،
فکر های زیادی در MyBB واسط شدند که استفاده از آن را آسان کنند. مای بی بی از ساختار برد گفتگوی استاندارد استفاده می کند، بنابراین بازدیدگان شما احساس آشنایی با طریقه استفاده از مای بی بی را خواهند کرد. کاربران شما می توانند از کنترل پنل مای بی بی برای تغییر روشی که آن ها گفنگو ها را می بینند استفاده کنند. آن ها هم چنین می توانند آسان شروع کنند و به گفتگو ها پاسخ دهند و ارسال هایشان را علامت گذاری کنند. مدیران کل و مدیران انجمن می توانند از ویرایش MyBB درون خطی و ویژگی های میانه برای کنترل بحث ها و منظم نگه داشتن تالار گفتگو استفاده کنند.

مدیریت:
کنترل کامل بر انجمن شما،
پانل مدیریت MyBB گسترده است و به شما اجازه کنترل هر جنبه از برد گفتگوی شما را می دهد. شما به راحتی می توانید رفتار ، طرح ، گزینه ها و ساختار برد گفتگوی خود را تغییر دهید. اگر شما می خواهید از ارسال بیش از یک بار کاربران در هر x ثانیه ممانعت کنید، شما می توانید این کار را انجام دهید.
شما هم چنین می توانید در صورت تمایل به کاربران خود اجازه دهید به ارسال هایشان امضا اضافه کنند. اضافه سفارشی MyCode می تواند به همان اندازه آسان، مدیریت نمایش ارسال ها و موضوع ها را انجام دهد.

سیستم پلاگین:
به راحتی عملکرد انجمن را توسعه دهید،
MyBB یکی از پیشرفته ترین سیستم های افزونه در میان بردهای انجمن امروزه را دارا می باشد.
فقط چند دقیقه برای نصب پلاگین طول می کشد که می تواند MyBB را متناسب با نیازهای شما یا حتی بهتر بسازد. جامعه فعال و دوستانه MyBB مقدار زیادی از پلاگین ها را توسعه داده است که برای استفاده آماده هستند ؛ در میان آنها پلاگین هایی هستند برای نمایش تمام موضوعات بدون پاسخ ، گسترش آمار تالار گفتگو ، نشان دادن دسترسی ها که در فروم وجود دارد و خیلی بیشتر...