+ ارسال موضوع جدید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: روش جديد و موثر كسب درآمد اينترنتي

 1. #1
  کاربر سایت

  http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

  [ ]
  تاریخ عضویت
  Apr 2011
  نوشته ها
  1
  تشکر
  0
  تشکر شده 0 بار در 0 پست

  پیش فرض روش جديد و موثر كسب درآمد اينترنتي

  اگر به سایتهای خارجی اعتماد ندارید، حالا زمان تحقق یک رویای بزرگ با سایت ایرانی ايران ادورتايزرز فرا رسیده.
  ثبت شده در ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی ایرانی
  توجه : عضویت تا ۳۱ خرداد ماه رایگان است
  [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
  [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
  تا پایان خردادماه لینک بازاریابی کلیه کاربرانی که سرگروهشان تیم مدیریت ايران ادورتايزرزباشد، به صورت کاملا رایگان تایید می گردد. لازم به ذکر است پس از موعد مقرر لینک بازاریابی تیم مدیریت از سیستم حذف خواهد گشت.
  با کلیک بر لینک زیر، قبل از پایان موعد مقرر ثبت نام کنید:

  [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

  [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] جهت اطلاع از نحوه ی چگونگی عضو شدن به ادامه مطلب مراجعه نمایید …

  کسب درآمد در این سامانه به روش PPL می باشد که بی شک مطمئن ترین و نوین ترین سیستم کسب درآمد در جهان و به روایتی دیگر نسل جدید سیستم های کسب درآمد است.
  روش کسب درآمد
  در این روش پرداخت ها به کاربر زمانی صورت می پذیرد که کاربر سرگروه یک گروه بازاریابی باشد. شما به ازای هر گروهی که سرگروه آن باشید مبلغی را به عنوان دستمزد دریافت نموده و از آن گروه حذف می شوید و نفر بعد از شما به عنوان سرگروه جایگزین شما خواهد شد.
  هر گروه بازاریابی شامل ۵ نفر در ۵ رتبه مختلف است. شما در ابتدای کار در رتبه ۵ یک گروه قرار دارید. در صورت عضویت هر تعداد کاربر جدید در این سامانه از طریق لینک شما، یک رتبه در گروه آن کاربران صعود خواهید کرد و در هر گروه مربوط به کاربران معرفی شده توسط شما در رتبه ۴ قرار خواهید گرفت. حال به ازای هر پیشرفت رتبه کاربران معرفی شده توسط شما، شما نیز یک رتبه در گروه های جدید صعود خواهید کرد. در نهایت به ازای هر گروهی که در آن به رتبه اول رسیده باشید و عنوان سرگروه را کسب کرده باشید مبلغی را دریافت و از آن گروه حذف خواهید شد.
  مبلغ قابل پرداخت به اعضای سرگروه ۵۰،۰۰۰ ریال معادل ۵۰۰۰ تومان به ازای هر گروه می باشد. این مبلغ بابت دستمزد بازاریابی و معرفی کاربر و نیز بازدیدهای انجام شده از تبلیغات موجود در سیستم iranadvertisers، پرداخت می گردد.
  شیوه پرداخت:
  شیوه پرداخت دستمزد به صورت کاملا کاربرگرا می باشد که به User Based Payments شهرت دارد. در این حالت وب سایت هیچ دخالتی در پرداخت دستمزدها نداشته و کلیه تراکنش های مالی در سمت اعضا و از طریق کارتهای عابربانک معتبر کشور (عضو شبکه شتاب) صورت می گیرید. در این روش هیچگونه ارزی از کشور خارج نخواهد شد و پای هیچگونه واسطه ای در میان نیست.
  عضویت در این سامانه کاملا رایگان است اما پس از عضویت برای فعال شدن لینک بازاریابی، کاربر می بایست مبلغ ۵۰،۰۰۰ ریال معادل ۵۰۰۰ تومان را به عنوان دستمزد به حساب سرگروه خود واریز نموده و پس از تایید دریافت مبلغ توسط سرگروه، در رتبه ۵ آن گروه قرار گیرد و لینک بازاریابی وی فعال گردد. لازم به ذکر است درآمد شما نیز نهایتا به ازای هرگروه که در آن سرگروه باشید به همین روش توسط اعضای جدید به حسابتان واریز خواهد شد، که بستگی به میزان تلاش شما می تواند صدها یا هزاران برابر مبلغی باشد که درابتدای کار به حساب سرگروه خود واریز نموده اید.
  هر کاربر تنها یک بار مبلغ ۵۰،۰۰۰ ریال معادل ۵۰۰۰ تومان را به حساب سرگروه خود واریز می نماید.
  روش عضویت و شروع کار:
  هم اکنون زمان تحقق یک رویای بزرگ فرا رسیده است.
  برای عضویت از طریق لینک زیر اقدام نمایید .
  [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
  پس از تکمیل فرم های عضویت و بازدید از وب سایت حامیان، شما به عنوان کاربر "غیرفعال" در سیستم شناخته خواهید شد. در این حالت لینک بازاریابی شما غیرفعال می باشد. جهت فعال شدن لینک بازاریابی خود می بایست مبلغ ۵۰،۰۰۰ ریال معادل ۵۰۰۰ تومان را به سرگروه خود که در بخش کاربریتان به شما معرفی می گردد، به عنوان دستمزد وی پرداخت نمایید. پس از تایید دریافت مبلغ توسط سرگروه، لینک شما فعال و کاربریتان به حالت "نیمه فعال" تغییر می یابد. حال با استفاده از لینک خود می توانید کار بازاریابیتان را آغاز نمایید. چنانچه حداقل ۵ کاربر "نیمه فعال" از طریق لینک بازاریابی شما در سامانه ثبت نام کرده باشند، کاربری شما به حالت "کاملا فعال" ارتقا می یابد.
  توجه
  تا پایان خردادماه لینک بازاریابی کلیه کاربرانی که سرگروهشان تیم مدیریت iranadvertisersباشد، به صورت کاملا رایگان تایید می گردد. لازم به ذکر است پس از موعد مقرر لینک بازاریابی تیم مدیریت از سیستم حذف خواهد گشت.
  - سامانه تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ایرانiranadvertisers صرفا یک سیستم تبلیغاتی است که با استخدام اعضا به عنوان بازاریاب تبلیغاتی، در راستای افزایش بازدید وب سایت حامیان خود فعالیت می نماید.

  - درآمد ایران ادورتایزرز تنها از طریق درج و نمایش تبلیغات در وب سایت خواهد بود. ایران ادورتایزرز هیچگونه مبلغی تحت هیچ عنوان از کاربران خود دریافت نمی نماید.

  - کلیه تراکنش های مالی (دریافت ها و پرداخت ها) در سمت کاربران و به صورت کاملا کاربرگرا صورت میپذیرد و ایران ادورتایزرز هیچگونه دخالتی در این خصوص ندارد. لذا هیچگونه واسطه ای وجود ندارد و هیچگونه ارزی از کشور خارج نمی شود.

  - درآمد در ایران ادورتایزرز با توجه به مسائل شرعی، به هیچ عنوان به صورت دائمی نیست و هر کاربر پس از دریافت دستمزد خود از سیستم حذف میگردد. درآمد هر فرد دقیقا متناسب با میزان فعالیت وی می باشد.

  - آنچه که کاربران تحت عنوان دستمزد بازاریابی دریافت مینمایند، حاصل تلاش آنها در معرفی و جذب بازدیدکننده برای وب سایت حامیان ما می باشد.

  - سامانه ایران ادورتایزرز با نشانی [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد به ثبت رسیده است.

  سوالات شما :

  1) چگونه در سامانه ایران ادورتایزرز ثبت نام کنیم؟

  - از طریق لینک بازاریابی ذیر عضو شوید.
  [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

  - فردی که از طریق لینک بازاریابی وی ثبت نام مینمایید، "معرف" شما لقب می گیرد. سعی کنید کسی را به عنوان معرف انتخاب کنید که بتوانید از پشتیبانی و راهنمایی های وی برخوردار شوید.

  - پس از ورود از طریق لینک بازاریابی معرف خود، جدولی به شکل زیر را مشاهده می نمایید.

  [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

  - این جدول "گروه بازاریابی" نام دارد. هر گروه بازاریابی شامل ۵ نفر از اعضا می باشد. اعضا بر اساس رتبه بازاریابی خود در این گروه مرتب شده اند. نفر اول گروه "سرگروه" نامیده می شود. نفر آخر گروه همان "معرف" شماست که قصد دارید از طریق لینک بازاریابی وی ثبت نام نمایید.

  - پس از تکمیل تمامی مراحل ثبت نام و "فعال سازی" عضویت شما از طریق سرگروه این گروه، سرگروه فعلی از سیستم حذف می گردد، سایر اعضا یک رتبه صعود می کنند و شما جایگزین نفر آخر خواهید شد و گروه جدیدی را تشکیل خواهید داد.

  - جهت شروع ثبت نام بر روی "شروع" کلیک نمایید.

  [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

  - در هنگام "عضویت" حتما از "اطلاعات صحیح" متعلق به "خودتان" استفاده کنید. چرا که پرداخت دستمزد به شما بر اساس همین اطلاعات صورت میپذیرد و تغییر مشخصاتی همچون نام و نام خانوادگی و نیز پست الکترونیکی بعد از ثبت نام امکانپذیر نخواهد بود.

  - "جمله پنهان" تنها در هنگام بازیابی رمز عبور در هنگامی که رمز عبورتان را فراموش کرده اید کاربرد دارد.

  - حتما از "شماره کارت ۱۶ رقمی" عضو شبکه شتاب متعلق به خودتان استفاده نمایید در غیر این صورت پرداخت دستمزد به شما با مشکل مواجه می شود.

  - هر پیامی که در قسمت "سایر توضیحات" وارد نمایید، زمانی که سرگروه شوید برای افرادی که قرار است به حساب شما مبلغ واریز نمایند نمایش داده میشود.

  - مطالعه "قوانین و شرایط" سامانه قبل از عضویت و پذیرش آن در هنگام عضویت الزامی است.

  - در صورتی که در هنگام ثبت نام با خطایی مواجه نشوید، پیامی شامل شماره بازاریابی شما برایتان نمایش داده می شود. شماره بازاریابی شما کد شناسایی شما در سیستم است. آنرا یادداشت نمایید.

  [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

  - در این مرحله ثبت نام اولیه شما به پایان رسیده و اطلاعات شما در سامانه ثبت گردیده است. حال می توانید از طریق صفحه ورود به سامانه به پنل کاربری خود وارد شوید. توجه نمایید که در این مرحله هنوز حساب شما غیر فعال است.

  [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

  - در هر بار ورود شما به سامانه تعدادی تبلیغات برایتان نمایش داده میشود. بازدید از تمامی تبلیغات جهت ورود به پنل کاربری الزامی است. بر روی هر یک از تبلیغات کلیک نمایید و از وب سایت آنها بازدید نمایید.

  [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

  - پس از بازدید از تمامی وب سایت ها بر روی "ادامه" کلیک نمایید تا به پنل کاربری خود وارد شوید.

  [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

  2) چگونه حساب کاربری و لینک بازاریابی خود را فعال کنیم؟

  - پس از ثبت نام اولیه وضعیت کاربری و لینک بازاریابی شما غیر فعال است. جهت فعال سازی می بایست مبلغ ۵۰۰۰ تومان دستمزد سرگروه بازاریابی خود را به شماره کارتی که در قسمت "مشخصات سرگروه" درج شده است کارت به کارت نمایید.

  - پس از واریز وجه به حساب سرگروه به قسمت ثبت پرداخت مراجعه نمایید و شماره تراکنش یا شماره ارجاع را که در هنگام کارت به کارت از بانک دریافت نموده اید را همراه با شماره کارتی که با آن مبلغ را کارت به کارت نموده اید در سیستم ثبت نمایید.

  - توجه: سرگروه هر گروه بازاریابی یکی از کاربران عادی سامانه می باشد که با تلاش خود به رتبه سرگروهی رسیده است و هیچ ارتباطی با مدیریت ایران ادورتایزرز ندارد. پس شما مبلغ را به حساب ایران ادورتایزرز واریز نمی کنید بلکه به حساب یکی از هموطنان خود واریز می نمایید. در نهایت نیز تعداد زیادی از همین مبلغ ها متناسب با تلاشتان به حساب شما واریز می گردد.

  - سرگروه ۷ روز فرصت دارد که دریافت وجه از شما و حساب کاربریتان را تایید نماید. در صورتی که پس از ۷ روز حساب شما توسط سرگروه تایید نشد به قسمت ارسال گزارش مراجعه نمایید تا مورد توسط تیم مدیریت ایران ادورتایزرز رسیدگی شود. در صورتی که قبل از مهلت ۷ روز گزارش ارسال نمایید حساب کاربریتان به حالت تعلیق در خواهد آمد.

  3) چگونه با ایران ادورتایزرز به کسب درآمد بپردازیم؟

  - پس از فعال شدن لینک بازاریابی شما توسط سرگروه، لینک بازاریابیتان را که در قسمت انتهایی پنل کاربری درج شده است در اختیار دوستانتان قرار دهید تا از طریق لینک شما ثبت نام نمایند. شما میتوانید لینک بازاریابیتان را در وب سایت یا وبلاگتان قرار دهید.

  - هیچگونه محدودیتی در تعداد افرادی که شما می توانید به صورت مستقیم جذب نمایید وجود ندارد. شما می توانید از یک تا بی شمار فرد را با لینک بازاریابی خود جذب نمایید.

  - هر کاربر زمانی که فردی را با لینک خود جذب می نماید در یک گروه بازاریابی جدید در یک رتبه بالاتر قرار میگیرد. حال اگر افرادی که شما جذب نموده اید یک رتبه پیشرفت کنند شما نیز یک رتبه پیشرفت خواهید داشت تا زمانی که به رتبه سرگروهی برسید.

  - به عنوان مثال اگر شما ۵ نفر را از طریق لینک بازاریابی خودتان جذب نمایید. آنگاه در ۵ گروه در رتبه بازاریابی ۴ قرار خواهید گرفت. حال اگر هریک از آن ۵ نفر خود نیز ۵ نفر را به سیستم معرفی نمایند آنگاه شما در ۲۵ گروه در رتبه بازاریابی ۳ قرار خواهید گرفت. اگر هر یک از این ۲۵ نفر نیز همین روند را ادامه دهند شما در ۱۲۵ گروه در رتبه بازاریابی ۲ و در نهایت در ۶۲۵ گروه در رتبه بازاریابی ۱ و به عنوان سرگروه قرار خواهید گرفت. حال شما در ۶۲۵ گروه مختلف، مانند آن گروه ۵ نفره ای که خودتان در ابتدای ثبت نام در آن عضو شدید، در رتبه سرگروهی قرار دارید. فرض کنیم در هر یک از این گروه ها ۵ نفر بخواهند عضو شوند لذا برای تایید حساب خود ملزم به پرداخت مبلغ ۵۰۰۰ تومان به سرگروه خود (شما) هستند. لذا در آمد نهایی شما در این مثال حدود ۱۵ میلیون تومان خواهد بود که به تناوب به حسابتان کارت به کارت میشود و از آن گروه ها حذف میشوید. حال بسته به پتانسیل و تلاش خودتان روند را با ۱۰ نفر محاسبه نمایید.

  - هر کاربر که توسط شما جذب شده است در صورتی در شمار زیرمجموعه های شما محسوب می شود که لینک بازاریابی وی فعال شده باشد.

  - افرادی را جذب نمایید که آنها نیز روند کار را ادامه دهند در غیر این صورت هیچ منفعتی برای شما نخواهد داشت.

  - شرط واریز وجه به حساب شما زمانی که به رتبه سرگروهی نائل شدید آن است که حداقل ۵ نفر را به صورت مستقیم جذب نموده باشید.

  - هیچگونه محدودیتی در میزان درآمد شما وجود ندارد.

  - درآمد شما از ۴ سطح بعد از خودتان است و نه از زیر مجموعه هایتان لذا شما از یک سطح درآمد کسب می نمایید.


  4) آیا امکان عضویت بدون داشتن معرف وحود دارد؟
  خیر شما برای عضویت به لينك بازاريابي یکی از اعضا نیاز دارید.

  5) وضعیت کاربر که در پنل کاربری درج شده است چیست؟
  وضعیت غیرفعال برای کاربری است که ثبت نام اولیه را انجام داده است اما هنوز دستمزد سرگروه خود را پرداخت نکرده و یا هنوز توسط سرگروه خود تایید نشده است. وضعیت نیمه فعال برای کاربری است که لینک بازاریابیش تایید شده است اما هنوز حداقل ۵ نفر را به سیستم معرفی نکرده است. چنانچه کاربری حداقل ۵ نفر را به سیستم معرفی نماید وضعیت کاربریش به کاملا فعال ارتقا یافته و شرایط سرگروه شدن را دارد.

  6) در هنگام ثبت نام درج شده است که سرگروه اصلی شما نیمه فعال است علت چیست؟
  چنانچه کاربری به رتبه سرگروهی رسیده باشد اما حداقل ۵ نفر را مستقیما به سیستم جذب نکرده باشد وضعیت وی نیمه فعال است و شرط سرگروه شدن را ندارد لذا معرف وی تا زمانی که ۵ نفرش را کامل کند به عنوان سرگروه جایگزین وی می شود.

  7)از کجا متوجه شویم که سرگروه حساب کاربری ما را تایید کرده است یا خیر؟
  در پنل کاربریتان در قسمت پرداخت دستمزد چهار حالت وجود دارد. حالت پرداخت نشده، حالت انتظار (در حال بررسی توسط سرگروه)، حالت تایید شده، حالت عدم تایید.

  پیام معرف چیست؟ هر کاربر میتواند در ایران ادورتایزرز برای افرادی که به صورت مستقیم جذب نموده است پیام ثبت نماید. حتما به پیام های ثبت شده توسط معرفتان توجه نمایید. در صورتی که تمایل دارید برای زیرمجموعه هایتان پیام ارسال نمایید به قسمت "تغییر مشخصات" مراجعه نمایید. این پیام در پنل کاربری زیرمجموعه هایتان درج می گردد.

  9) سرگروه بی دلیل حسابم را تایید نمیکند چاره چیست؟
  چنانچه با وجود پرداخت دستمزد توسط شما، پس از ۷ روز حسابتان تایید نشد، از ارسال گزارش استفاده نماییدو توجه کنید استفاده بی جا از این گزینه موجب تعلیق حساب خودتان می گردد. به هیچ عنوان قبل از مهلت ۷ روز عدم تایید را گزارش نکنید چرا که منجر به تعلیق خودتان می گردد. پس از ارسال گزارش توسط شما تیم مدیریت مورد را پیگیری مینماید. اگر سرگروهی بی دلیل حساب اعضا را تایید نکند حساب وی برای همیشه مسدود می گردد.

  10) کارت عابر بانک سرگروه یا مشخصات وی معتبر نیست، چاره چیست؟
  در صورت عدم اعتبار کارت سرگروه و یا مغایرت مشخصات وی با مشخصات صاحب کارت حتما مورد را گزارش دهید.

  11) تعدادی را از طریق لینک بازاریابی خود ثبت نام کرده ام اما در پنل کاربریم درج نشده است، علت چیست؟
  حساب کاربری زیرمجموعه های شما هنوز توسط سرگروهشان تایید نشده است. به محض تایید در شمار زیرمجموعه های شما محسوب می شوند.

  12) لینک بازاریابی من غیر فعال است علت چیست؟
  دستمزد سرگروهتان را پرداخت نکرده اید و یا پرداختتان هنوز توسط سرگروه تایید نشده است.

  13) موارد تعلیق و مسدودیت یک کاربر چیست؟
  یک کاربر در چند مورد عضویتش به حالت تعلیق درآمده و کلیه درآمدهایش مسدود می گردد:
  ۱٫ سرگروهی که مسئولیت پذیر نباشد و ظرف مدت ۷ روز کاری با وجود دریافت دستمزد لینک کاربری را تایید نکند.
  ۲٫ کاربری که مبلغ را به سرگروه پرداخت نکرده اما گزارش عدم تایید توسط سرگروه را ارسال کرده باشد.
  ۳٫ کاربری که در یک گروه بازاریابی بیش از یک حساب کاربری داشته باشد.
  ۴٫ کاربری که مشخصات حسابش نادرست باشد. (مغایرت مشخصات کاربر و صاحب کارت عابر بانک)
  + نکته قابل توجه: چنانچه سیستم کاربری را به عنوان متخلف تشخیص دهد حتما دلیل مسدود شدن حساب کاربری وی را از طریق ایمیل ارسال خواهد کرد. در صورتی که حسابتان مسدود شده و هیچگونه ایمیلی از ما دریافت نکرده اید، حتما با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
  + در صورت تعلیق امکان بازگشت به حالت قبل به هیچ عنوان ممکن نخواهد بود و کلیه درآمدهای کاربر مسدود می گردد.


  14) تعدادی را از طریق لینک بازاریابی خود ثبت نام نموده ام اما مبلغی به حسابم واریز نشده است علت چیست؟
  دستمزد شما از گروه هایی است که در آن سرگروه هستید نه از زیرمجموعه هایتان.

  15) تبلیغات را در هنگام ورود بازدید میکنم اما نمیتوانم وارد پنل کاربری شوم. علت چیست؟
  شما برای استفاده از ایران ادورتایزرز میبایست جاوا اسکریپت را بر روی مرورگرتان نصب و فعال نمایید.

  16) امکان استفاده از یک کامپیوتر برای چند نفر وجود دارد؟
  بله. شما میتوانید چند نفر را از طریق یک کامپیوتر ثبت نام نمایید و یا از سامانه استفاده نمایید.

  17) امکان عضویت مجدد وجود دارد؟
  لزومی برای انجام این کار نیست. چنانچه هیچ یک از دو حسابتان در یک گروه بازاریابی قرار نگیرد و زیرمجموعه حساب قبلیتان نشوید بلامانع است.

  1 در چند گروه سرگروه شده ام اما مبلغی به حسابم واریز نمیشود و به حساب معرفم واریز میشود علت چیست؟
  حساب کاربری شما هنوز نیمه فعال است برای اینکه کاملا فعال شود میبایست حداقل ۵ نفر را با لینک خودتان ثبت نام کرده باشید. در غیر این صورت درآمدهای شما به حساب معرفتان واریز میشود.

  19) نحوه ارتباط با زیرمجموعه هایمان چگونه است؟
  تنها از طریق پیام معرف، به قسمت تغییر مشخصات رجوع نمایید.

  20) در ایران ادورتایزرز بابت چه فعالیتی دستمزد دریافت میکنیم؟
  بابت معرفی و ارجاع بازدیدکننده به وب سایت حامیان ما و نیز معرفی بازاریاب جدید به سامانه.
  براي عضويت كليك كنيد:[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
  از توجه شما سپاسگزارم
  ویرایش توسط mp2136 : 06-20-2011 در ساعت 16:18

+ ارسال موضوع جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

تعداد اعضای بازدید کننده از این تایپیک : 0

بازدید کنندگان :  (نمایش کلی)

نامی برای نمایش وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

Bookmarks

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •